“Beglobio” naujienos

2014-11-04

Trumpaplaukių taksų mišrūnei reikia pagalbos (Sulaukė pagalbos)

Dalinamės gautu laišku:
"Pas mus atklydo kalytė trumpaplaukių taksų mišrūnė.Yra įtarimas kad išmesta.Matosi kad nesenai,storuliukė.Maždaug 5-7 m .Laikoma darbininkų namelyje.Po krūtinkauliu turi auglį maždaug 2,5 cm.Prieš keturias dienas užpakalį mėtė į šonus,dabar pabuvus šiltoj patalpoj jaučiasi tvirčiau.Valyva.Matosi kad laikyta kambaryje.Ištveria po 12 valandų.Tuštinasi tik lauke.Iki lapkričio 7 dar paglobosim,o paskui užsidarom žiemos sezonui ir nebus kam jos globoti.Tel.:867776640"

Plačiau »
2014-11-04

"Kai kas nors kada nors mylės mane.." Vienišas sužalotas kačiukas (Pagalbos nesulaukė. Piktavalių žmonių kažkur išvežtas)

"Kai kas nors mylės mane, murksiu jam, glausiuosi, būsiu visada šalia ir niekada neišduosiu bei nepaliksiu" - kačiukas Kuziukas

Vienatvė, baimė ir skausmas šio jaunučio kačiuko kasdieniai palydovai. Nei kaip pabėgti, nei kaip apsiginti..... Kas sužalojo kojytę, kai buvo visai mažiukas, neaišku. Nuplėšta, nukirsta ar nukąsta.

Katinukas taip jau vargsta ilgus 4-5 mėnesius, Kuziukui apie 6 mėn. Jis gimė vasarą, lakstė visom keturiomis kojytėmis, džiaugėsi saulės spinduliukais, gainiojo drugelius..Tačiau nesidžiaugė Kuziukas vaikyste ilgai, kažkas nuplėšė Kuziukui dalį kojytės. Į jo riksmus neregavo niekas, nors aplinkui ir gyvenamieji ir daugiabučiai namai. O ir šiuos keletą mėnesių su trimis kojytėmis vargstančio katinėlio niekam nepagailo. Kojytė sunykusi, maskatuoja sunykęs raumuo . O pats katinukas gyvybingas, linksmas ir neįtikėtinai meilus. Pakviestas atliuoksi trimis kojytėmis, murksi, trinasi galvyte. Gavęs maisto taip džiaugiasi. Akytės kupinos dėkingumo. Toks geras.

Šį mažutėlį kartais pamaitina vienas vyras, kuris ir kreipėsi prašydamas padėti Kuziukui surasti namus.

Labai prašau, ŽMONĖS, padėkime šiam katinėliui. Jis negali apsiginti nuo nieko: nei nuo nedraugiškai nusiteikusio žmogaus, nei nuo šuns, nei kitų katinų-patinų. Kaip jam išgyventi ateinančią žiemą. Sunkiai įmanoma.

Katinėliui reikės sutvarkyti kojytę, bet pirmiausia reikia rasti laikiną ilgalaikę ar nuolatinę namų globą, be namų negalėsime padėti katinėliui. Jei tik atsirastų namų globa, padėtume vet. gydykloje sutvarkyti kojytę.

Suteikime kačiukui šansą pasijausti laimingam, reikalingam, pajusti ką reiškia žmogaus rūpestis, namų šiluma. To Kuziukas niekada nepatyrė.

Gal turite pas save namuose kamputį Kuziukui. Jis mielas, draugiškas ir pripratęs gyventi su trimis kojytėmis. Tik jam taip reikia saugios aplinkos, kurioje kačiuko daugiau niekas nenuskriaus.

Sužalotą katinuką mažai kas ryžtasi priglausti. Jis kitoks, bet patikėkite ne prastesnis už katinėlius su visomis keturiomis kojytėmis.

Kuziukas labai viliasi prisibelsti nors į vieno ŽMOGAUS širdį!

Tel. Nr. 865354521, Vilnius

 

 

 

Plačiau »
2014-11-03

Gyvybiškai reikalinga pagalba. Labai labai skubu

Ši diena labai labai skaudi morališkai, nes žmogaus žiaurumui ribų nėra. 
šeši mažyliai išmesti tiesiog dėžėje prie sanitarinės tarnybos. Juos išmetė jaunas vyras (jei tą dvikojį padarą galima taip vadinti). Šie kačiukai naminės katės. Jo katės. Kurios jis nesterilizuoja, tačiau išmėto jos vaikus. 
Mažyliai jau nukentėjo nuo sadisto rankos, jo ranka nesudrebėjo atplėšdama 1 mėnesio kačiukus nuo mamos, nesudrebėjo išmetant į patvorį bejėgius mažylius.
MALDAUJAME PAGALBOS. BE JŪSŲ GEROS ŠIRDIES JIE ŽUS. Šie mažyliai neišgyvens nei gatvėje, nei sanitarinėje tarnyboje, nei prieglaudoje. Jis gali užaugti TIK NAMŲ GLOBOJE.
M A L D A U JA M E jų vardu. Jie NEKALTI, kad jiems leido gimti, o po to taip žiauriai atsikratė. 
padėkite. Gal po 2, po 2, po 2. Gal iš jūsų tarpo atsiras bent trys geros širdies žmonės.
Skambinkite, maldaujame. Mažų kačiukų maisteliu aprūpinsime. Svarbiausia dabar šiems mažyliams - namų globa.
Nekantriai laukiame jūsų pagalbos 865244093, 865354521.

VšĮ "Beglobis"

Plačiau »
2014-11-02

Didelis, gerietis ir labai meilus katinas Tobis prašo neuždaryti jo į narvą

Tobis nuostabiausias katuliukas pasaulyje. Katinėlis bučiuoklis, glaustūnas, meilūnas. Šiam nuostabiam katuliukui buvo suteikta laikina namų globa, deja, globa baigėsi, ir Tobis turės keliauti į ankštą prieglaudos narvą, kur tokiam žmogų mylinčiam katinėliui, gyventi uždarytam, be žmogaus draugijos bus nepakeliama. Katinėlis sofinis, lovinis ir rankinis katinas.

Tobiui be galo reikalingi namai.

Šis katinėlis tikrai jų nusipelnė. Tobis nuosavų šeimininkų buvo išmestas į lauką, po to pakliuvo į sanitarinę tarnybą, perimtas iš jos. Tobis buvo suvargęs, liesas ir greičiausiai skriaustas, bet vis tiek visus labai mylėjo, glaustėsi, baksnojo nosyte žmogaus veidą ir rankas lyg duodamas bučinius. Namų globoje katinukas pagražėjo, atgavo buvusias formas.

Ieškome geraširdžių ir mylinčių bei suprantančių gyvūnus žmonių, kurie galėtų priglausti Tobį savo namuose, kad netektų jam keliauti į prieglaudos narvą. Tobis jaunutis, apie 1 m. amžiaus, kastruotas, gavęs vaistų nuo kirminų. Tobis labai tvarkingas, žino kam yra skirta kraiko dėžutė ir ją naudoja pagal paskirtį.


Katinėlis Tobis yra nepaprastai geras, labai jaukus, meilus glaustūnas. Šis katinukas visiškas gerietis ir žmonėms, ir kitiems gyvūnams - nefonfliktiškas, ramus, siekiantis su visais draugauti.

Jei galite  suteikti katinėliui namų šilumą ar nors laikiną globą, skambinkite tel. 868470104, 865244093 arba rašykite el. paštu:info@beglobis.com

Plačiau »
2014-11-01

Tik vakar buvo viskas tvarkoj, o šiandien babeziozė, prašome jūsų paramos (reikiama suma 183lt.-paaukota 110lt.)

Didžkiui Grindoje žaibinė babeziozės forma, šlapinasi krauju, nevaldo užpakalinių kojų. Buvo nuvežtas į kliniką, atlikti tyrimai, suleisti, šiam momentui reikiami vaistai, su nerimu laikiame rytdienos. 

Klinikai, už pirmą dieną, likome skolingi 183 litus, suma tikrai augs todėl prašome jūsų paramos, ryt žiūrėsime, ką galima dar jam padėti. 

Taip pat prašome jam namų globos, gal kas nors turi tokia galimybes ?

tel.861295611

Mūsų rekvizitai:
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

Plačiau »
2014-10-28

Reikia pagalbos - namų mažam kačiukui (Sulaukė pagalbos)

Dirbu Senamiestyje - šalia Katedra - Vidaus reikalų ministerija .
Vasarą Sereikiškių (ne Bernardinų naujajame) parke (šalia WC) buvo įrengta lauko kavinė.
Porą kartų praeidama pastebėjau, kad padavėja po kavinės grindimis-platforma iš lėkštutės kažką maitina... 
Dabar  kačiukui  maždaug 4 mėn.
Kačiukas pratęs prie žmonių, lengvai prijaukinamas, pašauktas atbėga.
Jis - juodas su baltomis dėmytėmis po kaklu ir  ant kojyčių.Dabar, ne sezono metu, kavinė uždaryta  - mažiukas liko vienas, be maisto ir pastogės.
Darbo dienomis pamaitinu.
Artėja žiema, jau  dabar naktys labai šaltos, labai prašau rasti galimybę priglausti kačiuką.
Prisidėsiu kuo tik galiu.
Labai, prašau, turinčių galimybę, priglausti šį mažiuką.
Živilė, tel. 8 614 25007, Vilnius

Plačiau »
2014-10-27

Grindoje jau ne pirma savaitę laukia pilkutis (Padovanotas)

jis ten jau apie 3 savaites, įsigandęs, jau ne labai kuo pasitikintis, bet labai gražus ir jis laukia, kad iš narvo pateks į šiltus namus. 

dėl pilkučio skambinkite tel.865244093

Plačiau »
2014-10-26

Ausys didelės, kad jus greičiau išgirstų - kalytė Lora (Rado namus)

Jai tik 2-ji metai, bet jau patyrusi ir šeimininkų nemeilę ir daugybę alkanų dienų. Tačiau liūdniausia, jog jos norėta atsikratyti žiauriu būdu - pakariant. Vienas
gyvūnams neabejingas praeivis prieš 3 mėn. ją pastebėjo bėgiojančią per labai judrią Dariaus ir Girėno gatvę ir jo informacijos dėka Lora buvo surasta ir apgyvendinta laikinos globėjos namuose. Pasirodė, jog Lora labai draugiška, prieraiši, paklusni kalytė, noriai su visais - ir suaugusiais ir vaikais - bendraujanti.
Plačiau »
2014-10-26

Čarlis - šeimininkų išduotas meilus katinėlis (Rado namus)

Šis katinėlis prieš pat ateinant žiemai buvo išmestas lauk. Nekastruotas, tad, atsikratymo priežastis, matyt bus ši. Sustabarėjusios žmonių širdys. Jiems nesvarbu, kad naminis katinėlis nemoka gyventi ir išgyventi lauke. Lauke išgyvena tik ir gimę lauke, o naminukai nepritampa. Jie nemoka susirasti maisto, nemoka susirasti užuovėjos, yra patiklūs ir mylintys žmones, o juos visi skriaudžia.

Čarliui labai sunku. Jis glaustosi prie kiekvieno jį pakvietusio žmogaus kojų, pats lipa į glėbį, trinasi snukučiu, eina į kiekvieną laiptinę, nori grįžti namo, bet buvusių namų durys jam užvertos, kitos taip pat.

Katinėlis patekęs į lauką iš šiltų namų, ką valgęs, nevalgęs, peršalo. Ėmė pūliuoti akytės. Vienos, to daugiabučio, kurio kieme ir glaudžiasi katinėlis, gyventojos širdis neatlaikė. Katinukas parodytas veterinarinėje gydykloje, jam paskirtas gydymas - reikia 5 dienas lašinti lašus į akytes, tad Čarlį priglaudė 5 dienom. Nustojus pūliuoti akytėms, Čarlis vėl keliaus į lauką, nes jį priglaudusi moteris negali jo pasilikti, namuose turi gausų būrį katinėlių ( ne vieną, ne du ir ne tris, o daugiau), tad niekaip negali dar ir Čarlio pasilikti.

Kreipiamės į visus geros valios žmones. Gal turite pas save vietos namuose ir širdyje šiam be galo meiliam katinėliui. Lauke žiemą jis pražus. Čarliui apie 1,5 metų. Jis naudojasi kraiko dėže. Yra labai meilus ir gerietis. Nekastruotas, bet jei tik priglaustumėte, iškastruotumėme.

Prašome namų ar nors laikinos globos. Padėkite!

Tel. Nr. 865354521, 860402412, Vilnius (Šeškinė)

Plačiau »
2014-10-25

Dešimt kartų didesnė globa, reikiama parama 228lt.

10 kartų didesnė globa

 

Šuniukams, ypač iš Grindos, sunku surasti globą, o jau jei suaugę, tai pasitaiko visai retai, bet visgi atsirado globėja vienai kalytei, paėmė ją namo. Tada sulaukė netikėto siurprizo, kalytė pasirodo nėščia ir atsivedė, ne 1, ne 2 šuniukus, bet visus 9 šuniukus. Tai tiek laimės ir tiek rūpesčių padaugėjo šitiek kartų. Kalytė gera mama, maitina visą šeimyną. Šuniukai auga ir jau teks patirti pirmąsias medicinines procedūras, tai yra vaistai nuo helmintų ir ne vieną, o 2 kartus, po to pirmi baisūs švirkštai, teks pasiskiepyti, kad augtų gražūs ir sveiki.

 

Šioms procedūrom, visai šiai šutvei ir prašome paramos, reiks 2 įpakavimų pastos nuo kirminų, po 24 lt. Ir 9 skiepų, po 20 lt., viso 228lt.

 

Dar nebūtina, bet gal kas gali nupirkti maisto patiems mažiausiems šuniukams, nes kalytei bus sunkoka ilgai maitinti tokią didelę šeimyną ir greitai teks juos įtikinti, kad be mamos pieno galima valgyti ir dar kažką.

 

Mūsų rekvizitai:

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK

 

info@beglobis.com

 

Juodai šeimynai

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »