“Beglobio” naujienos

2014-10-01

Pamenat mažutėlį Olimpą? Ieškome namų

Pamenat mažutėlį Olimpą? 1 nuotrauka (kaip atrodė, kai pateko į mūsų globą). Naujiena apie tai SKAITYKITE
Jūsų visų gerumo dėka Olimpas dabar atrodo taip  (visos kitos nuotraukos) katinukas laikinoje namų globoje pas savanorę ir labai dairosi tikrų namučių.
tel. 865354521, 865244093

Plačiau »
2014-09-26

Prašome pagalbos maisteliu ir kraiku Justiniškių katytei-mamytei. Taip pat reikalingas narvas

 

Ji - buvusi naminukė kažkokiu būdu atsidūrusi gatvėje. Kurį laiką valkatavusi ir džiaugsminagi pasauliui parodžiusi savo vaikelius. Deja, pasaulis nebuvo vaikams gailestingas. Jų nebėra. Galimai pasistengė žmogus, nes ir pačios katės nebuvo kurį laiką matyti, vėliau įbauginta sutikta visai kitame kieme.

Gaudėme su tikslu bent jau sterilizuoti ir paleisti atgal į jai pažįstamą aplinką, jeigu nebūtų atsiradę namai... Pasirodo, nesuspėjom, nes katytė vėl buvo nėštukė. Šiandien (2014-09-25) globėjos namus papildė dar keturios mažos burnytės, kurios kol kas maitinsis mamos pieneliu.

Kad katinėliai augtų sveiki ir stiprūs, mamytė turi gauti kokybišką maistelį. Prašome Jūsų pagalbos, nes be jos niekaip neišsiversime. Taigi mums labai reikia:

*narvo;
*kokybiško maistelio mamytei;
*kraiko;
*patarimų kaip prižiūrėti mamą katę ir kačiukus.

Jeigu galite padėti, skambinkite numeriu 860263641, Vilnius.

Plačiau »
2014-09-24

„Parduodami be dokumentų“, bet matyt jų nenupirko ???

„Grindoje“ šiuo metu ne vienas šunelis, į kuriuos pasižiūrėjus, tikrai ant liežuvio galo atsiranda veislės pavadinimas. Kaip ir kas jais atsikratė, tai kol kas versijos tokios, vien žiūrint į jų nuotraukas: daugino, bandė parduoti, bet šių parduoti nepavyko. Kita versija, nusipirko „veislinį be dokumentų“, tada suprato, kad tik dokumentų ir norėjo.

 

 

Plačiau »
2014-09-23

SOS. Sanitarinėje tarnyboje trys pypliukai (Namų globoje. Ieško nuolatinių namų)

SOS. Sanitarinėje tarnyboje UAB "Grinda" trys pypliukai, kurioje jie neišgyvens, kaip ir neišgyvens mūsų prieglaudoje, nes šiuo metu prieglaudoje užkratas - mirė maži 6 kačiukai.

 

Jei galite, pagelbėkite šiems mažyliams.

 

Jei galite priglausti laikinai namuose, aprūpinsime visomis priemonėmis bei padėsime reklamuoti. Susisiekite, prašome, tel. Nr. 865244093, 865354521

Plačiau »
2014-09-23

Meino meškėno mišrūnei skubiai reikia naujų namų (Rado namus)

Dalinamės gautu laišku:

"Patelė, sterilizuota katė, amžius 7metai, be dokumentų, mama meškino veislės, tėvas neaiškios veislės.
Katė turi savo charakterį, saugo namus neprileidžia svetimų. Svoris apie 7kg.
Maistą valgo paprasta, whiskis, ...friskis, žalia mėsa(ypač vištiena).

Atiduodame nes atsirado šeimoje mažas vaikas, katė jam pavydi, reikia rinktis. Tel. Nr. 867024018"

Ši katytė netinkama šeimai su mažais vaikais. Ji mažų vaikų nemėgsta, reikalauja dėmesio sau, prisiriša prie šeimininko. Tiktų suaugusiems, panašios veislės mėgėjams, gal kokioje sodyboje galėtų gyventi. Neradę naujų namų, šeimininkai katytę užmigdys.

 

 

Plačiau »
2014-09-22

Nemėgstama, nepageidaujama. Katytei reikia pagalbos

Dalinamės prašymu padėti katytei:

"Viena senutė nebenori laikyti katės, nemėgsta ji jos, nemoka elgti, katė pas juos namuose ir užaugo, bet yra visiškai bailiukė, nejauki, net yra sakė senutei veidą apdraskiusi. Katei maždaug metai laiko, prieš nepilnus metus senutės sūnus parsinešė ją kažkur iš daugiabučių kiemų. Kaip supratau katė nesterilizuota, yra sveika, tik labai labai baugšti, sunku buvo nufotografuoti. Senutė manęs ir vėl prašė kad ją išvežčiau kur nors į laukus ir paleisčiau, nebenorinti ji jos laikyti, tai pasakiau kad nufotogrfavus gal atsirasią žmonių kurie priglaus.

Taigi katei reikėtų naujų nuolatinių namų, nes šeimininkė nebenori jos laikyti, abiems nėra gerai.

Prisegu katės nuotrauka. PRAŠAU PADĖTI KATYTEI, kitaip ją išmes į gatvę.

Tel. Nr.  861481838"

Plačiau »
2014-09-22

Ramzio pagalbos šauksmas (Kačiukas gydomas) 7

Prieš tai buvo smūgis, o kai Ramzis atsipeikėjo jam labai skaudėjo. Svirduliuodamas iš nusilpimo ir skausmo Ramzis ėjo kur akys mato ir kvietėsi pagalbos. Kažkada Ramzis turėjęs šeimininkus, nes katinukas yra kast...ruotas, buvo su antkakliu nuo blusų, dabar deja, tapo niekam nereikalingu benamiuku. O kadangi benamiukas, tai daugumos supratimu, nevertas gyventi, būti globojamu bei gydomu. Nors Ramzis labai verkė ir vaitojo, tiesiog buvo iškviesta sanitarinė tarnyba, kad katinėlis nedrumstų gyventojų ramybės savo verkimu.
Ir jau iš pačio šeštadienio ryto iš sanitarinės tarnybos gavome pranešimą apie Ramzį. Pirmiausiai gavome informaciją, kad Ramziui sulaužytos galinės kojos, nes katinėlis nevaikšto, tačiau nuvežus gyvūną į veterinarijos kliniką ir apžiūrėjus gydytojai buvo nustatyta, kad Ramziui sulaužytas žandikaulis ir sutrenkta galva, taip pat pažeista uodegytė, kurioje dėl prasidėjusio pūvimo net rasta musių lervų.

 

 

Plačiau »
2014-09-18

Naujininkų tragedija. Katinėliams labai reikalinga visų mūsų pagalba!

Gavome pranešimą apie Naujininkuose vargstančią šeimyną. Labai prašome visų gerų žmonių, kas dar turite jėgų, laiko, vietos namuose ir gerumo širdyse atkreipti dėmesį ir prisidėti prie šių beglobiukų gelbėjimo.

"Jie ieško meilės!
Visi skelbimai panašūs, o asmenybės (nepabijosiu šio žodžio!), dėl kurių rašo yra skirtingos ir ypatingos.
Šios dvi šeimynos tikriausiai sunkiai išsiverstų viena be kitos - dvi katės-mamos ir trys kačiukai (apie 3-4 mėn) gyvena viename kieme. Abi katės reguliariai susilaukia kačiukų ir viena kitai padeda juos prižiūrėti (kas yra reta!).
Katė, labai panaši į siamo katę, išmesta į gatvę likimo valiai, pavargusi ir su ligotomis akytėmis (gal dėl to ir išmesta) turi tris 3-4 mėn kačiukus - ruda (ryžą) - drąsiausias ir turintis nuostabų žvilgsnį, pilkiuką, kuris labai norėtų pasitikėti žmogumi ir kantriai tyrinėja kiekvieną žingsnį ir judesį, ir margą, su nuostabiu dviejų spalvų snukučiu - greitą ir baikštoką. Visi skirtingi ir labai gražūs mažiukai, tačiau jau pakankamai savarankiški, kad keliautų į pastovius namus pas mylinčius šeimininkus. Ruda ilgaplaukė katė-draugė, pūkuota ir jauki, kuriai net kažkada uždėtas antkaklis (matyt dėl šiokio tokio jos saugumo), kuri šiuo metu, panašu, kad jau vėl laukiasi (ir vėl pagausės kačiukų būrys!), rūpinasi ne savo kačiukais, tikriausiai dėl to, kad ir pačiai greitai reikės pagalbos su nauja vada. Nuostabu kaip gyvūnai sugeba susivienyti ir rūpintis vieni kitais!
Visa šeimyna, bendruomenė, gyvena netoli judrios gatvės, o kačiukai slepiasi ant kieme stovinčių automobilių ratų, kas yra labai pavojinga. Visi lieknučiai, kartu žaidžia ir noriai valgo ką bepasiūlytum, tačiau jau turi rimtą suaugusių kačių susirūpinimo žvilgsnį, kuris paprastai atsiranda daug vėliau. Kačiukams reikia meilės ir namų! Mamai-katei reikia išgydyti akytes, o kitai katytei - medicininės apžiūros ir abiem katėms - sterilizacijos. Nevalingai nuleidi akis nuo katės-mamos, kuri beveik žmogišku žvilgsniu neišleidusi nei garso, prašo pagalbos, o vienintelį ką gali pasiūlyti yra pakelis pigiausių konservų.
Labai norėtųsi, kad pagalba ir nauji namai atsirastų greičiau už ateinančius šalčius, automobilių pavojų ir greičiau už naują kačiukų vadą, kuri greičiausiai neišgyvens vėlyvą rudenį esamomis sąlygomis. Katėms reikia pagalbos, ir šiuo atveju ne tik maistu ir užuojauta, tačiau gydytojų apžiūros, skiepų, ir žinoma, saugių namų. Kas galėtų suteikti laikiną ar pastovią globą arba padėti su kačių sterilizaciją (transpostavimu, gaudykle ar finansiškai) labai prašome kreiptis tel. 867638527, Vilnius"

Plačiau »
2014-09-16

"SKUBIAI REIKIA GLOBOS NĖŠČIAI KALYTEI VILNIUS


Dorą paėmėm iš grindos globai. Pasirodo kalytė laukiasi. Jau maždaug už poros savaičių turėtų atsivesti šuniukus, šiandien darėm echoskopiją, atrodo gyvybingi, judrūs. Problema tame, kad mes turim šunį, kuris yra labai aktyvus, jaunas ir žaismingas. Jis pastoviai lenda prie jos, lipa ir visaip provokuoja žaidimams, o Dorai nepatinka ir ji pyksta, stresuoja, be to jai ir nereiktų užsiimt aktyviais žaidimais dabar. Todėl skubiai ieškome kas galėtų perimti globą, kur kalytei būtų ramiau išlaukti kol atsives šuniukus ir juos galės be streso prižiūrėti. Gal kas turi kokį ramesnį šunį, o gal neturi visai ir turi laisvą kamputį būsimai mamytei? 
Dorai yra nepilnai 1 metai, matomai po pirmos rujos ir bus šitie šuniukai, kalytė labai draugiška ir meili, džiaugiasi vos tik truputį atkreipus į ją dėmesį, net pajudėjus vizgina uodegą, o jei pakalbini ir kartu pasidžiaugi tai išvis laimingiausia pasaulyje būna. Su kitais gyvūnais taip pat draugiška, bet matyt dėl nėštumo nenori žaisti, apsiuosto ir nueina savo reikalais, kol prie jos nelenda įkyriai, tol jai gerai. Namie labai gražiai elgiasi, nieko negraužia, reikaliukus daro lauke (nors nelaimių gali pasitaikyti, juk jai gali ir skaudėti truputį ir spausti pūslę pilvas). 
Jei kas atsirastų, jai tikrai palengvėtų. Duotume ir maistuko, ir vitaminų, visko, ko reikia.
Kreipkitės tel. 863603445, Evelina"

Plačiau »
2014-09-15

Juodos katytės Filaros skausmas

Kaip gera turėti mylinčius šeimininkus, kurie kiekvieną dieną duoda valgyti, rūpinasi ir gydo kai susergi. O juk Liga, tai tokia ponia, kuri neklausia kada ateiti. Ji ateina kada nori ir dažniausiai tada, kai visai nesitiki. Liga nuskriaudžia visus - jai neįdomu ar tai žmogus, ar gyvūnas. Mes, žmonės turime bent šiokias tokias socialines garantijas, dažniausiai nesame paliekami vienui vieni, o štai gyvūnai jau nebegali pasirinkti ir jokių socialinių garantijų neturi. Jų sveikata, jų gydymas priklauso tik nuo mūsų. Gerai, jei gyvūnas turi tą patį geriausią šeimininką, kuris susirgus savam augintiniui, nedels ir skubės pas gydytoją, gydis ir rūpinsis juo kaip savo šeimos nariu, nors ir žinodamas, kad tas gydymas kainuos brangiai. Apie tokius šeimininkus svajoja kiekvienas gyvūnėlis. O kiek yra tokių, kurie sužinoję gydymo kainą, tiesiog atsikrato augintiniu arba palieka jį likimo valiai motyvuodami, kad neturi pinigų, nors įsigydami gyvūną apie tai nemąstė. Juk įsigijo ne daiktą, o gyvą sutvėrimą pas kurį bet kada gali apsilankyti ponia Liga.

 

Kažkada Filara turėjo namus, tačiau ne tuos tikruosius šeimininkus, apie kuriuos savjoja kiekvienas gyvūnėlis. Filara nebuvo sterilizuota, kai rujodavo, buvo maitinama hormoninėmis tabletėmis, kad užmirštų gamtos šauksmą. Nesvarbu, kad tos tabletės kenkė jos sveikatai. Svarbu, kad namuose būtų tylu. Nuolat priverstinai duodamos hormoninės tabletės atliko savo darbą - Filara susirgo. Filarai piktybinis auglys. Va tada ji tapo nebereikalinga ir atsidūrė gatvėje. Filara tik viena iš tūkstančio. Taip elgiasi daugybė "žmonių". Atsakingiems žmonėms tai nesuvokiama, tačiau, kad ir kaip baisiai skambėtų, susirgę gyvūnai išmetami labai dažnai.Filarą ėmėsi prižiūrėti viena gyventoja, kuri pamaitina ir kitus katinėlius.

 

Vieną dieną moteris pastebėjo, kad Filara nueidama palieka kraujo dryžį ir pakėlusi katytę pamatė ant krūtinės atsivėrusį auglį. Moteris kreipėsi į mus su ašaromis akyse. Ji maldavo pagalbos Filarai. Katytei reikalinga auglio pašalinimo operacija, nes atsivėrusi žaizda nuolat kraujuoja, į ją patenka nešvarumai ir Filarai gali būti kraujo užkrėtimas. Mes tikrai negalėjome laukti kol tai įvyks. Filara operuota veterinarijos klinikoje. Prieš tai buvo padaryta plaučių rentgeno nuotrauka įsitikinti ar nėra metastazių plaučiuose.

 

Kadangi metastazių nebuvo, negalėjome numarinti jaunos katytės ir priėmėme sprendimą operuoti auglį. Auglio pašalinimo operacija, gydymas ir vaistai kainavo 580 lt. Labai prašom nelikti abejingais katytės Filaros bėdai ir paaukoti jos gydymui. Jei Jūs galite prisidėti nors ir nedidele suma, galite pervesti savo aukas į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: „Filarai" Gyvenantys užsienyje taip pat galite padėti ir paramą Filaros gydymui pervesti per PayPal sistemą:  http://beglobis.com/PayPal-706.html  

 

Mūsų rekvizitai:VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK 

 

Suteikime kartu Filarai viltį gyventi!

 

Dėkojame

 

Tel.Nr. 8 652 44093; danute@beglobis.com

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  »