“Beglobio” naujienos

2011-01-20

Grindinukės, kurių likimus keičiame kartu su jumis. Prašome pagalbos

Iš grindos perimtos katinukės išvengė daugumos savo sesučių likimo ir pateko į mūsų globą. Kadangi visų jų sveikatėlė po grindos „kurorto" buvo silpnutė, katinukės keliavo tiesiai į veterinarijos gydyklą ir ten jau reabilitavosi ir sveiko kiek tik turėjo dar likusių jėgų. Mažylės Demi ir Niki pasveiko ir jau parduotuvėje laukia savo vienintelio žmogaus, kitos dar gydomos. Kad galėtumėme toliau tai daryti ir padėti kitoms grindinukėms labai prašome pagalbos padengti skolą, kuri liko po šių katyčių gydymo stacionare.

Plačiau »
2011-01-11

Priglauskite kas nors laikinai stresuojantį padarėlį

Gyvybės vagonėlių savanorių nuo Grindos slenkščio perimtas naminis katinas vagonėlio narve be galo stresuoja...Beabejo, tiek kažkieno augintas namie, o po to be skrupulų išmestas ir patalpintas į jam svetimą vietą kaip nestresuos...? Jis pyksta ant visų, kad jam taip nutiko, jis nežino, kas jo laukia. Padėkite jam kas nors išgyventi šią skausmingą išdavystę savo šiltuose namuose, kurie jam primins savuosius ir padės apsiprasti su esama situacija.

Galinčius padėti jį priglaudžiant laikinai savo namuose prašome skambinti Danutei 865244093

 

Plačiau »
2010-12-29

Katinėliui labai skauda. Sužalota letenėlė. (Katinėlis neišgyveno)

Grindoje labai kenčia vienas katuliukas. Jam sužalota letenytė. Katinukas rastas Kalvarijų g. 1, automobilių stovėjimo aikštelėje. Sužalojo letenytę, matyt, automobilio ratai.

Jei galite padėti šiam bėduliukui, prašau, skambinkite Danutei 865244093.

 

Plačiau »
2010-12-16

Reikalinga laikina globa buvusioms mirtininkėms mažylėms katytėms (Rasta)

Dviem mažutėms  baltai ryžoms sesytėms, kurioms pavyko sulaukti stebuklo ir gauti antrą šansą gyventi (jų skelbimas http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.26823) LABAI SKUBIAI REIKIA LAIKINOS GLOBOS.
Katytės kurį laiką buvojo stacionare veterinarijos klinikoje ir jaučiasi kur kas geriau, bet joms reikia bent 2-3 savaičių šilto ir jaukaus prieglobsčio pas gerus žmones, kad visiškai sustiprėtų, susidarytų imunitetas po skiepuko ir jos galėtų keliauti į parduotuvę ir iš ten dovanotis. O ir vieteles reikia atlaisvinti stacionare, kad būtų galima išgelbėti kitus bėdusius...

Gal atsiras iš Jūsų kas nors, kas  priglaus šias mielas, bet prisikentėjusias mažules savo namuose ir padovanos galimybę šventes sutikti ne narve, bet jaukiuose namuose ?

Kas galite padėti ir padovanoti šventes savo namuose šioms mažylėms paskambinkite Danutei tel.nr. 865244093

 

Plačiau »
2010-11-20

Projekto "išgydyti Gilę" finalas arba ką galima pasiekti meile ir kantrumu

Apie tai, kaip kantrybė, rūpestis, meilė, o kartais ir išradingumas leido prieš penkis mėnesius  žiauriai sužalotai benamei laukinei katytei (pagalbos prašymas http://beglobis.lt/mazos-katytes-didziules-kancios-spastai-sunu-draskymas-abejingumas/) tapti sveika ir miela baltapūke naminuke kate, skaitykite  www.15min.lt  augintinių rubrikoje http://www.15min.lt/naujiena/augintiniai/mano-augintinis/projekto-isgydyti-gile-finalas-arba-ka-galima-pasiekti-meile-ir-kantrumu-173-123429

Plačiau »
2010-11-18

Draugė ir Draugužis: du panašių vardų ir likimų šuneliai tikisi sulaukti pagalbos (LABAI SKUBU)

Dviem šuneliams, buvusiems laikinoje globoje, reikia skubiai susirasti naujus pastovius ar laikinus namus, nes jų šeimininkai išvyksta. Perduodame jų pagalbos prašymus.
Dabartinės šeimininkės, priglaudusios šią mielą mažo ūgio taksiukę Draugę iš Grindos, laiškas:


"Aš labai prašau skubios pagalbos mūsų Draugei . Rugpjūčio pabaigoje paėmėm kalytę į namus, bet... keičiasi situacija mūsų šeimoje ir aš su vaikais išvažiuoju gyventi į Klaipėdą, į 2 kmb. butą. Teks pasiieškot ir kito darbo . Neturiu galimybės paimti Draugės, o ji dar ir laukiasi, nes tik parsivežus namo prasidėjo ruja, mes nebuvom tam pasiruošę.... Dukra labai dėl to išgyvena, bet kito pasirinkimo dabar nematau. Vyras nenori, kad name liktų šuniukas. Labai prašau pagalbos šuniukui!"


Draugužį iš Grindos išgelbėjo viena panelė, Diana kuriai esame labai dėkingi. Štai jos laiškas : "Draugužis ypatingai ramus, paklusnus, draugiškas šuo. Tikslaus jo amžiaus nežinau. Pagal vet maždaug 7 metukai,o grindoje kaip nekeista buvo užrašyta 14 METŲ,sakyčiau nebloga paklaida,dvigubai!!. Maistui nėra išrankus, tik nelabai mėgsta sausą. Ji reikėtų nebent su kažkuo maišyti. Iškrėtęs jis nieko nėra, na tik tiek, kad kelis kartus prisisiojo ir vienakart prikakojo namie :D Iki šiol jis vis dar kazkoks prislėgtas(na po grindos kitaip ir būt negali), liūdnas, bet atsiradus žmonėms, kurie rimtai norėtų jį pasiimti ir juo rūpintis ir abgobtų jį meile bei šiluma, manau, jo liūdesys po truputį išblėstų, atgavus bent kruopelytę pasitikėjimo žmonėmis. Jis yra toks šuo, kuriam reikia tikrai atsidavusio šeimininko, nori dėmesio. Pačioje pradžioje jis buvo labai nedrąsus, tarsi išsigandęs, bet dabar šiek tiek žvalesnis". Taigi,jei ne ji,dabar Draugužio su mumis nebūtų,tačiau Dianai reikia skubiai išvykti, laiko surasti naujam prieglobsčiui liko labai mažai - tik iki penktadienio. Padėkite daug iškentėjusiam šuneliui dar kartą pabėgti nuo Grindos.

Dėl Draugės rašykite jolanta.sabutyte@gmail.com, dėl Draugužio skambinkite 864591300 (Diana)

 

Plačiau »
2010-11-07

Parduotuvėje "Kika" šuniukams ir kačiukams galite palikti dovanų

  Parduotuvėje „Kika", esančioje PC Ozas, Ozo g. 18, Vilniuje,  galite pasidalinti su beglobiais gyvūnais: maistuku, dubenėliais, gultais bei paklotėliais, kraiko dėžutėmis, pavadėliais ir kitais  Gyvybės vagonėliuose besiglaudžiantiems ir namų laukiantiems šuniukams ir kačiukams labai reikalingais  reikalingais daiktais.

                                                             

Gyvybės vagonėlių gyventojai ir visa LGGD komanda nuoširdžiai dėkoja "Kika" bei mažiesiems keturkojams neabejingiems žmonėms už paramą!

Plačiau »
2010-11-01

Maži pūkų kamuoliukai iš apleisto namo rūsio (Visi padovanoti)

Metus laiko penėjau prie darbo atsiradusią benamę katytę, kurios man niekaip nepavykdavo pačiupti sterilizavimui. Prieš gerą savaitę sužinojau, kad ji atsivedė savo ūktelėjusius (apie 1,5 mėn.) kačiukus į šalia stovinčio apleisto namo rūsį. Netoli vyksta statybos/remonto darbai ir šis namas naudojamas statybininkų: persirengimui, papietavimui ir pan. Ačiū jiems, pasakiusiems, kad rūsyje glaudžiasi katytė su vaikučiais, neskriaudusiems jų, o atvirkščiai maitinusiems, o kai ėmiau juos gaudyti, ne vienas manė, jog iš kačiukų virsiu sriubą :) ir buvo labai pasipiktinę :)


Dėkui VšĮ Lesė už paskolintą gaudyklę bei Tautmilei, padėjusiai pagauti mažuosius šnypštukus ir jų mamytę.


Prašome susipažinti su šiek tiek baigštoka šeimynėle :) Dar nežinau nei vieno kačiuko lyties, nes iš pūkuoto pauodegio nieko nesuprantu :)


Juodukas - Bitutis, storiausias ir labiausiai mėgstantis pavalgyti mažylis. Į jį žiūrint, man vis galvoj skamba  "mėgsta medų meškinai" :)


Šviesus - Simukas, pats drąsiausias, smalsiausias, linksmiausias. Padykęs mažylis.


Baltai juoda pūkuota, maniau, mergaitė  - Lialia. Iš pradžių buvo toks visiškas mamos vaikas, droviausias ir tyliausias iš visų.  Ir apsirikau, tai berniukas. Linksmas ir žaismingas. Labai mielas katinukas Lialius.


Mamytės nepavyko nufotografuoti. Katytė truputį stresuoja, bet yra meili ir švelni. Visa šeimyna truputį matosi nuotraukoje susikrausčiusi už skalbimo mašinos :)


Katinėliai dovanojami tik rūpestingiems, atsakingiems ir mylintiems žmonėms.


Tel. Nr. 865354521 Akvilė

 

Plačiau »
2010-10-29

Reikalinga laikina globa Mokiukui (SKUBU) PADOVANOTAS:)

"Ar pamenate pagalbos prašymą dviems išduotiems mažyliams, Rokiukui ir Mokiukui? Deja, vieno netekome...:(, tačiau išsikapstė jo broliukas Mokiukas, kuris ilgokai Filaretų stacionare tupėjo, buvo gydomas, tačiau nuo vaistukų leidimo, jam ant spranduko susiformavo didžiulis pūlinys, kurį teko prapjauti ir išvalyti. Šiuo metu kačiukas jau sveikas, tik jam reikėtų šiek tiek laikinos globos, kad visiškai sugytų pūlinio pažeista spranduko odytė, kadangi jo tokio į parduotuvę vežti ir dovanoti dar negalima. O stacionare jis pasilikti ilgiau taip pat negali.

 
Gal atsiras geraširdis šiam beglobiukui neabejingas žmogus ir paglobos jį kurį laiką?


Galinčius ir norinčius padėti labai prašome susisiekti su Rūta 868376001 arba su Akvile 865354521″

Plačiau »
2010-10-25

Padarykite gerą darbą, tapkite savanoriu

Kreipiamės į visus atjaučiančius beglobius gyvūnėlius žmones. Žmones, kurie neabejingi mažųjų keturkojų draugų skausmui ir vargams laukiant geresnių gyvenimo permainų. JŪS KIEKVIENAS GALITE PADĖTI, PRISIDĖDAMI PRIE  JŲ KELIONĖS Į ŠVIESESNIĄ ATEITĮ.

Katukų gyvybės vagonėlyje nuolat trūksta žmonių galinčių ne tik patvarkyti vagonėlį, bet ir suteikti kitą būtiną pagalbą, pvz: gabenimą į veterinarijos kliniką, gydymą, slaugą ar laikiną globą.Mes paruošėme tokį sąrašiuką, kuo kiekvienas bent vienu punktu galėtumėte prisidėti prie jų geresnių ir taip vargano gyvenimo perspektyvų. Iš šio sąrašėlio gal rasite punktų, kurie derės su Jūsų gyvenimo būdu bei ritmu ir Jūs rasite bent kruopelę savo gyvenime dėmesio, laiko, finansų, veiksmo pavidalu, kurią galėtumėte padovanoti šiems varguoliams.

Štai kokios pagalbos katukų gyvybės vagonėliui reikia:
·  vagonėlio tvarkymas (kad ir kartą per savaitę)
·  pagalbos prašymai ir rašymai į internetinius tinklapius
·  finansinė parama ar potencialių remėjų paieška skleidžiant informaciją
·  reikalingų daiktų nupirkimas, pvz.: visad trūksta guminių pirštinių, šiukšlių maišų, vienkartinių virtuvinių rankšluosčių, vitaminų-mineralų pastos, purštukų gėlėms purkšti, definfekatorių, vienkartinių šaukštelių, žirklių, kurios vis kažkur dingsta, pledukų, paklotėlių, gultų, koncervų katėms ir pan.
·  katyčių slauga po sterilizacijų
·  ieškojimas žmonių per pažįstamus, kurie galėtų jas paslaugyti
·  plakatų platinimas ten kur gyveni, dirbi ar tiesiog persiuntimas draugams
·  informacijos skleidimas ir ieškojimas potencialių šeimininkų katukams (pvz.gal kažkas iš tavo aplinkos myli gyvūnus, norėtų ką išgelbėti, padaryti gerą darbą ir pan.)
·  turim  laukinukių, kurias sterilizuosim ir planuojam paleisti, tad joms reikia rasti kiemus, kur žmonės leistų joms gyventi, jas pašertų.(gal pažįsti, žinai, kas šiuo klausimu gali padėti?) ·  katukų gabenimas pas veterinarus, transporto organizavimas jei savo neturi, tarimasis su vetais dėl vizitų ir pan.
·  sergančių katukų slauga, vaistų sudavimas, suleidimas ir pan. ·  laikinų globėjų paieška(katukams vagone labai sunku, jie greit atsigauna ir išgražėja gyvendami normalioje aplinkoje,  tokie greičiau randa savus žmones)·  vonios nuona:)-t.y. katinukus reikia išmaudyti prieš vežant į parduotuves, tad reikia vonios, kur galima juos išmaudyti, išdžiovinti ir pan.
·  katinukų gabenimas pas laikinus globėjus ar į parduotuves iš kurių jie dovanojami.
·  paklotėtių skalbimas, nenaudojamų tualetų išplovimas ir definfekcija
·  prisidėjimas prie talkos, kuri neužilgo bus organizuojama.
·  filmukų apie mūsų veiklą ir globotinius filmavimas, montavimas ir pan.

JEI GALI PADARYTI GERĄ DARBĄ, NESVARSTYK, PADARYK JĮ.  Galinčius prisidėti bei padėti laaabai prašome susisiekti su savanore Rūta tel.868376001

El.p. junutyteruta@yahoo.com

P.S.

Labai dėkojame visiems, kurie jau prisidėjo ir iki šiol prisideda prie gyvybės vagonėlių beglobių kelionės šviesesnės ateities link.AČIŪ JUMS. Jūsų dėka jau daug nuskriaustųjų rado savo žmones, yra mylimi ir saugūs.

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  »