“Beglobio” naujienos

2015-04-28

Atsitikus nelaimei, šeimininkai Karminos išsižadėjo. Padėkite.

Globojant gyvūnus, labai dažnai užduodame klausimą - kodėl žmonės teigia, kad savo augintinius myli, tačiau tik atsitikus nelaimei, kai augintiniui reikia veterinarinės pagalbos ta meilė staiga dingsta. Ji staiga išgaruoja lyg nebuvus, o mylimas gyvūnas tampa „tik" gyvūnu, kuriam išleisti daugiau nei 100 eurų prilygsta vos ne nusikaltimui. Na, nes tai „tik" gyvūnas. Jei tai ūkinis gyvūnas, iš kurio gausi naudos, pavyzdžiui mėsos ar darbo jėgos, tai dar gal ir gydys, bet jei tai šuo ar katė... tada jie „tik" gyvūnai. Žmonės išleidžia daugybę pinigų savo reikmėms, kurios gal net nebūtinos, bet ima dejuoti, kad visiškai neturi lėšų savo augintinio gydymui. Žinoma, nevisi žmonės tokie, yra daugybė, kuriems jų augintinis yra jų šeimos narys, vadinasi, jei šeimos nariui blogai, tu turi padėti, juk jis pats negali to padaryti. Tačiau mes susiduriame su kitokios kategorijos žmonėmis - su tais, kurie prižiūri savo augintinį tol, kol jis nekelia didesnių nepatogumų, neserga, akimis neprašo pagalbos, yra sveikas, guvus, paklusnus, žodžiu toks, kuris nepridarytų rūpesčių.
Karmina taip pat buvo „mylima" iki tam tikros ribos. Tai yra iki tol, kol Karminos nepartrenkė automobilis. Štai tuomet Karmina tapo „tik" gyvūnu, kuris pridarė nereikalingų išlaidų. Karminos šeimininkai katytę atnešė į veterinarijos kliniką ir sužinoję, kad operacija brangi, liepė ją eutanazuoti, nes bus „tų kačių". Žinoma bus, juk jų iš tikrųjų daug, galima vėl pasiimti sveiką, tik Karminos nebus... bet kam tai rūpi.
Apie Karminos nelaimę sužinojome veterinarijos klinikoje. Karminai lūžę dubens kaulai, uodega, bei jos pagrindas. Kadangi šeimininkai išsižadėjo katytės, jos globą perėmėme mes. Pavadinome ją Karmina, nuo žodžio karma...

Jūs galite prisidėti prie Karminos operacijos ir jai padėti pasveikti, kaip padėjote jau šimtams mūsų globotinių. Tik su jūsų pagalba galime džiaugtis sėkmingomis istorijomis ir dalintis džiaugsmu nugalėjus ligas ir nelaimes. Karminą reikės operuoti, šalinti lūžusią uodegą. Karminos operacijai galite paaukoti pervesdami lėšas į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę „Karminai":

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK

Taip pat, jei jums patogiau, galite nuvykti į Filaretų kliniką, esančią Filaretų g. 35, Vilniuje, kur Karmina yra gydoma ir savo piniginę auką jos operacijai palikti ten. Apie Karminą ir jos sveikatą, galite teirautis tel. 8652440983 arba parašyti el. paštu info@beglobis.com.

Ačiū visiems, kurie nepaliks Karminos bėdoje.

Plačiau »
2015-04-27

Bauntis – tik truputį lūšiukas (Rado namus)

Katinukas Bauntis kažkuo truputį primena laukinę lūšį. Gal tuo, kad nuo skruostų  iš abiejų snukučio pusių eina ryškūs tamsiai rudi dryžiai. Čia jau kaip ir baigiasi visas jo panašumas į laukinę lūšį, nes Bauntis iš tikrųjų pats mieliausias naminis kačiukas. Bauntis tikras prielipa, sekioja iš paskos, griūna ant nugarytės, žaidžia, labai mėgsta būti glostomas. Bauntis tikras puošeiva- pasipuošęs rainu apdaru su baltutėliu žabo ir užsimovęs baltutėles kojinaites. Šis katinukas globojamas prieglaudoje, todėl priverstas savo dienas leisti narve, o iš tikrųjų jis baisiai nori vaikščioti su žmogumi, visur kartu „dalyvauti". Bauntis tvarkingas, kastruotas katinėlis.

Jeigu norite kačiuko – prielipuko, meilūniuko ir fainuoliuko skambinkite tel. 865244093, 865354521, rašykite el. paštu info@beglobis.com arba atvykite į Gyvybės vagonėlių prieglaudą Skydo g. 44a susipažinti su Baunčiu.

 

Plačiau »
2015-04-26

Temidė – vieniša akla siela besiblaškanti mašinų spūstyje

Už tai, kad pavyko išgelbėti Temidę, galiu dėkoti Aukščiausiam. Eilinį vakarą, po darbų eismo spūstyje važiuojat į prieglaudą pastebėjau vidury judriausios gatvės besiblaškančią juodą nedidelę šunytę. Kas gyvena Vilniuje, žino kokia tampa Olandų gatvė piko valandomis, šunytė blaškėsi būtent ten. Ji nebėgo šaligatviu, ji mesdavosi tai į vieną eismo juostą, tai į kitą. Iš tikrųjų tuo metu beveik sustojo širdis, mačiau, kaip jos vos neparbloškė kita eismo juosta greitai važiuojantis automobilis. Tokiais atvejais negalvoju kas bus, kaip bus, ar bus saugu. Gal tai ir labai blogai - nežinau, niekada nesvarsčiau. Automobilį mečiau pirmame pasitaikiusiame nedideliame keliuke, palikau įjungtu varikliu, nes naiviai tikėjausi iš karto pagauti mažylę. Bandžiau nukreipti ją į šaligatvį, tačiau šunytė perbėgo į priešingą eismo juostą, aš paskui - viduriu gatvės, rankomis stabdydama mašinas, vyliausi, kad ant žmogaus nevažiuos, o jei palikčiau šunytę... galimybės išgyventi greičiausiai jai nebebus.
Jau iš karto pastebėjau, kad kažkas šunytei ne taip, netvirtai stato kojytes, keistai reaguoja į aplinką. Jau atrodo, galiu ją ranka paliesti, staiga ji vėl metasi į priešingą eismo juostą. Taip ir bėgiojau paskui ją mašinų pilna Olandų gatve nuo kalno aukštyn žemyn.
Labai dėkoju vieno automobilio vairuotojui, kuris užtvėrė šunytei kelią, kad ji neišbėgtų į eismo žiedą. Jo dėka, mažylė iš gatvės galų gale metėsi į šaligatvį ir nubėgo link automobilių serviso. Man daužėsi širdis ir drebėjo rankos, meldžiau, kad tik ji vėl nespruktų į gatvę. Ačiū serviso darbuotojams, kurie atsiliepė į pagalbos šauksmą, apsupo šunytę, kad ji negalėtų pabėgti. Ir pagaliau, ačiū visiems, kas nesužeidė mūsų ir padėjo man - šunytei uždėjome pavadėlį.
Dabar Temidė prieglaudoje. Suprantame kodėl mažylė taip elgėsi - lyg be orientacijos, susigūžusi, nesuvokdama kur ji, kas vyksta ir kad ji yra mirtiname pavojuje. Temidė akla arba jei mato, tai labai prastai. Mažylė dar be galo baikšti, saugiai ji jaučiasi tik prisiplojusi, prisispaudusi prie žmogaus. Temidė neturėjo jokio antkakliuko, jokio pavadėlio. Tačiau ji prižiūrėta, kailiukas gražus. Skaudu žiūrėti kaip Temidė gūžiasi - kiti kvapai, kiti balsai. Mažylei turbūt be galo baisu. Kaip ji atsidūrė mirtinai pavojingoje gatvėje? Gal kas nors atpažinsite ją? Gal kas nors žinote iš kur ji? Skambinkite tel. 865244093, 868474049.
Jei neatsiras jos šeimininkai, Temidė bus dovanojama. Suprantama, kad tokiems šuniukams surasti namus labai nepaprasta, bet žmonės, kurie priglaudžia likimo nuskriaustą gyvūnėlį iš jo gauna begalinę meilę ir atsidavimą. Temidė yra labai švelni, labai gera kalytė, labai pasitiki žmogumi, glaudžiasi, spaudžiasi prie jo visu savo kūneliu.

Plačiau »
2015-04-25

Didelis bet dar mažas šuniukas Feris (Rado namus)

Feris visiškas nerūpestingumo ir linksmumo įsikūnijimas. Šunelis didelis, tačiau dar toks mažas amžiumi, jam tik kokie 8 mėnesiai. Dabar Feriui pati nerūpestingiausia vaikystė. Ir Feris džiaugiasi - laksto, skrajoja, kimba prie kitų, kviečia žaisti, ypač mėgsta eiti imtynių su nauju savo draugu Timidu. Fainas, džiaugsmingas nulėpausis. Visada atlapatuoja ir pasitinka išsišiepęs iki ausų.
Feriui ieškome atsakingų ir rūpestingų šeimininkų. Panašu, kad šuniukas buvo laikomas ant grandinės, nes į prieglaudą buvo atvestas su jau išaugusiu ir stiprokai užveržtu antkakliu ir ant jo likusiu žiedu nuo grandinės.
Feris gali būti draugas ir žinoma sargas, tačiau jam ieškome namų be grandinių. Feris žino kas yra komanda ateik, klauso jei sudrausmini.
Jeigu norite mielo ir ištikimo draugo, dėl Ferio galite skambinti tel. 865244093, 868474049 arba rašyti el. paštu: info@beglobis.com
Aplankyti Ferį galite prieglaudoje, esančioje Skydo g.44a, Vilniuje.
Daugiau Ferio nuotraukų galite rasti jo dovanojimo skelbime.

Plačiau »
2015-04-24

Apie mus rašo baltnews.lt (rusų kalba)

Straipsnį apie mūsų prieglaudą galima rasti tinklapyje baltnews.lt. Taip pat yra įdėtos korespondento nuotraukos ir Gyvybės vagonėlių prieglaudos.

Plačiau »
2015-04-23

Pasidžiaukime kartu Uogytės naujaisiais namais

Uogytės šeiminikė siunčia pasakojimą apie pirmąją šunytės dieną naujuose namuose.

Plačiau »
2015-04-22

Dėkojame už labai reikalingas įvairias dovanas

Labai dėkojame Western Union darbuotojams, o ypač Skaistei ir Gretai, kurios suorganizavo dovanojimo akciją ir atvežė labai reikalingas dovanas prieglaudai.

Plačiau »
2015-04-21

Lemūras, kuriam nutiko nelaimė

Lemūras buvo atiduotas į sanitarinę tarnybą, nes kaip visada, kaip milijoną kartų mirus jo šeimininkui, neliko nieko, kas galėtų juo pasirūpinti. Tai nereiškia, kad iš tikrųjų neliko mirusio žmogaus artimųjų, tai reiškia, kad Lemūrui neatsirado vietelės nei pas vieną giminaitį.
O Lemūras be galo draugiškas ir puikus katinas. Tikras, didelis juodas Katinas. Lemūras laukė, laukė sanitarinėje tarnyboje savo žmogaus, kuris galėtų jį pasiimti į namus. Lyg ir kažkas buvo žadėjęs, bet... Turbūt belaukdamas Lemūras susižeidė ausį, besikasydamas ir begalvodamas, kodėl gi jam taip nesiseka? Žinoma, juokaujame. Tačiau iš tikrųjų visiškai nejuokinga, nes pasirodo, Lemūro ausytėse knibždėte knibždėjo nepageidaujami gyventojai - ausų erkės. Vargšas katulis kasėsi, kasėsi savo ausytes ir užnešė užkratą - ausis ištino kaip balionėlis, susikaupė limfos skystis, ausis pasidarė karšta ir skausminga. Sužinoję apie Lemūro nelaimę, perėmėme jį į globą iš sanitarinės tarnybos. Šio metu Lemūras gydomas klinikoje 8 drambliai, kur jam bus išoperuota ir persiųta ausytė. Ši operacija skausminga, žinome tai, nes jau vienas mūsų globojamas katinukas iš sanitarinės tarnybos buvo tai patyręs.
Lemūro operacijai ir laikymui stacionare labai reikalinga finansinė parama, nes nuskriaustųjų ir sergančiųjų labai daug. O padėti tiems, kurie patys negali apsiginti, galime tik jūsų palaikomi, tik su jūsų pagalba.
Jei galite paremti Lemūro ausytės operaciją ir gydymo išlaidas, labai prašome, nors po nedaug prisidėti prie šio gražuolio sveikatos ir gerovės, kad Lemūras džiaugtųsi pilnaverčiu gyvenimu, o ne kęstų skausmus. Jei galite padėti, aukas galima pervesti į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę "Lemūrui":
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Pasiteirauti apie Lemūro sveikatą, galite paskambinę į kliniką 8 drambliai, esančią Vilniuje, Nidos g. 1, arba nuvykę aplankyti juodojo gražuolio (jis visais lankytojais labai džiaugiasi) tiesiai į kliniką. Taip pat apie Lemūrą galite pasiteirauti paskambinę tel. 865244093 arba parašę el. paštu info@beglobis.com.

Plačiau »
2015-04-20

Kamuoliukas ir Kūlverstukas atšventė gimtadienį

Greitai auga mažyliai ir štai savaitgalį, globėjos namuose, du mūsų šaunūs katinėliai Kamuoliukas ir Kūlverstukas atšventė savo pirmąjį gimtadienį. Bendroje nuotraukoje nusifotografavo su savo drauge kate – namų šeimininke. Pas globėją katinėliai kaip matome gyvena puikiai tačiau ieško savo gerų namų.

Plačiau »
2015-04-19

Tariame didžiulį ačiū

Savaitgalį prieglaudoje sulaukėme taip lauktų pagalbininkų, nuostabaus jaunimo, kurie padėjo išmontuoti laikinus šunų atitvarus, pernešė būdas, sutvarkė būsimų voljerų vietas. Visi smagiai pasidarbavo, o vienam vaikinui dar teko ir po gatvę pabėgioti, gelbėjant priklydusį didžiulį šunį, kuris pavojingai lakstė judria gatve.
Ačiū brangieji.

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »