“Beglobio” naujienos

2023-10-04

Bendraminčius kviečiame savanoriauti Beglobio gyvūnų prieglaudoje

Beglobio gyvūnų prieglauda, kviečia žmones mylinčius gyvūnus būti savanoriais. Jei esate rūpestingas ir pareigingas ateikite pasidalinti savo gerumu skiriant laiko silpnesniųjų globai ir priežiūrai. Norinčius prižiūrėti šuniukus ar kačiukus prašome susisiekti tel. 865225229 el. paštas info@beglobis.com.

 

Plačiau »
2023-10-03

Kačiukas Kyčiukas naišgyveno po vizito į Jeruzalės kliniką

Jo skrodimo išvados

Taip, ginti gyvūną Lietuvoje yra nelengva. O ginti beglobį gyvūną iš vis sunku. Vieni mums sako, kam jums tie nervai, neviešinkite visko. Kiti pradeda grasinti teismais, administracinėmis ir netgi baužiamosiomis bylomis, dar kiti puola rašinėti į rekvizitus, būna ir tokių kurie savo bloguose sukuria ištisus apsakymus ir romanus. Kiti vadina: šitie neadekvatai.
Ko tik neišgirdome kai paviešinome Kyčiuko istoriją. Daugiausia tai buvo LSMU atstovai.

Dėl kačiuko žūties buvo labai skaudu. Mums. Ir žinoma, kai kuriems žmonėms.

Daugeliui rūpėjo kiti dalykai, pvz rūpinosi veterinarų karjera, savižudybėmis, mažų stojančiųjų skaičiumi į LSMU.
Jų komentarus manau visi skaitėte...

Kadangi pirminis tekstas buvo parašytas skubiai, emociškai (kas suprantama tiems kurie globoja gyvūnus ir dėl jų pergyvena) ir neturint kai kurių faktų. Tai šiame poste parašysime be emocijų.

Pradžia rugsėjo 14 d.
Moteris lauke rado mažulytį kačiuką. Parsinešė namo. Kadangi kačiukas VIDURIAVO, buvo SILPNUTIS ir IŠSEKĘS kitą dieną rugsejo 15 nuvežė į Jeruzales veterinarijos kliniką kur ji apžiūrėjo ten dirbanti veterinarė Eglė Griciute.
https://www.vetgydykla.lt/kolektyvas/
Pasak moters, ji pasakė veterinarei, kad kačiukas viduriuoja. Tokios būsenos kačiukui, sveriančiam 320 gr. E. Griciutė užlasino Selehold preparatą, davė šio preparato į namus ir ties tuo vizitas buvo baigtas.

Notaciją apie šio preparato vartojimą ir saugumą gyvūnams galite rasti čia:
https://didmena.limedika.lt/selehold-45-mg-katems-60-mg-ml-…

5. KONTRAINDIKACIJOS

Negalima naudoti jaunesniems nei 6 savaičių amžiaus gyvūnams.

Negalima gydyti kačių, sergančių kitomis ligomis, nusilpusių ar mažo svorio (pagal dydį ir amžių).

Negalima naudoti esant padidėjusiam jautrumui veikliajai medžiagai ar bet kuriai iš pagalbinių medžiagų.

Po kelių dienų Kyčiukas mirė 

Plačiau »
2023-10-02

Dėmesio! Svarbu! Jokiu būdu neduokite gyvūnų Agnei Zabulytei!

Labai prašome būkite atidūs, niekada jokiomis aplinkybėmis neatiduokite ir nedovanokite šiai moteriai – Agnei Zabulytei, gyvūnų globos grupėse pasivadinusiai Agne Zete, jokių gyvūnų. Agnė Zabulytė iki skausmo pažįstama visoms Vilniaus gyvūnų prieglaudoms. Apsimesdama, kad gelbėja gyvūnus, iš tikrųjų juos kankina visiškai jų neprižiūri. Paimti gyvūnai negauna jokios veterinarinės pagalbos, jie laikomi baisiose, antisanitarinese sąlygose. Laikomi kartu ir sergantys, ir dar sveiki, kurie neturi jokių galimybių neapsikrėsti nuo sergančių, jokių galimybių išsivaduoti iš baisių sąlygų. Iškreiptai suvokdama gyvūnų globą, iš tikrųjų surinktas kates, o pastaruoju metu dar ir šunis paprasčiausiai nukankina nesuteikdama jiems jokios pagalbos ir priežiūros.
Gyvendama Vilniuje, Agnė Zabulytė kelis kartus keitė gyvenamąją vietą. Ir kiekvieną kartą iš jos gyvenamų patalpų buvo gelbėjama po 20, 30 gyvūnų – išsekusiu, apleistų, nusikankinusių. Kelis pastaruosius metus ši pilietė gyveno Pasvalio rajone, kur lygiai taip pat tęsė sveiku protu nesuvokiamą savo "veiklą", t. y. toliau rinko ir kankino gyvūnus. Prieš porą dienų, iš šios pilietės sukurtos koncentracijos stovyklos, buvo konfiskuotos 39 katės ir 14 šunų. Gyvūnai taip apleisti ir nukankinti, jog vienas šuo neišgyveno. Gelbėtojai nespėjo suteikti jam gyvybiškai reikalingos pagalbos. Beprotiškai gaila nukankintų gyvūnų, beprotiškai skaudu, kad neadekvatūs piliečiai gali laisvai vaikščioti ir taip žiauriai elgtis su tais, kurie patys yra bejėgiai ir negali apsiginti. Įsidėmėkite šį veida. Jokiomis aplinkybėmis naleiskite kad joks gyvūnas patektų pas kankintoją.

Plačiau »
2023-10-01

Marlis ieško namučių

Marlį juokaudami vadiname dideliu špicu. Šunelis iš tikrųjų turi špico bruožų, toks gražus meškiukas trumpu snukeliu. Marlis turėjo "šeimininkus". Juos rašome kabutėse sąmoningai. Visą gyvenimą Marlis buvo neprižiūrimas, klaidžiodavo gatvėse diena iš dienos, niekada nebuvo šukuojamas ar maudomas. Galų gale žmonės paprašė kad Marlį priimtume į prieglaudą. Marlis jau vyresnis šunelis. Kiek jam metų tikrai negalime pasakyti, bet kaip būdinga mažaugiams šuneliams, Marlis labai guvus ir žvalus. Šis didelis "špicas" ieško mylinčių ir saugių namų. Norintys priglausti Marlį, skambinkite telefonu 868474049, Vilnius.
Plačiau »
2023-09-30

Rainiukė Rosytė

Rosytė tradicinė rainiukė baltu seilinuku, batukais ir vienu žanduku. Katytė ilgai gyveno lauke, todėl vis dar yra savarankiška, tačiau švelnaus charakterio ir mėgstanti žmones. Glostoma iškelia uodegytę ir trinasi galvyte. Rosytė sterilizuota, moka naudotis kraiko dėžute, smulki 2,5 kg svorio, apie 4 metų amžiaus. Jei norėtumėte suteikti katytei šiltus ir jaukius namus skambinkite 865225229 arba rašykite info@beglobis.com.

Plačiau »
2023-09-29

Labai svarbu! Ypač Naujos Vilnios gyventojai!

Mažų šuniukų ir kačiukų skriaudeja LIUDMILA MICEVIČIENĖ GYVENANTI PARKO G. 52 NAUJOJOJE VILNIOJE VEL SIAUČIA!!!!
Ši kartą ši nuozmoga išmetė net 8 kačiukus!!!
Du kačiukus atpažino jai atidavusi moteris. Žinoma kaip visada be čipų ir į "geras rankas".
Atnaujiname informaciją APIE LIUDMILĄ Mickevičienę, kuri prekiauja dovanotais GYVŪNAIS. NEPADOVANOTUS IŠMETA Į GATVĘ!!!Liudmila Mickevičienė, gyvenanti Parko g. 52, Naujojoje Vilnioje mažus šuniukus ir kačiukus suranda portale Skelbiu. Lt Paskambina, kad ieško mažiuko SAU. Sudaro neblogą įspūdį. Tie, kurie dovanojate į "geras rankas", ATMINKITE Liudmila Mickevičiene yra ta su "geromis rankomis". Ji ima "sau" pūkuotus kačiukus arba panašius į kokią nors veislę šuniukus ir po to juos parduoda per Skelbiu. Lt. TUOS, KURIŲ NEPARDUODA IŠMETA Į GATVĘ. DĖL JOS VEIKSMŲ PRADĖTAS IKITEISMINIS TYRIMAS. Būkite atidūs, ne dovanokite neženklintų gyvūnų, sterilizuokit savo augintinius. NEJAUGI JŪS GALITE RAMIAI MIEGOTI ATIDAVĘ Į "GERAS RANKAS" mažiuką šuniuką ar kačiuką?
Plačiau »
2023-09-28

Brutą nusprendė nužudyti

Brutas kaip ir visi gyvūnai negalėjo pasirinkti šeimininko. Kažkodėl vieniems gyvūnams pasiseka, o kiti patenka pas dvikojus vadinančius save žmonėmis, kur žmoniškumo nei su žiburiu nerasi. Su Brutu buvo selfinamasi, juk jis ne šiaip koks kiemsargiukas. Jis dobermanas. Brutas buvo mylimas tiek kiek reikėjo laiko kad gimtų vaikas. Tada Brutas tapo nepatogus, "jis cypia" buvo pasakyta. Be abejo dar buvo pripaišytas agresyvumas. Na, nes jei nuvesi žudyti sveiką gyvūną ir pasakysi kad jis cypia dėl to jį reikia nužudyti vargu ar surasi tokį veterinarą.
Taigi Brutui nebuvo jokios alternatyvos. Baigėsi selfiai su Brutu, atsirado kiti. O Brutui GIMUS VAIKUI, buvo priimtas geriausias verdiktas EUTANAZIJA.
Apie moralę, empatiją nekalbesime. Tie kurie taip elgiasi nežino kas tai yra. Žudyti sveiką 3 metų šunį, atimti gyvybę kito sąskaita? Norisi tikėti kad karma egzistuoja.
Ir ne, tie kurie nusprendė nužudyti Brutą, mums neskambino ir kitų namų jam neieškojo. Mums paskambino pakraupusi veterinarijos gydytoja. Pakraupusi nuo tokio beširdiškumo ir nežmoniškumo.
Brutą atvežė kaip nusikaltelį su smaugiančiu antkakliu. Juk reikėjo kažkaip vaidinti kad jis agresyvus.
O Brutas nuostabus šuo, neturintis jokios agresijos, nei žmonėms, nei kitiems gyvūnams. Jis su dekingumu laižė pirmą kartą matytų savanorių veidus, kai nuememe smaugianti antkaklį.
Prieglaudoje Brutas dar stresuoja. Bet tikime kad uzmirš košmarą ir pagaliau suras tikrus žmones, o ne bedvasius apsimetelius žmonėmis.
Visgi atminkite veidus, nes paaugus vaikui gali norėti paimti gyvą žaislą.
Plačiau »
2023-09-27

Brangieji Rugsėjo 26d.- Spalio 9d. MAXIMOJE gyvūnų dienos!

Mūsų šuniukai ir kačiukai laaabai apsidžiaugtų gavę dovanų. Labiausiai reiktų konservų. Šuniukams labai patinka FINE DOG konservai turintys daug mėsos ir didelį kiekį 1200 gr. Dabar labai gera kaina. Yra trijų skonių. Kačiukai norėtų GURMET ir FELIX konservukų. Užsakyti galima per Barborą. O atvežimo laiką rinktis tarp 19-20 val. Adresas: SKYDO G. 44A, Vilnius
Ačiū jums labai.
Jeigu norite patys atvykti su dovanomis beglobiukams prieš tai paskambinkite tel 865244093.
Plačiau »
2023-09-26

Lapusha, kurios pseudonimas Ožka ieško namučių

Lapusha atvyko iš Mariupolio ir dabar gyvena Beglobio prieglaudoje. Lapusha judri, turinti laikos kraujo šunytė. Lapushai geriau tiktų vardas Ožka, nes ji šokinėjimo į aukštį čempionė. Lapushai apie 4 metukai amžiaus. Šunytė sterilizuota, skiepyta, pažymėta mikroschema. Jeigu norite priglausti Lapushą, turėti energingą ir žaismingą kompanjonę, skambinkite tel 868474049 Vilnius.
Plačiau »
2023-09-25

Bagis ieško mylinčių namų, kuriuose jo niekada neišduos (Rado namus)

Nei vienas kuris nori paimti gyvūną nesako kad jo nemylės. Deja, realybė būna ir kitokia. Kai išduoda gyvūną, labiausiai nesinori girdėti kad tai daro "skaudančia širdimi". Mes tai traktuojame kaip veidmainystę. Ir nenorime girdėti jokių "sudaužytų širdžių" . Vienintelė būtybė kurios širdis sudaužoma yra IŠDUOTAS GYVŪNAS. Tai jie dreba ir jų sielos verkia, nes nesupranta už ką. Bagis virpa visų kūneliu ir jei galėtų verktų. Jis pragyveno 1,5 metų vienuose namuose ir dabar nesupranta kodėl atsidūrė nežinomoje aplinkoje. Kačiukas labai stresuoja. Bagiui labai reikia tikrų namų ir mylinčių žmonių, kurie jo neišduos. Katinukas skiepytas, kastruotas, pažymėtas mikrochema. Jeigu ieškote draugo ir seimos nario, galite suteikti saugius namus Bagiui, skambinkite telefonu 865244093, Vilnius.
Plačiau »
«   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »