“Beglobio” naujienos

2019-09-30

Kačiukas Asvas tikisi rasti namus (Rado namus)

Pilkutis Asvas labai mielas ir smalsus kačiukas - paimtas ant rankų murkia, atėjus į vagonėlį pasitinka ir domisi gal atnešti konservukai. Nors kačiuko akytės nuo gimimo nėra visiškai sveikos, atrodo, kad jis viską mato puikiai, nes žaidžia ir dūksta su kitais kačiukais, vaikosi žaislukus ir kamuoliukus. Asvas gerai moka naudotis kraiko dėžute, jam 3 mėnesiai, jo kailiukas tankus ir minkštas, kačiukas paskiepytas kompleksiniu skiepu. Jei norėtumėte šio draugiško kačiuko skambinkite tel. 865244093 arba rašykite info@beglobis.com.
Gražiausios Beglobio augintinių nuotraukos instagrame.

Plačiau »
2019-09-28

Dovanojamas mažulėlis Teris (Rado namus)

Šiuo metu mažiausias Beglobio šuniukas yra Teris, kuris rastas daugiabučio namo laiptinėje. Labai keista, kad jis tapo nereikalingas, nes yra ir nedidukas, ir simpatiškas, ir meilus, paimtas ant rankų visada lyžteli veidą. Nors Teris mažiausias, bet nusileisti neketina niekam ir nesiduoda skriaudžiamas didesnių mažylių - Jeilo ir Korto, nesutikdamas su jų pasiūlymais jis grėsmingai dūzgia, maždaug kaip bitė :). Teris paskiepytas ir gavęs vaistukų nuo kirminų. Jei norėtumėte mažo, tačiau patikimo draugo Teris kaip tik jums. Skambinkite 868474049, 865225229 arba rašykite info@beglobis.com
Gražiausios Beglobio augintinių nuotraukos instagrame.

Plačiau »
2019-09-23

Dėkojame Lagūniukės šeimininkams

Buvusi beglobiukė kalytė Laguniukė kartu su savo šeimininkais siunčia švaros dovanėles likimo draugams - mažiausiems Beglobio šuniukams. Dėkojame

Plačiau »
2019-09-18

Ačiū harceriams "Balti vilkai"

Nuoširdžiai dėkojame Lietuvos Lenkų harcerių (skautų) sąjungos draugovei "Balti Vilkai" už savanorišką pagalbą Beglobio prieglaudoje, šuniukų vedžiojimą ir teritorijos sutvarkymą. Ačiū labai!

Plačiau »
2019-09-07

Niekada nesužinosime kas nutiko Ripliui...

Kačiuką Riplį moteris rado prie konteinerio. Jo būklė buvo tragiška. Mažiukas susirietęs į kamuoliuką, negalėjo nei pajudėti, nei paprašyti pagalbos, jo žandikauliai buvo keistoje padėtyje, Ripliukas negalėjo uždaryti burnytės, negalėjo valgyti. Tik akys neproporcingai didelėje galvytėje maldavo pagalbos. Kadangi Riplis negalėjo uždaryti burnytės, jam buvo atlikta operacija ir vielomis sutvirtinti viršutinis bei apatinis žandikauliai. Riplis buvo maitinamas pro išvestu į stemplę zondu. Tačiau po kelių dienų nuo smakriuko pradėjo kristi oda, susiformavo nekrozės, Riplis vėl buvo operuotas, susiūta stemplė. Kai perėmėm Riplį, jis buvo surietęs kojytes, keistai išrietęs nugarytę ir šioje padėtyje vos judėjo. Jis negalėjo uždaryti burnytės, negalėjo pats valgyt, liežuviukas buvo iškritęs. Padarius rentgeną paaiškėjo, kad Riplio žandikaulis išnarintas, o kauliukai išsukioti rachito. Neaišku kur mažiukas buvo laikomas, neaišku kas išnarino jo žandikaulį, veterinaras, atlikęs rentgeną, stebėjosi itin bloga kaulų būkle. Toks kaulų neišsivystymas ir rachitas būdingi tiems augantiems kačiukams, kurie gauna itin blogą maistą, neturintį jokių maistingų medžiagų ir mikroelementų. Mažiukas šiuo metu klinikoje. Jo būklė vis dar sunki, jam lašinamos lašinės, leidžiami vaistai, kaulus stiprinantis kalcis, kiekvieną dieną atliekami perrišimai. Riplis taip nori gyvent, o mes taip norim jam padėt, kačiukui labai reikia paramos. Esame skolingi už rengeną, operaciją, tolesnį gydymą. Jį dar reikia laikyti klinikoje, Ripliukas silpnas. Pasižiūrėkite į jo akytes maldaujančias pagalbos.

Labai labai prašom palaikymo ir paramos padėti Ripliukui pilnai išsitiesti, normaliai vaikščioti ir nebejausti skausmo, gauti kokybišką maistuką ir gydymą, juk jam vos 4 mėnesiai amžiaus. Ripliuko gydymui reikalinga jūsų visų parama, jūsų neabejingumas. Jūs brangieji, visada buvote tie, kurie jaučia jų skausmą, tik su jūsų pagalba galime suteikti Ripliukui taip reikalingą pagalbą. Padėti Ripliukui galite paaukoję jo gydymui į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: „Ripliui"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182, LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti Ripliui gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal
Ačiū už jūsų gerumą!

 

Plačiau »
2019-09-06

Prašom pagalbos

Ar kas nors žinote ar matėte šio šuns šeimininką. Šuo buvo paliktas pririštas Skydo g., Naujojoje Vilnioje. Gal žinote kieno šis šunelis? Kam jis priklausė, kas jį vedžiojo. Šunelis yra apie 1 metų amžiaus, jaunas, su pintu antkakliu. Jei žinote kieno šis šuo, prašom parašykite į info@beglobis.com. Už bet kokią info būsime labai dėkingi.

Plačiau »
2019-09-05

Dėkojame Rasai J.

Šuniukams Rudenėliams atkeliavo dovanėlės iš Kauno nuo Rasos J. Tai labai kokybiškas maistas ir konservai, bei vaistukai nuo kirminų. Labai ačiū.

Plačiau »
2019-09-04

Dovanojamai spalvoti šunys Rudenėliai (Rado namus)

Dovanojami 6 įvairiaspalviai kaip rudens lapai, mažučiai apie 1 mėn. amžiaus šuniukai. Tai etatinių Naujosios Vilnios daugintojų, nesterilizuojančių savo kalytės veiklos rezultatas. Praėjusiais metais jie išskirtinius mažylius išmetė Pramonės gatvėje, o šiemet atrado Beglobio prieglaudą ir dėžę su šunyčiais numetė netoliese, kur ją atsitiktinai pastebėjo savanorė. Atsitiktinai mažyliai neišlipo iš dėžės ir nenuėjo gatvės link...
Taigi rasti 3 patinėiai ir 3 patelės. Šviesiai ruda Rudenėlė mėlynomis akimis, pilkas Rudenėlis tamsiai mėlynomis akimis, juodas Rudenėlis, kol kas pats didžiausias, spalvinga Rudenėlė šviesiai mėlynomis akimis, pilkas Rudenėlis rudomis kojytėmis ir tamsiai mėlynomis akimis ir labai pūkuota įvairiaspavė Rudenėlė. Šunyčiai labai laukia jaukių namų ir atsakingų šeimininkų. Tel. 868474049, 865225229, info@beglobis.com
Gražiausios Beglobio augintinių nuotraukos instagrame.

Plačiau »
2019-08-28

5 maži šuniukai prašo pagalbos

Kai mūsų klausia ar situacija su gyvūnais gėrėja, ar žmonės darosi sąmoningi, mes sakom ne! Niekas nesąmoningėja. Akmens amžius gyvuoja, neandertaliečiai su pusiau išvystytom smegenim, nors išmoko vairuot mašinas, tiesiog klęsti. Šios dienos „radiniai" 5 vos 1 mėnesio šunyčiai ir dėžutė su 1 mėnesio kačiukais. Radom du jau išlipusius.
Mes viską žinom. Taip turi būt baudos, taip, turi būt skatinama sterilizacija, taip, privalomas žymėjimas, taip, gyvūnų neturi laikyti tie, kurie neišgali jais pasirūpint. Visa tai, ką mes žinom, turbūt bus. Turbūt išsivystys per kokius tris šimtus metų tokia visuomenė. O gal šita žmonija išnyks ir gims visiškai kiti žmonės, kurie nekankins gyvūnų, kuriems bus nuo gimimo aišku, tai, kas dabar aišku tik mums ir tiems keliems procentams sąmoningų žmonių. Pasvajojom...
O dabar grįžtam į realybę, į šių dienų akmens amžiaus žmogystas. Jie paliko šiuos mažylius kitiems, mums, toks jų mąstymas. Kiti turi, kiti privalo, kiti padarys...
Jų išsivystymas net nesiekia šių mažylių mąstymo. Kadangi esam kitokie ir mąstom kitaip. Tai štai ką turim: 5 mažylius kuriems būtinas skiepas, 5 mažylius, kuriems, būtinas kokybiškas maistas, 5 mažylius, kuriems privalom padėti. O be jūsų pagalbos to padaryt negalim. 50 eur kainuos tik mažylių skiepai, kuriuos po mėnesio reiks kartot, 60 eur kainuos kokybiškas maistelis ir konservukai, kad galėtumėm juos pamaitinti mėnesį.
Padėkite, prašom mes. Nei mes, nei jūs neprivalom dirbti kitų neatsakomybės darbus, tačiau yra šie mažyliai, o jie nekalti, kad gimė pas tuos iš akmens amžiaus. Jie turi tik mus ir jus. Ne tuos, kurie leido jiems atsirasti ir išmetė iš namų.
Labai prašom paaukoti šių mažiukų maisteliui ir skiepukams, kad saugiai ir nesirgdami galėtų augti ir laukti tikrųjų namučių pas sąmoningus žmones. Paaukoti mažiukams galite į mūsų sąskaitą paskirtyje nurodę: „mažyliams"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182, LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html
Ačiū už jūsų gerumą!

 

Plačiau »
2019-08-27

Jie stovėjo ratu ir šaipėsi... (Pasveiko)

08.27 Smartukas visiems sako didžiulį AČIŪ! Smartukas vis dar klinikoj, tačiau jaučiasi jis jau gerai, žaidžia, murkia kai glostai, stojasi ant kojyčių. Kačiukas visiems visiems, kurie jį palaikė ir aukojo jo gydymui siunčia didžiausius linkėjimus ir padėką. Ačiū jums, mielieji, kad buvote kartu! Smartuko filmukas.

08.14 Užvakar vėlai vakare Naujojoje Vilnioje Gerovės parke juodas gyvybės kamuoliukas tyliai, išplėstomis akytėmis kankinosi iš baimės ir skausmo. Aplink jį stovėjo pulkas paauglių ir juokėsi... Prieš tai, greičiausiai vienas iš jų skambino, kad parke yra blogai vaikštantis kačiukas. Jis pasakojo, kad kažkoks vyras išėjo su šunimi, kuris vargšą gyvūnėlį negalintį paeiti , o tik šliaužti ant priekinių kojyčių, užpuolė ir ėmė purtyti. Šuns savininkas net nebandė savo šuns sudrausminti. Kai pagaliau šuo paleido kačiuką, šis iš paskutinių jėgų nušliaužė ir prisiglaudė prie medžio.
Pakraupę dėl tokio žiaurumo, paprašėme to vaikino nunešti kačiuką į Parko g. vet. gydyklą, esančią šalia, kol ji dar dirba ir kol dar nevėlu, vaikinas, prižadėjo, tačiau... Perskambinus už keleto minučių atsakė, kad kačiuko nenunešė, kad Parko g. esanti veterinarijos klinika atsisakė padėti, o jis pats nenori kačiuko liesti. Skubiai nuvykome į parką. Mažas, juodas kamuoliukas negalintis bėgti, susigūžęs iš baimės drebėjo prisiplojęs prie medžio. Aplink jį stovėjo paaugliai, juokėsi, tyčiojosi kad jis miršta ir kad jį reikia užkasti. Sušlapęs, drebantis, perkastu pilvuku, su žaizdose knibždančiomis musių lervomis, mažylis, apie 4 mėn amžiaus kačiukas greičiausiai nebesitikėjo nieko... O mes buvome pakraupę nuo abejingumo. Paauglių, veterinarijos klinikos ir tų, kurie abejingai ėjo pro šalį... Kadangi buvo jau vėlu, skubėjome į Rekso kliniką, kur kačiukui buvo suteikta pirmoji pagalba. Vakar jį nuvežėme į Filaretų kliniką, kur buvo atliktas rentgenas. Labiausiai baiminomės kad nebūtų pažeistas stuburas ir nervai. Atlikus rentgeną, buvo nustatyti daugybiniai dubens lūžiai. Kačiukui, kurį pavadinome Smartuku reikalingos net dvi operacijos, nes dubens kaulai lūžę iš abiejų pusių. Viena operacija kainuoja 250 eurų, tiek pat kainuoja ir kita. Kad galėtumėm padėti mažyliui, mums reikia 500 eurų. Nors ir be galo išsigandęs, dabar Smartas saugus. Jis vėl galės bėgioti, tačiau tam reikalingos operacijos.
Labai prašome, padėkite! Labai jumis tikime, nes tik su jūsų pagalba, jūsų neabejingumo beglobiukų skausmui dėka galime jiems padėti, galime išvengti beprasmiškų mirčių ir žiaurumų.
Padėti Smartukui, galite paaukoję jo operacijai, paskirtyje nurodant: „Smarto operacijai"

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182, LT167300010137615996 Swedbank
Padėti Smartukui vėl bėgioti, gali ir gyvenantys svetur per PayPal sistemą: http://beglobis.com/PayPal-706.html

Nebūkite abejingi, padėkite mums pastatyti Smartuką ant kojyčių. Dėkojame už jūsų gerumą!

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  »