“Beglobio” naujienos

2017-02-24

Gyvūnėlių nežinia gatvėje. Žirmūnų panteriukė

Gatvė. Nuolatinis gyvenimas joje, o jei tiksliau, išgyvenimas. Gyvūnėliams taip tenka gyventi kasdien, stengtis išgyventi, pavalgyti, sušilti. O jei suserga... tada viskas priklauso ar prie nelaimingo sutvėrimo atsiranda Žmogus ar tik žmogaus pavidalas.
Šiandien po savaitės gaudymo pagavome smarkiai ieškotą sužalotą katytę iš vienos Žirmūnų šėryklų. Pavadinom ją Panteriuke, nes dar prieš savaitę tai buvo žavesį kelianti juoda grakšti katytė, drąsiai bėginėjanti kiemo takeliais. Jaunutė, vos metukų amžiaus. Gimusi lauke, bet be galo smalsi ir norinti bendrauti su žmogumi. Kasdien 5:30 ryto ji laukdavo šėrėjos prie namo ir lydėdavo ją pas kitus katinus pusryčiauti. Kas vakarą kartu apeidavo kiemą prieš vakarienę. Visada linksma, iškėlusi uodegytę, vikriai šoliuojanti per apledėjusią žemę.
Ir štai, prieš savaitę šėrėja paskambino - bėda... Katytė nesirodė 4 dienas, o atėjusi nebeatbėgo, neberietė uodegytės ir nebeprisileido artyn. Jos priekinė letenėlė kabėjo kaip skudurėlis... Išnarinta? Sulaužyta? Sumušta? Nežinia... Tik alkio genama katytė nedrąsiai straksėjo per kiemą ant likusių trijų, slėpdamasi nuo kiekvieno šešėlio.
"Aš ją užvakar jau tokią mačiau, nenorėjau jūsų jaudinti. O ką čia padarysi? Prisitaiko jau po truputį." nuskambėjo šeriančios moters balsas. Kaip tai ką padaryti? Kaip taip - nenorėjo jaudinti?! O kad gyvūnas kenčia dvi dienas, tai normalu? Pradėjome ją gaudyti tą pačią dieną, tačiau mažylė pasidarė nenuspėjama. Panteriukė kartais pasirodydavo perpiet, kartais ryte, kartais naktį, bet niekada nevalgydavo su kitais, ir neužsibūdavo tiek, kad galima būtų spėti atlėkti su gaudykle ir ją sugauti. Kiekvieną dieną darėsi vis baisiau dėl jos būklės: o jeigu sepsis, o jei gangrena? Kaskart šėrėjos pranešdavo, kad jos letenėlė pakrypusi vis į kitą pusę. Buvo kraupu klausytis, o kartu labai skaudu ir liūdna dėl negalėjimo padėti.
Bet šiandien pagaliau pavyko. Tarsi likimas sudėliojo įvykius taip, kad pasisektų. Vėlavome į šėryklą ir jau nebespėjome užtikti katinų alkanų, tačiau lyg tyčia, tada mūsų ilgai laukta katytė nusprendė ateitį paėsti! Sugavome ją tiesiai iš šeryklėlės.
Žinome, kad privalome jai padėti, tačiau nelaimės pilasi viena po kitos, o beglobiukų gydymai reikalauja lėšų. Viena letenėlės nelaimė po kitos! Labai prašome Jūsų padėti! Tik kartu mes galime įveikti visas kliūtis. Tik kartu su Jumis mes galime jiems padėti! Panteriukės kojytės operacijai galite paaukoti į mūsų sąskaitą paskirtyje nurodę: Panteriukei
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti Panteriukei gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal
http://beglobis.com/PayPal-706.html
Ačiū už jūsų gerumą!

Plačiau »
2017-02-23

Neiva – šunytė su rožine širdute ant nosytės (Rado namus)

Kaip šis mažas stebukliukas atsidūrė gatvėje, kodėl buvo išmesta, mes žinoma nesužinosime. Mažulytę, panašią į belgų aviganę, paliktą gatvėje pastebėjo žmonės, kurie ir kreipėsi pagalbos. Kalytę pavadinome Neiva. Mažė tikrai turi belgų aviganių kraujo, yra labai prieraiši, sargi, prisiriša prie žmogaus ir klauso bei nori būti tik su juo. Neiva būdama mylima bei teisingai auklėjama išaugtų į nuostabią, ištikimą, be galo žmogų mylinčią draugę.  Šiuo metu Neiva globojama Beglobio prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje. Šunytei yra apie 6 mėn. amžiaus, ji paskiepyta kompleksiniu skiepu. Dėl Neivos galite skambinti tel. 868474049, 865225229 arba rašyti el. paštu: info@beglobis.com

Plačiau »
2017-02-22

Gydomės :( (Pasveiko)

Urtį perėmėme iš benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos po atliktos kastracijos, kad paleistumėme į Erfurto g. kiemą, kuriame jis ir gyveno. http://beglobis.com/Nr-756-684.html?productpage=0&productid=2741
Tačiau paleidus į kiemą, katinėlis ėmė glaustytis apie kojas ir net negalvojo slėptis. Neleido širdis jo taip palikti, todėl buvo „supakuotas" ir parsivežtas į Beglobio prieglaudą. Katinuką ėmėm ruošti skiepams, todėl sudavėme tabletę nuo kirminų. Urtis, gavęs tabletę, išvėmė daug kirminų, nuo tabletės jie pradėjo žūti ir susidarę nuodai pateko į katinėlio organizmą ir jį apnuodijo, todėl katinukas labai smarkiai sunegalavo, nevalgė. Urtis gavo anglies tabletę ir lašelines veterinarijos klinikoje, kad būtų išvalytas organizmas nuo žuvusių kirminų nuodų.
Nukirminkite savo gyvūnus labai atsargiai. Ypač mažus katinėlius! Būtinai pasverkite ir neviršykite dozės! Net suaugę gyvūnai po nukirminimo gali smarkiai sunegaluoti ar net mirti, o maži kačiukai viršijus dozę žūsta labai greitai! Jeigu gyvūnas nuliūdo ir nebevalgo, nedelsdami vykite į veterinarijos kliniką, kad veterinaras pastatytų lašelinę ir „praplautų" apnuodytą organizmą!
P.S. Urtis jau sveiksta.

Plačiau »
2017-02-20

Ir kas gi mus aplankė?! Homeras!

Sekmadienis buvo gera diena. Kai kurie globotiniai, gyvenantys šalia vis užsuka pas mus, nepamiršta. Sekmadienį mus nudžiugino Homeras, buvęs mūsų globotinis, dabar gerosios šeimininkės numylėtinis ir lepūnėlis. Gera žinoti ir matyti laimingus buvusius beglobiukus, turinčius nuostabius namus ir mylinčius šeimininkus.
Ačiū, kad neužmirštate, ačiū, kad rūpinatės, ačiū, kad mylite! Mums tai pati didžiausia dovana žinoti, kad išgelbėtas gyvūnas gyvena mylimas ir saugus!

Plačiau »
2017-02-19

Beglobis pirmą kartą dalyvaus Kaziuko mugėje! Prisidėsite?

Bičiuliai, gal yra norinčių padėti prieglaudai pasiruošti Kaziuko mugei ir padovanoti truputį savo rankdarbių, skanėstų ar panašiai, kuo būtų galima prekiauti Kaziuko mugėje? Pinigai už parduotus daiktus bus skirti mūsų gyvūnėliams! :) Jeigu taip galėtumėte prisidėti prie mūsų beglobiukų gerovės, prašome skambinkite savanorei Mildai tel. 860037890.

Plačiau »
2017-02-15

Viktorėlio skausmo kelias...

Apie Viktorėlį sužinojome... netyčia. Užsukę į veterinarijos kliniką lankyti savo ligoniukų, sužinojome, jog kažkoks vyras paskambino į kliniką ir paprašė atvažiuoti paimti katinuko su suknežinta letena. Veterinarijos gydytojas nuvyko į Pramonės gatvę, kad atvežtų sužeistą gyvūną, tačiau išsigandęs katinukas, sukaupęs paskutines jėgas ir vilkdamas kraujuojančią kojytę, pabėgo. Kadangi, apie sužalotą katinuką jau žinojome, ėmėme važinėti į Pramonės gatvę kiekvieną dieną ir klausinėti ten dirbančių vyrų ar nepasirodė sužalotas katinukas. Nuvežėme gaudyklę, tačiau katinėlis dingo. Jį matę vyrai tik trūkčiojo pečiais, sakydami, kad greičiausiai katinukas nukraujavo ir sušalo, nes nebeateina pavalgyti. Kai katinukas nebepasirodė tris dienas iš eilės, liūdnai konstatavome, kad jis žuvo. Išsivežėme gaudyklę, tačiau palikome telefoną, kad jeigu, katinėlis pasirodytų, iš karto mums paskambintų.
Ir štai šiandien mūsų savanorė gavo skambutį: Viktorėlis pasirodė. Mūsų šaunuolė savanorė iš karto nulėkė su gaudykle ir nepraėjus nei pusvalandžiui, išalkęs katinukas įlindo į gaudyklę. Viktorėlis jau klinikoje. Jo kojytė taip suknežinta, ištinusi ir nejautri, kad greičiausiai ją reiks amputuoti :(. Labai prašome padėti Viktorėliui, nes jo kojytės gydymas arba amputacija bei laikymas stacionare kainuos nemažas lėšas.

Padėti beglobiukams, galime tik dėl to, kad jūs mielieji remiate šių vargšiukų, išmestų iš namų ir niekam nereikalingų, gydymus ir priežiūrą. Tik su jūsų pagalba galime padėti nuskriaustiems gyvūnams. Paaukoti Viktorėlio kojytės operacijai galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: "Viktorėliui"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

Padėti Viktorėliui gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Ačiū už jūsų gerumą!

Plačiau »
2017-02-13

Kas apgins vargšus gyvūnus nuo iškrypėlių su šautuvais?

Manome, kad turėtumėme pasidalinti VšĮ Mažasis draugas informacija apie medžiotojus žudikus, kurie Biržų rajone nušovė niekuo dėtą paprastą šunelį. Šį atvejį matė vaikai. Įdomu kiek tokių atvejų nepamato niekas, tik iškrypėliai su šautuvais?

Spauda apie tai: http://www.delfi.lt/letena/mano-letena/seima-sukresta-vaiku-akivaizdoje-nusautas-suo.d?id=73741878

Plačiau »
2017-02-12

Ačiū jums Kostai labai!

Didžiulis ačiū Kostui, kuris šiandien į savo namus parsivežė mūsų dičkį globotinį. Šis mielybė pas mus pateko iš sanitarinės tarnybos. Na, o į sanitarinę tarnybą katinukas su dešimčia kitų baisiai apleistų ir neprižiūrėtų pateko iš Birbynių gatvės, kai numirė jų kaupėja ir daugintoja. Turbūt neteikia pasakoti kokį pragarą praeina į tokius namus patekę gyvūnai.
Kostui dėkojame ne tik už tai kad priglaudė katinuką iš prieglaudos, bet ir už labai vertingas dovanas: elektrinį virdulį, šildytuvą, pagalvėles, kokybišką maistą.
Ačiū jums Kostai labai!

Plačiau »
2017-02-11

Tikros istorijos. Melitos pasaulis – kai tampi niekam nebereikalinga (Rado namus)

Regis nebeturėtumėme stebėtis žmonių kietaširdiškumu išduodant ar išmetant gyvūnus iš namų. Tačiau kiekviena išduota širdelė - tai atskiras sugriautas mažo padarėlio pasaulis, iš kurio griuvėsių sielos akimis žvelgia nuskriaustas gyvūnas.
Mažą katiniukę prieš du metus priglaudė garbaus amžiaus ponia. Daugeliui garbaus amžiaus ponių reikia būtent mažų katinėlių, kad praskaidrintų jų vienatvę, kai nelanko vaikai ir anūkai. Tik kai garbaus amžiaus ponios suserga, šie „linksmintojai" tampa nebereikalingi nei joms (nes dažniausiai jau savimi nebegali pasirūpinti), nei tuo labiau jų vaikams ar anūkams, kuriems staiga pasireiškia alergijos. Analogiškai atsitiko ir su šia ponia. Po dviejų metų ji susirgo ir tapo priklausoma nuo savo sūnaus. Kadangi sūnui su šeima jau reikėjo pasirūpinti sena motina, tai apie jos mylimos katės priežiūrą nebegalėjo būti net kalbos. Pirmiausiai buvo pasakyta, kad jų sūnus alergiškas katėms. Tai pati populiariausia priežastis. Tai lyg aksioma. Nes kas gi gali būti svarbiau - juk vaikui alergija, o čia tik...katė. Po pokalbio su sūnaus žmona, katytę skubiai atsiėmėme, nes supratome, kad tai poniai skrupulų nėra - katę ji apibūdino kaip „laukinę", ir pareiškė, kad jei mes jos tuoj pat nepasiimame, ji išmes ją į lauką. Žinokite, patikėjome. Iš visos tos ponios kalbos sklido begalinė neapykanta ne tik vargšu gyvūnėliu, bet ir tuo, jog dabar reikės rūpintis sergančia anyta.
Katytę atvežė visa šeima. Dalyvavo ir vaikas. Ir tie žmonės taip elgdamiesi visiškai nesuprato savo poelgio baisumo. Paaiškėjo, kad vaikui visai ne alergija, kad jie tikri vargšai, nes gyvena ar tai vieno, ar tai dviejų kambarių bute penki asmenys, taigi katei...nebėra vietos. Taip, žinoma, juk tokiai katytei reikia ypatingai daug vietos.
Pavadinome katytę Melita. Melita labai gera, meili, toli gražu ne laukinė katė. Katinukė be galo mėgsta būti glostoma, turbūt tikrai buvo labai mylima senosios ponios.
Melita vilki klasikinį juodai baltą apdarėlį, yra labai tvarkinga, sterilizuota. Šiai nuostabiai katiniukei ieškome šiltų ir mylinčių namų, kuriuose gyvūnas nėra tik daiktas tam tikram laiko tarpui, o visavertis šeimos narys.
Norintiems priglausti Melitą savo namuose ir turėti dar vieną šeimos narį, prašome skambinti tel. 865244093, 865225229 arba rašyti el. paštu info@beglobis.com

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »