“Beglobio” naujienos

2016-01-18

Dovanojamas Šeris – šeriuotas šuo (Rado namus)

Neaišku kodėl ir kaip Šeris atsidūrė Vilniaus mikrorajone Markučiuose. Iš tikrųjų tame rajone yra daug nuosavų namų, o Šeris blaškėsi prie vieno daugiabučio. Labai aišku, kad Šeris iš dangaus nenukrito, kažkas tiesiog jį paleido “laimės ieškoti”. Šeris 'laimės ieškojo” kur daugiau žmonių, kur vaikai, nes tikėjosi kokio nors maisto kąsnelio. Kas duodavo, kas piktai pavarydavo šalin. Tačiau Šeris nepyko (nes šunys nemoka pykti). Vieni daugiabučio gyventojai Šerio gailėjosi, kiti net jį laikinai priglaudė. Tačiau Šeris didelis ir jaunas šuo, todėl su juo reikia daug užsiimti, bėgioti, žaisti, vaikščioti. Neabejingi gyventojai daug kur kreipėsi dėl Šerio, tačiau pagalbos nesulaukė. Vieną dieną šis šuo atkeliavo pas mus ir buvo pakrikštytas vardu – Šeris. Kodėl Šeris? Nes jo kailis primena šeriukus, dygliukus, spygliukus. Šeris labai draugiškas su visais žmonėmis, labai žaismingas, labai “pasiutęs”, nes jaunas. Tačiau Šeris labai įspūdingas – didelis, šeriuoto peleninio kailio spalvos, su žaviomis raukšlelėmis kaktoje. Šeris būtų nuostabus draugas, tačiau su juo reikėtų daugiau pabūti, pamokyti “geresnių manierų” ir jis taptų nuostabiausiu šunimi. Todėl Šeris ieško šeimininkų, kurie norėtų būtent tokio šunelio ir jų negąsdintų tai, kad dabar Šeris nori tik lėkt, bėgt ir žaist. Taigi, jei jūs norite tokio įspūdingo šuns ir ilgų pasivaikščiojimų kartu arba turite nuosvą aptvertą teritoriją, kur Šeris galėtų išsilakstyti, skambinkite tel. 868474049. Daugiau Šerio nuotraukų:

Plačiau »
2016-01-17

Naujojoje Vilnioje dingo balta katė

Sausio 14 d. vakare, Naujojoje Vilnioje iš Karklėnų g. 15 namo dingo visiškai balta, pūkuota katė. Ji yra vidutinio ūgio, uodega vidutinio ūgio. Katė yra draugiška, neagresyvi nepažistamiems žmonėms. Jei rasite paskambinkite tel. 862841919, atsilyginsime.

Plačiau »
2016-01-15

Kimas – trukdo gyventi po skyrybų (Rado namus)

Kimas - mažas, juodas, trumpom kojytėms šunelis. Protingas, klusnus, tvarkingas, tik... nebereikalingas. Nebereikalingas savo buvusiems šeimininkams, kurie tapo nebereikalingi vienas kitam ir išsibėgiojo į skirtingas puses. O va Kimas liko per vidurį, tai yra nereikalingas nei buvusiai žmonai, nei buvusiam vyrui. Suaugusių žmonių reikalas gyventi kartu ar atskirai, bet kuo kaltas Kimas? Juk tai ne baldas, kurį gali palikti, kad ir lauke. Tačiau tiems žmonėms Kimas buvo menkesnis už baldą, nes baldus jie pasidalino.
Kai buvęs šeimininkas atvedė Kimą į prieglaudą matėme kaip jam buvo svarbu "nusikratyti" Kimu. Išklausėme didelę graudžią istoriją apie skyrybas ir apie tai, kad "nėra jokių sąlygų toliau laikyti Kimą". O Kimas tik tyliai stovėjo ir prisiglaudęs prie to žmogaus kojų stebėjo kaip "stengiasi" jo buvęs šeimininkas sugraudinti prieglaudos savanorius, pasakodamas savo istorijas. Kai Kimą nuvedėme į voljerą, šunelis dar ilgai žiūrėjo į prieglaudos vartus, pro kuriuos iš laimės kaip ant sparnų, net neatsisukdamas išlėkė jo buvęs šeimininkas.
Kaip ir minėjome, Kimas labai protingas, tvarkingas ir paklusnus šunelis, skiepytas, suženklintas, jam apie 4 metukai amžiaus.
Norintys priglausti Kimą savo namuose ir tapti jo atskingais bei mylinčiais šeimininkais, gali skambinti tel. 868474049, 865225229 arba rašyti el. paštu:info@beglobis.com

 

Plačiau »
2016-01-13

Kaip atsikratyti senuku? Įdėk į maišą ir pakabink (Rado namus)

Žmonės, kurie nesusiję su gyvūnų gelbėjimu ir globa, turbūt net neįsivaizduoja kokių žiaurumų, kokių baisaus elgesio su gyvūnais atvejų pamatome mes. Negali vėl ir vėl nesistebėti, kad tai daro žmonės, kurie išoriškai panašūs į mus. Tačiau tik išoriškai, nes jų poelgiai prilygsta monstrų ar zombių poelgiams iš kino filmų.
Ar normalu į gatvę ir šaltį ištrenkti mažus, negalinčius apsiginti šuniukus ar kačiukus, ar normalu išmesti senučiukus, kad jie mirtų sušalę ar iš bado kažkur pakelėje? Žinoma ne, tačiau visa tai daro žmonės, kurie gyvena tarp mūsų, o ne kažkokie ateiviai. Senas katinėlis buvo įgrūstas į krepšį ir pakabintas ant prieglaudos vartų rankenos. Jis taip ir kabojo, kol nepasirodė savanoriai. Jis niekur nebėgo, nesistengė išsivaduoti. Greičiausiai katinėlis manė, kad tokiu būdu jį numarino.
Kastruotą, naminį liesutį katinuką negailestingai išmestą iš namų pavadinome Tašinuku ir dabar globojame prieglaudoje. Senukui labai reikėtų namų globos, o ne prieglaudos narvo. Tašinuko sveikatytė gera, inkstukai ir kepenys nepažeisti, todėl svarbiausia jam šiluma ir namų jaukumas. Tašinukas ramutis, mielas, labai jaukus, geras ir tvarkingas katinukas. Jeigu galite priglausti šį senuką savo namuose, suteikti jam taip reikalingą šilumą ir namų jaukumą, Tašinukas būtų be galo dėkingas. Nebūkite abejingi Tašinukui. Padėkite jam.

Jei jums pagailo Tašinuko ir galite jam suteikti savo namų šilumą, skambinkite tel. 865244093, 865225229 arba rašykite el.paštu info@beglobis.com

Plačiau »
2016-01-11

Mūsų Mairutė baigė mokyklėlę ir gavo diplomą

Linkėjimus perduoda buvusios mūsų globotinės Mairos (http://beglobis.com/Maira-697.html?productpage=0&productid=2136) šeimininkai:

"Sveiki, norime pasidžiaugti mūsų mažąja Maira :). Mūsų mergytė yra labai mylima, gera ir manome laiminga. Taip pat norime pasididžiuoti, jog kartu baigėme mokyklėlę, kurioje puikiai sekėsi, o namuose toliau su malonumu mokomės naujų triukų. Maira yra tikras šeimos narys, kuriam be galo patinka sniegas ir įvairiausi žaidimai su pliušiniais žaisliukais. Siunčiame šilčiausius linkėjimus!!!" 

 

Plačiau »
2016-01-10

Padėkite, šunytei gresia mirtis!

Labai draugišką kalytę nori numarinti, nes mirė jos šeimininkė. Padėkit. Gal kas nors galėtų pagloboti arba priglausti. Kalytė Vilniuje, bet galime atvežti į bet kurį miestą. Tel.: 861306089

Plačiau »
2016-01-09

Nuostabiausias kačiukas Smirdukas (Rado namus)

Beglobio prieglaudoje globojame tokį kačiuką, kurį pavadinome... Smirduku. Gal kam nors atrodo, kad tai oioioi kaip negražu, tačiau Smirduko vardas liko ir prilipo dar nuo tada, kad kačiuką perėmėme iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos, į kurią jis buvo atvežtas taip smirdintis, jog atrodė, kad katinukas irsta iš vidaus. Vargšas Smirdukas taip dvokė, nes jam buvo sutrikusi žarnyno veikla, greičiausiai gyvendamas gatvėje ir valgydamas bet kokį maistą, Smirdukas kažką labai blogo suvalgė. Jo žarnynas sustojo, o visas iš žarnyčių negalintis pasišalinti turinys ėmė pūti. Kvapas nuo Smirduko sklido toks dvokus, jog manėme, kad katinėlis nebeišgyvens ir mirs apsinuodijęs toksinais. Tačiau nuvežus į veterinarijos kliniką, Smirdukui buvo išvalytas žarnynas, jam buvo leidžiami žarnyno veiklą stimuliuojantys vaistai, duodamas specialus skaidulinis maistas. O dabar Smirdukas visiškai išgyjęs ir tapęs pačiu nuostabiausiu ir meiliausiu globotiniu. Smirdukas visiškai nekonfliktiškas, jis sutaria su visais, nuo piktesnių ar aršesnių už save tiesiog pasitraukia, nes vadovaujasi savo gyvenimo filosofija: "nesivelk į konfliktus".
Šis nuostabus mielas katinukas, deja, gyvena narve. Jis nieko neprašo, tačiau kai yra išleidžiamas iš narvo, matyti koks jis patenkintas, kaip mėgsta palypėti auksčiau ir stebėti kitus šiltai įsikūręs kokiame guoliukyje. Smirdukas būtų pats mieliausias sutvėrimukas tuose namuose, kurie jį priglaustų. Žinoma, greičiausiai tai būtų ypatingi namai ir ypatingi žmonės, nes Smirdukas nėra super duper gražuolis (jis tik labai labai simpatiškas), Smirdukas nėra jaunuolis (jis pakankamai subrendęs vyrukas, apie septynerių metų), tačiau tikrai dar nenugyvenęs pusės savo amžiaus.
Taigi, jei esate tas ypatingas žmogus, kuriam svarbiausia ne gyvūno išvaizda, o jo nuostabus ir švelnus būdas, skambinkite tel. 865244093, 865225229 ar rašykite el.paštu info@beglobis.com
Šiuo metu mūsų simpatulinas Smirdukas globojamas Beglobio prieglaudoje, esančioje Skydo 44a, Vilniuje.

Plačiau »
2016-01-08

Rainiukė paplūdimyje žiemą, reikia namų

Gruodžio 27 dieną Valakampių I-mame pliaže rasta raina katytė. Aplankiau artimiausius ten esančius namus, bet šeimininkų neatradau. Buvo kiek peršalus, bet dabar nei kosi, nei čiaudi – pasveiko. Tikrai augusi namuose ir ėda viską, net virtas morkas, ryžius, sriubytes.  Labai meili ir mėgsta žaisti. Katytei ieškomi nauji namai, o gal visgi atsiras senieji šeimininkai. Kreiptis tel.: 868671530

 

Plačiau »
2016-01-07

Melsvoji Malvina pasiruošusi keliauti į namus (Rado namus)

Malvina į Beglobio globą pateko iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos. Katinukė greičiausiai savo gyvenime nelabai patyrė žmogiškos meilės ir šilumos, todėl visus glostymus stebi plačiai atmerktomis ryškiomis smaragdinėmis akimis ir nelabai žino ar čia jau džiaugtis, ar dar palaukti, nes maža kas...
Malvina švelni, visiškai neagresyvi, tik dar truputį prisibijanti. Malvinai tiesiog reikia trupučiuką daugiau dėmesio ir žinoma labai daug meilės, tuomet šis be galo mielas padariukas atsakys tuo pačiu, nes Malvinos širdutėje meilės telpa labai daug, tik kol kas nėra žmogaus su kuriuo ji galėtų tuo dalintis.
Malvina tikra gražuolė su švelniai melsvu ir baltu kailiuku, kuris yra ilgesnio plaukučio, rožine nosyte ir didžiulėmis smaragdinėmis akimis. Dar žinoma, Malviną be galo puošia didžiuliai baltutėliai ūsai ir antakiai. Malvina sterilizuota, paskiepyta, tavrkinga katytė.
Šiuo metu Malvina globojama Beglobio prieglaudoje, esančioje Skydo 44a, Vilniuje. Jeigu jums patiko Malvina, esate pasiruošęs suteikti jai meilę ir šilumą, bei rūpintis ir globoti, jei turite sąlygas auginti katytę namuose, galite skambinti tel. 865244093, 865225229 arba rašyti el.paštu info@beglobis.com.

Plačiau »
2016-01-05

Trakuose paklydusi graži rainiukė ieško šeimininkų

Priglaudėme į mūsų namus atklydusią katytę, kuriai, kaip spėjame turėtų būti 5-6 mėnesiai, Naujųjų metų išvakarėse. Ji pati susirado kelią į mūsų namus, nes auginame katiną, kuris išeina į lauką ir pareina pats per specialiai įrengtą landą į namus. Tad po kiek laiko naują gyventoją radome rūsyje, pasislėpusią ant malkų. Pašėrėme, apklausėme aplink gyvenančius žmones, mat spėjome, kad gyvūnas pasiklydo, tačiau, manome, kad buvo laikytas namuose, nes tvarkingai "reikalus" daro skirtoje dėžutėje. Katytė buvo labai liesa ir baikšti, po kelių dienų ją prisijaukinome. Ji jau nebijo nei mūsų, nei namų aplinkos, be to, tinkamai pamaitinus, atsigavo ir yra labai gyvybinga. Ieškome šeimininkų, kurie ja rūpintūsi. Katytė gražaus raino kailiuko, išmarginto tamsesniais raštais. Kalis trumpas. Tvarkinga, gamtinius reikalus daro dėželėje. Kreiptis tel.: 8 677 47576, Trakai.

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »