“Beglobio” naujienos

2014-07-24

Juoda kruopytė – miško Fėja 2

Ši juoda angliukė buvo rasta miške. Paskambino kažkokia moteris ir pasakė, kad miške rado mažą katytę. Kadangi prieglauda perpildyta, o ant lubų gyvūnų dar nekabiname, paprašėme tos moters mažytę kruopą priglausti namuose ir atsiųsti mums nuotarukas, kad bendromis pastangomis galėtumėme jai surasti namus. Moteris sutiko, atrodo suprato, kad mažajai kruopai prieglaudoje nesaugu, telefonu prižadėjo atsiųsti nuotraukas, tačiau.......jau po valandos gavome skambutį iš sanitarinės tarnybos - "atvežė mažą juodą katytę, sakė rado miške..." Supratome, kad eilinį kartą susidūrėme su abejingumu, kai sprendimas priimamas toks "akys nemato, širdis neskauda", o tai, kad sanitarinėje tarnyboje tokiai kruopai jokių šansų išgyventi, taip mąstančių žmonių nejaudina. Svarbiausiai nusikratė "naštos". Juk pasirūpinti tokia kruopa daugumai mūsų tautiečių "misija neįmanoma", nesvarbu kad turi erdvius namus, mažai kruopai vietos neatranda.

Mažylę, kuri neaišku kaip atsirado miške, bet tikrai nenukrito iš dangaus, pavadinome Fėja.  Kažkoks beširdis ne tik žiauriausiu būdu atsikratė mažylės, bet kažkas jai dar spyrė, nes iš pradžių Fėja daugiau gulėjo nei judėjo, jos užpakalinės kojytės griūdavo ant šoniuko.

Šiuo metu laikoma ir prižiūrima veterinarijos gydykloje Fėja atsigauna, labai nenori būti uždaryta ankštame boksiuke, labai nori bendrauti su žmonėmis.
Kadangi mažutės laikymas ir gydymas kainuoja, labai prašome padėti šiai vargšiukei, su kuria kažkas taip žiauriai pasielgė ir paremti jos gydymą nors ir nedidele suma  paskirtyje nurodydami: "Fėjos gydymui".

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK

Jau dabar  Fėjai labai reikalinga naminė globa. Kačiukė be galo meili, sociali murkaliukė. Jei norite priglausti miško Fėją savo namuose visam laikui ar bent suteikti jai laikiną globą skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu:info@beglobis.com

Plačiau »
2014-07-24

Kipras iš Kryžiokų sodų

Yra Vilniuje tokie sodai – Kryžiokai. Mums gyvūnų globėjams tie sodai tikri kryžiaus keliai. Kiekvienais metais iš ten į sanitarinę tarnybą patenka po keletą suvargusių, sergančių, baisiai atrodančių katinėlių. Niekam tie katinėliai nerūpi, niekas ten neužsima jų priežiūra ar sterilizacija. Veisiasi jie ten, gyvena, serga, miršta. Pernai iš Kryžiokų sodų buvo atvežti net 11 katinėlių, kurių sveikatos būklė buvo tragiška. Vieną katytę tuomet net pavadinome Skeletuku. Tačiau visus išgydėme, Skeletukei, kuri pas mus pavirto į Storuliukę suradome namus.

 

Taigi, kai paskambino iš Kryžiokų sodų, kad yra sergantis katinėlis nėkiek nenustebome.

 

Paskambinusi moteris reikalavo kuo skubiau atvažiuot, nes po sodus vaikšto sergantis katinas. Jie tą katiną pagavo ir uždengė dėže, nes bijo, kad “užkrės”. Iš patirties žinome, kad dažniausiai to “užkrėtimo” baimė yra perdėta ir išpūsta. Žmonės pamatę suvargusį gyvūną net nemąsto, kad didžiausias pavojus yra pačiam suvargusiam gyvūnui, o ne aplinkiniams. Taip buvo ir šį kartą. Atvežtas katinėlis nebuvo niekam pavojingas, tiesiog iš jo burnytės bėgo pūlingos seilės, nes burnytėje yra stiprus dantenų uždegimas, išgedę dantukai. Katinukas labai išsekęs, nes su tokiais dantukais nežinia kiek laiko negalėjo nieko valgyti. Galime tik įsivaizduoti koks skausmas jį turėjo kankinti visą šį laiką. Katinėlį pavadinome Kipru.
Šiuo metu Kipras veterinarijos klinikoje. Jam paskirti antibiotikai, vitaminai. Kai sustiprės, bus sutvarkyti dantukai.

 

Taip, šiuo metu Kipras atrodo labai suvargęs, tačiau iš patirties žinome, kad sutvarkius kamuojančias sveikatos problemas ir duodant kokybišką maistą, gyvūnas atsistato tiesiog akyse ir iš suvargusio pavirsta į neatpažįstamą gražuolį.
Kaip jau ir minėjome tokie vargšai niekam nereikalingi ir niekas jais nesirūpina, todėl kreipiamės pagalbos į neabejingus žmones, kurie nuolat mums padeda tokius vargšiukus išgydyti ir vėl leisti jiems džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu. Be jūsų pagalbos negalėtumėme padėti šimtams gyvūnų, jų gydyti, jais rūpintis.

 

Paremti Kipro gydymą, galite aukodami nors ir po nedidelę sumą į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodant: “Kipro dantukams”.

 

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
 LT167300010137615996 SWEDBANK

 

Jei norite daugiau informacijos apie katinėlį Kiprą, galite skambinti tel. 865244093, 865354521 arba rašyti el. paštu:info@beglobis.com

Plačiau »
2014-07-22

Iš duobės ištraukta mažylė maldauja laikinos globos (Rado namus)

Šią mažylę klykiančią Vilniuje senamiestyje betonuotoje duobėje aptiko lenkai turistai. Mažė klykė nesavu balsiuku. išlipti - jokių šansų.

 

Ant duobės dar buvo prisuktas šarvuotas stikla...s. Duobę buvo apstoję žmonės, tačiau niekas nesugebėjo mažylei padėti. Nors jau buvo vėlu ir buvome "nusikalę" tikrąja prasme, supratome, kad jei nenuvažiuosime mažylė žus. Nuvažiavome, įvertinome, vėl į prieglaudą - pasiimti atsuktuvų.
Ir štai mažė jau rankose. Fainuolė nereali. Tačiau....Dar prieš vaduojant mažylę iš duobės klausėme ar kas nors paiims šią katytę laikinai globai. Prižadėjo, kad paims. Kai pamatėme kas paims, supratome, kad negerai. visai negerai. Prižadėjo bobulė, kuri jau metuose ir ne pas save paimti, o savo brolienei, kuri visiškai neapsidžiaugė mažyle. Žodžiu, mažutei panteriukei ten ne tik kad negerai, bet ir labai nesaugu. Moteris, kuri ją laikinai nuo vakar vėlyvo vakaro laiko, įmetė mažę į kambarį vos ne su keiksmais.

 

Nesaugu mažąjai ten, kur jos nekenčia. Moteris tikrai labai grubi, pikta, gali net sužeisti mažylę.
Todėl labai prašome - paglobokite panteriukę. Mažylė naminukė, labai smalsi, linksma, žaisminga. Visiškas vaikiukas, kuris nesupranta kas yra žmogaus nemeilė ir pavojai.

 

Jei galite padėti šiai mažylei ir laikinai priglausti, labai prašome skambinkite 865354521, 865244093.

 

MALDAUJAME LAIKINOS AR NUOLATINĖS GLOBOS

 

Plačiau »
2014-07-21

Mažutis Mirgaliukas. Išgelbėtas Gaisrininkų. Ieško namų 1

Šestadienio rytas....Sulaukėme skambučio, kad yra užstrigęs kačiukas ir jam labai reikia pagalbos. Kreipėmės į gaisrininkus, nes patiems klykiančio, išsigandusio mažo kačiuko neišėjo ištraukti. Ačiū šiems narsiem vyrams, kurie greit atskub...ėjo į pagalbą ir ištraukė mažuliuką. Katinukas Mirgaliukas dabar namų globoje ir bando kariauti su globėjo katytėm:) Yra linskmas ir žaismingas, apie 2 mėn. kyciukas. Mirgaliukui jau nusišypsojo likimas. Nežuvo gatvėje, yra rūpestingoje globoje. Dabar tik tokių pat, gerų ir šaunių šeimininkų labai reikia. Mirgaliukas laukia jūsų. Priimkite jį į savo šeimą.
Tel. Nr. 865354521, 865244093 ar info@beglobis.com

 

 

Plačiau »
2014-07-21

Siaubingai apleistas kačiukas prašo pagalbos (Mirė)

Niekam nereikalingas ir vienišas šis mažylis buvo rastas kažkur Justiniškių gatvėje. Kiti mažylio broliukai ar sesutės galbūt žuvo, galbūt buvo sunaikinti. Šis mažylis šiuo metu gydomas veterinarijos klinkoje. Jo būklė sunki. Sunki dėl to, kad visiška kruopa yra  aplipusi visais įmanomais parazitais - kirmėlėmis, blusomis. Lyg to būtų negana, mažylis serga grybeliu.
Tačiau kačiukas be galo kabinasi į gyvenimą, verkia ir prašo pagalbos. Ką daugiau rašyti - juk viską matote nuotraukose.

Pavadinome šį mažylį Justuku. Justuko gydymas bus ilgas. Šiam mažiui labai reikia pagalbos,  todėl jei galite paremti Justuko gydymą, galite aukoti nors ir po nedidelę sumą į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: "Justuko gydymui".

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK

Apie Justuko sveikatėlę, galite pasiteirauti  tel. 865244093, 865354521 arba el. paštu:info@beglobis.com 

Katinėliui labai reikia žmogaus meilės, švelnumo ir šilumos. JIS TO NIEKADA NEPATYRĖ. Katinėlis pasveikęs tikisi rasti namus, jis tikisi būti kam nors reikalingas. 

Plačiau »
2014-07-18

Labai prašome padovanoti mums popierinių rankšluoščių.

Labai prašome padovanoti mums popierinių rankšluoščių.
Šiuo metu turime labai daug gyvūnų, o popierinius rankšluoščius naudojame valyti narvus, tiesiame juos narvuose, jų nuolat reikia ir nuolat trūksta. Padėkite palaikyti švarą, kad gyvūnėliams būtų jauku laukti tikrų namų.

Jei galite paremti popieriniais rankšluoščiais, galite juos atvežti į prieglaudą Skydo g. 44 A, Naujoji Vilnia.

Tel. Nr. 8 652 44093, 8 653 54521

Plačiau »
2014-07-17

Mažosios kruopytės. LABAI REIKALINGA naminė globa

Šiems saulės spinduliukams, vakar perimtiems iš sanitarinės tarnybos LABAI REIKALINGA NAMINĖ GLOBA.


Tokiems kruopytėms prieglaudoje būti labai pavojinga. Mažyliai be galo gražūs, sveikučiai, smalsūs. 
Padėkite jiems, juk taip nesunku padary...ti gerą darbą. Reikia tik namų kampelio, kuriame naminė, labai gera katytė mamytė išaugins savo vaikelius.

Jei galite padėti šiai šeimynėlei, labai prašome skambinkite. Mes aprūpinsime šeimyną maistu. PADĖKITE.
 TEL. 865244093, 865354521, info@beglobis.com
Plačiau »
2014-07-16

RYLIUKAS- nors ir esu kitoks, nebijok manęs. Būkime draugais!

Esu labai fainas, mielas kačiukas. Mane rado tiesiog įkritusį duobėje, ten verkiau gal kokias tris dienas, kol geri žmonės atkreipė dėmesį ir iškvietė pagalbą.

Plačiau »
2014-07-16

Badu marinta katytė Lama 3

Ji prieina linguodama į šonus... Ji negali remtis priekinėmis kojytėmis, kojos jos neklauso, todėl ji remiasi galva. Jos kūnas  - oda, kaulai ir kailis. Ji neturi raumenų, neturi nei lašo riebalų. Ji pastovi tik į žemę remdamasi galvyte. Tačiau ji visą laiką murkia.......kai pasilenki prie jos, ji linguoja ant tavo kelių ir murkia,murkia, murkia...

 

Šią vargšę  juodai baltą katytę prie konteinerių rado kiemą tvarkantis žmogus. Jis pažinojo mūsų savanorę ir susiradęs ją su ašaromis akyse maldavo padėti bejėgiui gyvūnui. Savanorė iš pradžių nesuprato kodėl katytė remiasi į žemę galva, ji manė, kad mažylei sulaužytos priekinės kojos, todėl negali jomis remtis, kad kažkas ją išmetė pro balkoną. Tačiau nuvežus į veterinarijos kliniką, gydytojai nustatė visišką išsekimą. Kas atsitiko su šia vargšiuke? Deja, mes galime tik spėlioti. Faktas tai, kad gyvūnas taip išseko ne per vieną dieną – arba katytė buvo kažkur užrakinta ir visą tą laiką kentė badą, o iš bado galvos jau nebenulaikančią vargšiukę, kažkas rado ir tiesiog numetė prie konteinerio kaip šiukšlę, arba katytę kažkas specialiai laikė užrakinęs ir neišleido tol, kol jau manė jog gyvūnas iš bado mirė, o tada leisgyvę numetė prie konteinerių. Kaip bebūtų, ši naminė be galo meili katytė buvo kažkur užrakinta ir laikyta ilgą laiką tol, kol visiškai sunyko jos raumenys, riebalai ir liko tik išsekęs oda aptrauktas skeletas, jau net nebegalintis nulaikyti galvos.

 

Žiūrint į šią kankinę norisi verkti, norisi šaukti: “kaip galima taip nukankinti gyvūną? Ką turėjo išgyventi ši mažylė?”
Kankinė gydoma ir laikoma veterinarijos klinikoje, esančioje Filaretų g. Katytei, kurią pavadinome Lama buvo atlikti tyrimai, pastatyta lašalinė. Po dienos praleisto klinikoje Lama pasijautė žymiai geriau, jau gali pakelti galvytę ir žinoma murkia, murkia, murkia...

 

Plačiau »
2014-07-16

SOS. Padėkite. Labai prašome.

Ką tik prie sanitarinės tarnybos vartų palikta katė mama su keturiais 2 savaičių vaikiukais. Kačiukai mažulyčiai, žinda dar mamytę.

Labai prašome pagalbos - namų globos, nes nei sanitarinėje tarnyboje, nei pa...s mus prieglaudoje mažyliai neišgyvens (didelis ligų pavojus).

Padėkite kačiukams užaugti. Priežiūros daug nereikės, nes katė pati rūpinsis mažyliais. Visomis reikiamomis priemonėmis aprūpinsime ir reklamuosime kačiukus, kad jie namus rastų. Padovanojus mažylius, katę paimsime į prieglaudą.

Labai prašome pagelbėti mums.

Tel. Nr. 865244093, 865354521

P.s. foto pasiskolinta iš interneto

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  »