“Beglobio” naujienos

2016-01-27

Katinukės Baltusytės pagalbos prašymas

Katinukė Baltusytė į Beglobio prieglaudą atkeliavo iš vieno Vilniaus kiemo, kur jos buvimas buvo labai nepageidaujamas. Žmonės žiaurūs gatvėje gyvenantiems beglobiukams. Kažkodėl jie tampa atpirkimo aukomis už tai, kad tie patys žmonės juos išmetė į gatvę.
Galbūt nuo skurdaus gyvenimo gatvėje Baltusytė susirgo stomatitu. Tai liga, kuri pažeidžia dantenas, gyvūnui tampa skausminga valgyti. Šiuo metu Baltusytę gydome (jau išleista 40 eur), todėl vėl kreipiamės pagalbos į jus. Katinukės gydymas užtruks, apsilankymai pas veterinarijos gydytojus kainuoja nemažai, todėl labai prašome kiek kas galite paaukoti Baltusytės gydymui. Aukas galite pervesti į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: "Baltusytės gydymui"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182 LT167300010137615996 SWEDBANK

 

Plačiau »
2016-01-26

Kačiukui reikia laikinų ar pastovių šeimininkų

Kaip ir visada, jie atsiranda iš niekur, taip ir jis, atsirado vienoje Justiniškių laiptinėje. Sėdi už vėžimėlio ir dienom ir naktim ir žiūri savo didelėm išsigandusiom akim. Greičiausiai buvęs naminukas, tik jam labai baisu. Po savaitės, jau pakalbinus miauksi, bet prisiartinus, dar gąsdina. Gal kas galėtumėte pagloboti katinėlį iki kokl jis rastų namus? Pasirūpintumėme visomis priemonėmis ir profilaktinėmis procedūromis.

Jei galite priglausti, skambinkite tel.861295611.

Plačiau »
2016-01-23

Penktadienį Žaliakalnyje, Kaune pastebėta pasiklydusi kalytė

Penktadienį Kaune, Žaliakalnyje, Lietuvių g. pastebėta pasimetusi kalytė. Šeštadienio vakare laikinai priglaudėm ją savo namuose ir sekmadienį tikrinsim, ar neturi mikroschemos. Jei pažinote savo pasimetusią kalytę skambinkite tel.: 862255076.

Plačiau »
2016-01-21

Švelnioji Libra (Rado namus)

Libra su dar dviem savo broliukais buvo tiesiog numesti prie Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos. Abu Libros broliukai surado namus, o Libra taip ir liko laukti sanitarinėje tarnyboje. Ilgai ilgai...
Šiuo metu Libra globojama Beglobio prieglaudoje. Jau senokai tokios ypatingai švelnios ir jaukios katytės neturėjome. Libra yra fantastinio gerumo padariukas, be galo meili, mėgsta glaustytis ir mėgsta būti glostoma. Užtinka tik pradėti glostyti ir Libra tuoj pat ima murkti ir minkyti letenėlėmis. Katytei yra apie 6 mėnesiai amžiaus, ji sterilizuota, tvarkinga.
Jeigu norite ypatingai švelnios ir meilios katytės, jums patiko Libra ir turite sąlygas auginti dar vieną šeimos narį, galite skambinti tel. 865244093, 865225229 arba rašyti el.paštu info@beglobis.com
Libra globojama Beglobio prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje.

Plačiau »
2016-01-20

Namų ieško katytė Luma (Rado namus)

Lumą į Beglobio prieglaudą perėmėme iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos. Ši nuostabi marmurinė pūkuotukė gyveno viename iš Vilniaus kiemų. Patikli, be galo gera mažylė glaudėsi prie kiekvieno žmogaus. Vieną dieną ją pakėlė moters rankos, tačiau visiškai ne dėl to, jog mažylės pagailėjo, o todėl, kad ji neva šildosi ant jos mašinos ir palieka pėdutes. Ne, ne į namus ta moteris pasiėmė Lumą, o nunešė į sanitarinę tarnybą. Dabar galės ramiau miegoti - Luma pėdučių nebepaliks. Tai ne tik Lumos istorija. Tokių istorijų, kai tautiečiams katinuko pėdutės prilygsta katastrofai yra begalės. Lumai pasisekė, nors ji ir susirgo sanitarinėje tarnyboje, tačiau ji gyva ir į tą kiemą nebegrįš.
Luma sterilizuota, apie 7 mėn. amžiaus katinukė. Kaip ir minėjome Lumos charakteris švelnus ir meilus, ji nuolat murkia ir glaustosi. O tik pasižiūrėkite, kokie Lumos antakiai - stori, rūdžių spalvos. Nepakartojamo žavesio katytei suteikia vienas baltas kaip styga antakiukas.
Luma tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir viskas ko jai labaiusia reikia tai - namai ir mylintys šeimininkai.
Jeigu norite priglausti Lumą, turite tam sąlygas, esate atsakingas žmogus, skambinkite tel. 865244093, 865225229 arba rašykite el.paštu info@beglobis.com
Luma globojama Beglobio prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje.

Plačiau »
2016-01-19

Katinėlis Amundsenas – keliautojas šaltyje (Rado namus)

Vieną šaltą žiemos dieną rudai rainas katinėlis atsirado viename Vilniaus daugiabučio kieme. Maitinant kitus sušalusius kiemo katinėlius, pasigirdo tylus lyg mažo kačiuko miaukimas. Iš pradžių dar ruseno viltis, kad toks prižiūrėtas, kastruotas katinukas tiesiog išleistas pasivaikščioti, bet kai jį sutikome ten pat ir Naujųjų metų nakties antrą valandą, spaudžiant 20 laipsnių šalčiui, turėjome palaidoti tą viltį, kad katinukas išleidžiamas tik pasivaikščioti. Ryte katinukas jau buvo globojamas, tačiau tą patį vakarą, nepatyrusi globėja praganė katinėlį - ir jis dingo naktį šaltyje. Katinėlio ieškojome kasdien aplink dingimo vietą, tačiau jo niekur nebuvo matyti. Buvo naktų, kai šaltis siekė 25 laipsnius. Atrodė, kad viskas, nežinia kaip, bet šaltis nugalėjo. Praėjus dviem savaitėm sulaukėme skambučio iš sanitarinės tarnybos, kad gaudant katinėlius sterilizacijai, jiems pakliuvo kastruotas draugiškas katinėlis ir jį galima paleisti į gyvenamą vietą atgal. Atvykus paimti katinėlio sunku buvo patikėti, kad tai mūsų keliautojas - iš globos pasukęs ne link artimiausių sandėliukų, o perėjęs užšalusią upę ir radęs tolimesnę šėryklėlę kur prisijungęs prie vietinių kačiukų net nesirengė pasiduoti nuožmiam šalčiui, kaip ir poliarinis keliautojas Amundsenas... Bet tai buvo tikrai jis – atpažįstamas iš strazdėlių ant nosies.
Dabar kačiukas Beglobio prieglaudoje laukia šiltų ir jaukių namų, kad nebereikėtų keliauti šaltyje. Amundsenas yra labai gero, mielo, jaukaus, ramaus ir taikaus būdo. Jis visiškai neturi jokio piktumo, labai gerai sutaria su kitais katinukais, puikiai prisitaiko. Vienu žodžiu, Amundsenas yra didelis šiltas saulės spinduliukas.
Jeigu norite savo namuose turėti saulėtą kačiuką ir turite sąlygas jį auginti skambinkite tel. 865244093, 865225229 arba rašykite el.paštu info@beglobis.com

Plačiau »
2016-01-18

Dovanojamas Šeris – šeriuotas šuo (Rado namus)

Neaišku kodėl ir kaip Šeris atsidūrė Vilniaus mikrorajone Markučiuose. Iš tikrųjų tame rajone yra daug nuosavų namų, o Šeris blaškėsi prie vieno daugiabučio. Labai aišku, kad Šeris iš dangaus nenukrito, kažkas tiesiog jį paleido “laimės ieškoti”. Šeris 'laimės ieškojo” kur daugiau žmonių, kur vaikai, nes tikėjosi kokio nors maisto kąsnelio. Kas duodavo, kas piktai pavarydavo šalin. Tačiau Šeris nepyko (nes šunys nemoka pykti). Vieni daugiabučio gyventojai Šerio gailėjosi, kiti net jį laikinai priglaudė. Tačiau Šeris didelis ir jaunas šuo, todėl su juo reikia daug užsiimti, bėgioti, žaisti, vaikščioti. Neabejingi gyventojai daug kur kreipėsi dėl Šerio, tačiau pagalbos nesulaukė. Vieną dieną šis šuo atkeliavo pas mus ir buvo pakrikštytas vardu – Šeris. Kodėl Šeris? Nes jo kailis primena šeriukus, dygliukus, spygliukus. Šeris labai draugiškas su visais žmonėmis, labai žaismingas, labai “pasiutęs”, nes jaunas. Tačiau Šeris labai įspūdingas – didelis, šeriuoto peleninio kailio spalvos, su žaviomis raukšlelėmis kaktoje. Šeris būtų nuostabus draugas, tačiau su juo reikėtų daugiau pabūti, pamokyti “geresnių manierų” ir jis taptų nuostabiausiu šunimi. Todėl Šeris ieško šeimininkų, kurie norėtų būtent tokio šunelio ir jų negąsdintų tai, kad dabar Šeris nori tik lėkt, bėgt ir žaist. Taigi, jei jūs norite tokio įspūdingo šuns ir ilgų pasivaikščiojimų kartu arba turite nuosvą aptvertą teritoriją, kur Šeris galėtų išsilakstyti, skambinkite tel. 868474049. Daugiau Šerio nuotraukų:

Plačiau »
2016-01-17

Naujojoje Vilnioje dingo balta katė

Sausio 14 d. vakare, Naujojoje Vilnioje iš Karklėnų g. 15 namo dingo visiškai balta, pūkuota katė. Ji yra vidutinio ūgio, uodega vidutinio ūgio. Katė yra draugiška, neagresyvi nepažistamiems žmonėms. Jei rasite paskambinkite tel. 862841919, atsilyginsime.

Plačiau »
2016-01-15

Kimas – trukdo gyventi po skyrybų (Rado namus)

Kimas - mažas, juodas, trumpom kojytėms šunelis. Protingas, klusnus, tvarkingas, tik... nebereikalingas. Nebereikalingas savo buvusiems šeimininkams, kurie tapo nebereikalingi vienas kitam ir išsibėgiojo į skirtingas puses. O va Kimas liko per vidurį, tai yra nereikalingas nei buvusiai žmonai, nei buvusiam vyrui. Suaugusių žmonių reikalas gyventi kartu ar atskirai, bet kuo kaltas Kimas? Juk tai ne baldas, kurį gali palikti, kad ir lauke. Tačiau tiems žmonėms Kimas buvo menkesnis už baldą, nes baldus jie pasidalino.
Kai buvęs šeimininkas atvedė Kimą į prieglaudą matėme kaip jam buvo svarbu "nusikratyti" Kimu. Išklausėme didelę graudžią istoriją apie skyrybas ir apie tai, kad "nėra jokių sąlygų toliau laikyti Kimą". O Kimas tik tyliai stovėjo ir prisiglaudęs prie to žmogaus kojų stebėjo kaip "stengiasi" jo buvęs šeimininkas sugraudinti prieglaudos savanorius, pasakodamas savo istorijas. Kai Kimą nuvedėme į voljerą, šunelis dar ilgai žiūrėjo į prieglaudos vartus, pro kuriuos iš laimės kaip ant sparnų, net neatsisukdamas išlėkė jo buvęs šeimininkas.
Kaip ir minėjome, Kimas labai protingas, tvarkingas ir paklusnus šunelis, skiepytas, suženklintas, jam apie 4 metukai amžiaus.
Norintys priglausti Kimą savo namuose ir tapti jo atskingais bei mylinčiais šeimininkais, gali skambinti tel. 868474049, 865225229 arba rašyti el. paštu:info@beglobis.com

 

Plačiau »
2016-01-13

Kaip atsikratyti senuku? Įdėk į maišą ir pakabink (Rado namus)

Žmonės, kurie nesusiję su gyvūnų gelbėjimu ir globa, turbūt net neįsivaizduoja kokių žiaurumų, kokių baisaus elgesio su gyvūnais atvejų pamatome mes. Negali vėl ir vėl nesistebėti, kad tai daro žmonės, kurie išoriškai panašūs į mus. Tačiau tik išoriškai, nes jų poelgiai prilygsta monstrų ar zombių poelgiams iš kino filmų.
Ar normalu į gatvę ir šaltį ištrenkti mažus, negalinčius apsiginti šuniukus ar kačiukus, ar normalu išmesti senučiukus, kad jie mirtų sušalę ar iš bado kažkur pakelėje? Žinoma ne, tačiau visa tai daro žmonės, kurie gyvena tarp mūsų, o ne kažkokie ateiviai. Senas katinėlis buvo įgrūstas į krepšį ir pakabintas ant prieglaudos vartų rankenos. Jis taip ir kabojo, kol nepasirodė savanoriai. Jis niekur nebėgo, nesistengė išsivaduoti. Greičiausiai katinėlis manė, kad tokiu būdu jį numarino.
Kastruotą, naminį liesutį katinuką negailestingai išmestą iš namų pavadinome Tašinuku ir dabar globojame prieglaudoje. Senukui labai reikėtų namų globos, o ne prieglaudos narvo. Tašinuko sveikatytė gera, inkstukai ir kepenys nepažeisti, todėl svarbiausia jam šiluma ir namų jaukumas. Tašinukas ramutis, mielas, labai jaukus, geras ir tvarkingas katinukas. Jeigu galite priglausti šį senuką savo namuose, suteikti jam taip reikalingą šilumą ir namų jaukumą, Tašinukas būtų be galo dėkingas. Nebūkite abejingi Tašinukui. Padėkite jam.

Jei jums pagailo Tašinuko ir galite jam suteikti savo namų šilumą, skambinkite tel. 865244093, 865225229 arba rašykite el.paštu info@beglobis.com

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  »