“Beglobio” naujienos

2015-11-11

Maža katytė iki penktadienio turi rasti globą (Rado namus)

Vakar vakare į benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą moteris atnešė rastą trispalvę pūkuotą katinukę. Moteris negali/nenori/neturi sąlygų mažylės laikyti net laikinai, tačiau sutiko mažylę palaikyti iki penktadienio, tada ji vėl ją atneš į sanitarinę tarnybą arba išmes atgal į gatvę :(.
Labai prašome padėti šiam pūkų kamuoliukui, mažai katinukei nors laikina globa.
Mažylei duota labai nedaug laiko, jeigu galite padėti, labai prašome skambinkite tel. 865244093

 

Plačiau »
2015-11-10

Klapsiuko eibės naujuose namuose

Pirmosios dienos naujuose namuose. Paskaitykite rubrikoje Namuose.

Plačiau »
2015-11-09

Šunytė Moka viską išmoks (Rado namus)

Mažąją kalytę Moką paėmė žmonės neįvertinę savo galimybių, todėl nepraėjus nė savaitei jiems kilo noras kalyte atsikratyti, nes ji elgiasi kaip mažas šuniukas: viską griaužia, yra linksma, nenustygsta vietoje, labai nori žmogaus dėmesio ir be galo mėgsta žaisti. O kaip kitaip elgtis mielam mažam šuniukui? Nesuprato Moka savo buvusių šeimininkų, nesuprantame ir mes. Juk tereikia truputėlio kantrybės ir šuniukas viską išmoks, taps geriausiu draugu, neišduosiančiu niekada. Taigi kalytė Moka dabar namų globoje, nes neskiepytos į prieglaudą paimti negalime. Kalytė dovanojama atsakingiems ir suprantantiems kas yra mažas šuniukas žmonėms. Užaugusi Moka bus vidutinio ūgio. Tel.: 868474049, 865225229.

 

 

Plačiau »
2015-11-08

Kartais sekasi neįtikėtinai gerai

Praėję permainingų orų savaigalis buvo labai sėkmingas net aštuoniems mūsų globotiniams. Šuniukai Klapsiukai ir Meškytė bei katinėliai Ratulis, Spalvė, Smolė, Lučita ir Vaita angoriukė rado naujus namus. Džiaugiamės už juos ir tikime, kad naujieji namai ir šeiminikai bus sėkmingi ir geri.

Plačiau »
2015-11-06

Dūminukė sužalota kojyte tuoj atsidurs gatvėje (Rado namus)

Ši dūminio kailiuko katytė vakar buvo atnešta į veterinarijos kliniką su sužalota kojyte. Mažylė nevaldo priekinės letenėlės. Greičiausiai letenytė buvo prispausta, todėl pažeisti nervai. Dūminukė kojytę laiko pakėlusi, negali ja remtis.
Pati blogiausia žinia ta, kad moteris, kuri atnešė katinukę į kliniką negali jos laikyti ir mažylė tiesiog bus paleista į gatvę. Turbūt suprantate koks būtų jos likimas nedraugiškoje gatvėje, kur reikia nuolat saugotis bloga linkinčių žmonių, šunų ir automobilių. Dūminukė tiesiog neišgyvens... :(
O Dūminukė jaunučiukė, tik 4,5 mėn. amžiaus katytė. Ji tokia išsigandusi, matyti net iš nuotraukų. Juk tokia nežinomybė...
Labai prašome, jei turite galimybę, padėkite šiai likimo nuskriaustai mažylei. Ji labai nori gyventi saugiai.
Tel. 865244093

Plačiau »
2015-11-05

Mažoji Selmutė: ieškau savo namučių

lapkričio 5 d. Selmutė PASVEIKO ir dabar jau visiškai pasiruošusi keliauti į nuosavus, mylinčius namučius. Selmutė labai miela, apvalutė rainiukė, gerumo, švelnumo ir meilumo užtaisėlis.
Jeigu jums įkrito į širdį Selmutė ir norite šiam rainam kamuolėliui suteikti namus, skambinkite tel. 865244093, 865354521.

spalio 13 d. Mažylę kažkas paliko kartoninėje dėžutėje prie sanitarinės tarnybos vartų. Visą naktį mažoji drebėjo šaltyje, kol ryte, atėję į darbą ją rado sanitarinės tarnybos darbuotojai. Gal kačiukų buvo ir daugiau, gal kiti mažyliai pabiro po šaltą naktį ieškoti pagalbos, tačiau ar ją rado?
Apie sergančią mažutę, mums pranešė iš pačio ryto. Nuvažiavę pamatėme drebančią kruopytę, kurią pavadinome Selmute.

 

 

Plačiau »
2015-11-04

Nuoširdžiai atleisti ir užmiršti sugeba tik jie. Vairos istorija (Rado namus)

Kad ir kaip būtų skaudu, tačiau gyvūnų globėjai jau įpratę susidurti su žmonių žiaurumu nukreiptu prieš gyvūnus. Kai kurie žiaurumai tapę vos ne kasdieniniu reiškiniu, pavyzdžiui, naminukų išmetimai į gatvę, tačiau kai kurie žmonių poelgiai šokiruoja ir užgniaužia žadą.
Šeštadienį į „Beglobis" prieglaudą paskambino susijaudinęs vyras. Vyriškis dirba statybos įmonėje, statančioje butus naujame kvartale. Jis užvažiavo į statybininkų vagonėlius ir ten pamatė mažuliukę pūkų kamuoliukę, kuri krypuodama sekė paskui kiekvieną vyriškio žingsnį. Vyras turėjo skubiai važiuoti darbo reikalais, tačiau maža krypuojanti pūkuotukė iš visų jėgų bandanti suspėti iš paskos, neišėjo iš galvos.
Vyras maldavo padėti mažuliukei, jis teigė, kad tokios katytės tikrai anksčiau nebuvo, kad kažkas ja atsikratė prie statybininkų vagonėlio.
Nuvažiavus į vyro nurodytą vietą ir tik pašaukus, mažylė iš karto pasirodė ir krypuodama, šlubuodama bėgdama kiek tik leidžia jos trys... taip trys kojytės puolė iš paskos.
Paimta ant rankų ir sušilusi mažulytė glaudėsi, murkė ir keistai rietėsi kaip ežiukas. Apžiūrėję pamatėme, kad ji turi tik tris kojytes, o ketvirta galinė kojytė ties keliu nutraukta.
Iš pradžių, net nenorėjome suvokti, kad tai žiaurus elgesys, manėme gal tai gimdymo trauma, tačiau, apžiūrėjęs veterinaras konstatavo, kad kojytė yra nusukta ir kad tai yra žmogaus arba vaikų darbas.
Mažylė, kurią pavadinome Vaira net nesupranta kas atsitiko. Greičiausiai ji galvoja, kad taip ir turi būti, kad tiek kojyčių turėti normalu, greičiausiai ji jau pamiršo ir žvėrišką skausmą, kurį jai sukėlė antžmogiai, vadinantys save žmonėmis. Antžmogiai, kurie pasityčiojo iš mažylės ir išmetė ją į gatvę, kad sušaltų, nes mažylė tikrai ne lauke gimusi, kadangi yra visiškai švarutė ir patikli naminukė.
Šis mažas stebukliukas, nežiūrint patirto žiaurumo, išliko visiškai tyra, atvira širdute, spinduliuojančia nepaprastą gėrį ir šilumą, ją supančiam pasauliui, nepaprastą dėkingumą ją glostančioms rankoms ir tikrai nejaučianti neapykantos netgi toms, kurios iš jos pasityčiojo, sukeldamos begalinį skausmą, kaip sąžinės priekaištas mums, kurie save vadiname žmonėmis...
Šiuo metu Vaira laikoma veterinarijos klinikoje, esančioje M. Mažvydo g.14, Vilniuje.
Tačiau mažylei labai reikalinga namų globa ir žmogaus rankos - geros, mylinčios, glostančios. Tokios, kokios ir turi būti TIKRO ŽMOGAUS rankos.
Skambinkite dėl Vairos laikinos ar nuolatinės globos tel. 865244093 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com
Taip pat galite patys nuvykti į kliniką, kur laikoma mažylė ir savo akimis pamatyti mažą stebukliuką. Neabejojame, kad pamatę Vairą, išeisite iš klinikos gerumo pilna širdimi.

 

Plačiau »
2015-11-03

Katinėlis Spalis informuoja apie savo naujus namus

Naujuose namuose su nauju draugeliu

Plačiau »
2015-11-02

Mažoji Ytė ir jos netikėta bėda

Į „Beglobio" prieglaudą mažąją Ytę kartu su broliuku perėmėme iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos. Du išsigandę mažuliukai buvo atvežti iš labai pavojingos vietos: mažyliai stengėsi išgyventi ant viaduko, kuriuo pirmyn - atgal zuja mašinos.
Perimti į mūsų globą mažyliai iš pradžių labai išsigandę tupėjo susiglaudę narvelyje, tik godžiai valgė ir miegojo. Po poros dienų, kai kačiukai išdrąsėjo ir pradėjo žaisti, pastebėjome, kad mažoji Ytė sunkiai eina, šlubčioja galine kojyte, o ją palietus gailiai verkia. Nedelsdami nuvežėme mažylę į veterinarijs kliniką, kur atlikus rentgeną paaiškėjo, kad yra sulaužyti dubens kaulai. Vadinasi, mažylė jau buvo pakliuvusi po ratais ir visą laiką kentė skausmus.
Šiuo metu Ytė veterinarijos klinikoje. Mažylė jau išoperuota, nes laukti tikrai negalėjome.
Tačiau Ytės operacijai ir priežiūrai stacionare reikalingos lėšos.
Beglobiukų, kuriems reikalingas gydymas ar operacijos turime labai daug, o jiems padėti galime tik su jūsų pagalba, todėl jeigu galite padėti Ytei, labai prašome paaukoti jos operacijai.
Ytei galite paaukoti pervesdami lėšas į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: „Ytės operacijai"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Paaukoti galite ir gyvenantys užsienyje, per Pay Pal sistemą: http://beglobis.com/PayPal-706.html
Taip pat, jei jums patogiau, galite nuvykti į Filaretų kliniką, esančią Filaterų g. 35 Vilniuje, kur Ytė šiuo metu yra prižiūrima, ją aplankyti ir savo piniginę auką palikti ten arba nupirkti maistuko skirto mažiems kačiukams.

Mažoji Ytė po operacijos jaučiasi gerai ir galėtų keliauti į naminę globą, todėl jeigu galite Ytę paimti į namus, būtų tiesiog fantastiška, nes mažylei grįžti po operacijos į prieglaudą pavojinga. Ytė tvarkinga, labai meili ir švelni katinukė, labai mėgsta glostymus, o glostoma jau murkia murkia... O gal kas nors nori šią mažąją gražuolę priglausti visam laikui ir turėti švelniausią ir meiliausią katytę? Po operacijos Ytė jau nebešlubuoja, o mažiems kačiukams lūžiai sugyja labai greitai.
Skambinkite dėl Ytės laikinos ar nuolatinės globos tel. 865244093 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

 

Plačiau »
2015-11-01

Miniatiūrinė Meškytė – džiaugsmo užtaisėlis (Rado namus)

Į „Beglobio" prieglaudą, esančią Naujojoje Vilnioje Meškytė pateko iš labai blogų sąlygų - šunelis gyveno su asocialiais šeimininkais. Iš pradžių ši miniatiūrinė grožybė drebėjo iš baimės, bijojo net glostymų.
Dabar Meškytė jau atsigavusi, laiminga, žvali, tikras džiaugsmo užtaisėlis. Daugiau nuotraukų
Meškyte šunytę pavadinome dėl to, kad ji ir panaši į miniatiūrinę meškutę, ypač kai atsistoja ant užpakalinių kojyčių ir ima juokingai vizginti trumputę, kaip meškučio uodegytę. O koks Meškytės ausų gražumas - kai mažylė pastato ausis, lyg dvi pūkuotos vėduoklės išsiskleidžia.
Meškytė vos didesnė už katiną, todėl ji idealiai galėtų gyventi bute ir būti geriausia drauge tam, kas šunytę priglaus. Meškytė jaunutė, jai apie vieneri metukai amžiaus.
Šiuo metu Meškytė vis dar Beglobio prieglaudoje, todėl ieškome jai atsakingų ir rūpestingų šeimininkų, nes šis mažas džiaugsmelis tikrai to vertas.
Dėl miniatiūrinės Meškytės skambinkite tel. 868474049, 865225229 arba rašykite el.paštu info@beglobis.com.

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  »