“Beglobio” naujienos

2017-09-14

Katytė Kaila (Rado namus)

Kaila juoda kaip naktytė maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesiukų amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė. Šis mažas juodas pipiriukas globojama Beglobio prieglaudoje. Ieškome Kailai mylinčių namučių ir rūpestingų šeimininkų. Jeigu norite ir galite į savo šeimą priimti juodąją Kailą, skambinkite tel. 865244093, 865225229, Vilnius arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com

Plačiau »
2017-09-12

Neįprastos spalvos sesutės Kolė ir Polė ieško šeiminikų (Rado namus)

Dvi kalytes į Beglobio prieglaudą vėlų vakarą atvežė vyriškis tvirtindmas, kad jas rado. Sesutes pavadinoma Kole ir Pole. Šunytės neįprastos spalvos – Kolė juodais taškeliais ir juodomis ausytėmis, o Polė balta, beveik be taškelių per pusę juodu snukučiu. Kalytės draugiškos ir mielos, nelabai drąsios, bet labai meilios. Kolė šiek tiek drąsesnė, būna, kad ir suloja. Šunytės jau paskiepytos, joms 3 mėnesiai, užaugusios bus nedidelio ūgio. Polė ir Kolė labai mėgsta žaisti ir taip pat patvaikyti dar vieną Beglobio mažylį Laboriuką - kartu jie labai linksma išdykėlių kompanija :). Sesutės laukia gerų namų, kuriuose jomis rūpinsis ir mylės. Dėl šunyčių skambinkite tel. 865225229 arba rašykite info@beglobis.com.

Plačiau »
2017-09-11

Iš namų išmesto kačiuko gyvenimas gatvėje pavirto į pragarą. Operuotas

09.11 Šiandien Ūsiui padaryta operacija. Pašalinta akis. Gydytoja sakė, kad Ūsius ypač draugiškas ir meilus kačiukas. Galbūt todėl ir nukentėjo, nes pats būdamas gerietis, tikėjo visais. Ūsiui bus reikalinga pooperacinė slauga ir gydymas, todėl jam vis dar reikalinga jūsų pagalba. Paaukoti Ūsiaus gydymui, galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: „Ūsiui"
Všį „Beglobis", įm. kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html

 

09.10 Ūsius gyveno namuose. Žmonės pasakojo, kad į gatvę jį negailestingai išmetė šeimininkė, jeigu ją taip galima pavadinti. Išmetė už tai, kad užlipo ant stalo. Naminis katinėlis nesuprantantis kaip išgyventi gatvėje patyrė ištisą pragarą. Kažkam jis užkliuvo ir gatvėje. Gal prašė maisto, gal bėgo patikliai paskui žmogų. Šeriančios gatvėje beglobiukus moterys pasakojo, kad vieną dieną jis dingo, o kai pasirodė atrodė klaikiai. Dar savaitę, Ūsius baikščiai ateidavo tik pavalgyti ir iš karto slėpdavosi, pradėjo vengti žmonių. Šiaip ne taip katinuką pavyko pagauti. Tai ką mes pamatėme taip pat pakraupome: akis išvirtusi, viena baisi kraujuojanti žaizda, katinukas kniaukiantis iš skausmo.
Ūsių nuvežėme į veterinarijos kliniką, kur jam buvo suleisti nuskausminamieji ir antibiotikai. Katinukui reikės atlikti operaciją ir pašalinti tai, kas liko iš jo sudarkytos akytės.
Šiuo metu Ūsius Filaretų veterinarijos klinikoje, jo operacijai ir gydymui labai prašome jūsų mielieji pagalbos. Maldaujame padėkite šiam žmonių nuskriaustam padariukui. Tik jūsų dėka, galime juos išgelbėti. Žmonių žiauriai besielgiančių su gyvūnais, deja, nemažėja, todėl jūs esate vienintelė nuskriaustųjų viltis. Paaukoti Ūsiaus operacijai ir gydymui, galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: „Ūsiui"

Kas gyvenate Vilniuje, galite atvykti į Filaretų kliniką, esančią Filaretų g. 35 ir ten palikti savo auką bei aplankyti ir palinkėti Ūsiui sveikatos. Ačiū už jūsų gerumą!

Plačiau »
2017-09-10

Tik karma Lietuvoje baudžia nedorėlius

Žinom, kad tie, kurie išmeta iš namų savo nesterilizuotos katės nereikalingus mažylius galbūt net nežiūri gyvūnų globos naujienų, žinom, kad nepaaukoja jų išlaikymui nei euro, žinom, kad išmetę kitiem arba į mišką, ramiai gyvena toliau. O kol teisėsauga laimina tokius sadistus, mes galim tik... linkėti jiems atlygio už jų darbus. Atlygio, kurį skirsto karma, nes kol kas būtent karma Lietuvoje baudžia nedorėlius. Tik juokinga po to girdėti kaip blogai mes gyvenam ir kad kažkaip niekas negerėja toj Lietuvoj...
Šie mažyliai eilinių akmens amžiaus mąstymo individų, palikti dėžutėj prie prieglaudos vartų. Ieškosim namų, o tu, neandertalieti, tikimės sulauksi karmos...

Plačiau »
2017-09-07

Aukščiausios kokybės maistas šunims ir katėms – Oliver's

Išbandykite aukščiausios kokybės Oliver's maistą ir papildus, kuriuos raste interneto parduotuvėje http://www.olivers.lt. Taip pat dėkojame UAB Gamtos šalis padovanojusiems mūsų globotiniams skanaus Oliver's maisto ir papildų. 

Plačiau »
2017-09-04

Katė Manila - sužalota taip, jog negali net pajudėti (Mirė)

Žinią apie iš gatvės atvežtą ir negalinčią judėti katytę gavome iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos. Kai katytę paėmėme kad nuvežtume į kliniką jau manėme, kad iki klinikos jos nebedavešime. Vargšas gyvūnas gulėjo paslikas, priekinės ir užpakalinės kojytės ištiestos į priekį, nejudrios, temperatūra vos 37 laipsniai. Katytę pavadinome Manila, ją šildėme, kad pakiltų kūno temperatūra, buvo pastatyta lašelinė, atlikti kraujo tyrimai, kurie parodė uždegimą. Manilą laikome klinikoje, jai lašinami skysčiai, leidžiami vaistai, antibiotikai. Gera žinia ta, kad Manila noriai valgo.
Šiuo metu turime net kelis sunkius ligonius ir jų gydymui labai reikalingos lėšos. Be jūsų pagalbos negalėtumėme padėti nei Manilai, nei dešimtims kitų, kurie niekam nereikalingi ir kurių kančių stengiasi nematyti pro šalį praeinantys žmonės. Prašome padėti šiai katytei. Jos gydymas gali būti ilgas, nes įtariama galvos trauma. Neaišku kas su ja atsitiko. Manila labai išsekusi, visas kūnelis aplipęs susivėlusiu kailiuku. Vaizdo medžiaga: https://www.facebook.com/10150093421250006/videos/10159232025575006/
Paaukoti Manilos gydymui, galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: „Manilai"
Všį „Beglobis", įm. kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

Padėti gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html

Ačiū už jūsų gerumą!

Plačiau »
2017-09-02

Šuniukas Laboras - auksinis mažylis (Rado namus)

Kaip pas mus į Beglobio prieglaudą pateko Laboras? Tiesa sakant įkrito savanorei tiesiai į rankas. Linksmas, vietoje nenustygstantis šunelis išbėgo iš geležinkelio tunelio tiesiai į gatvę. Tuo metu savanorė ėjo atgal į prieglaudą ir pamatė kaip mažylis tiesiu taikymu lekia į judrią gatvę. Moteris iš išgąsčio pritūpė ir šūktelėjo: „ateik čia" ir šitas auksiniukas puolė ant savanorės kelių. Kadangi mažius neturėjo antkakliuko ir nebuvo kaip jo atvesti į prieglaudą tai nemenką gabaliuką, Laboras keliavo ant savanorės pečių :). Tokia Laboro atsiradimo istorija. O pats šuniukas laaaabai mielas, draugiškas, linksmas, t. y. toks koks ir turi būti apie 4 mėn. amžiaus vaikas. Bus jis vidutinio ūgio, geras ir ištikimas šeimos narys.
Laboras dovanojamas atsakingiems žmonėms. Dėl Laboro skambinkite tel. 868474049, 865225229, Vilnius arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com

Plačiau »
2017-09-01

Du kruopiukai pasmerkti mirčiai

Jų buvo keturi. Keturi mažiukai 3 savaičių kruopiukai beširdžio valia išvežti į mišką tikrai pražūčiai. Be vilties spindulėlio išgyventi. Vieni miške, nemokantys ir negalintys išgyventi kūdikiai. Dabar grybų sezonas. Šiuos kruopiukus atsitiktinai surado grybavę žmonės. Du kūdikiai jau buvo sušalę, jie mirė nesulaukę gailestingų rankų. Norim paklausti, kaip jūs, tie, kurie taip elgiatės po to gyvenat? Kaip jūs miegat? Ar skaniai valgot? Kaip auklėjat vaikus? Šie du kūdikiai gyvens ir už mirusius savo broliukus. Pažadame jiems surasti gerus ir mylinčius namučius, o jūs... tegu tas, kuris viską mato, būna jums teisėjas. Abu kruopiukai išsigandę, sergančiom akytėm jau saugūs Beglobio prieglaudoje. Šiems kūdikėliams reikia babycat maistuko ir vaistukų akytėms. Jeigu galite jiems padėti ir paaukoti jų išlaikymui, lėšas galite pervesti į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: „Kruopiukams"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Gerus darbus gali daryti ir gyvenantys užsienyje per PayPal: http://beglobis.com/PayPal-706.html

Ačiū, kad esate!

Plačiau »
2017-08-28

Prašome pagelbėti rainam katinėliui. Sudėtingas atvejis!

Šiandien, rugpjūčio 28 d. ir jau ketvirtą dieną rainas katinėlis Filaretų klinikoje kovoja už savo būvį. Situacija labai prasta ir kol kas negerėja. Penktadienio rytą iš Rinktinės gatvės katinėlis buvo skubiai nugabentas specialistų apžiūrai dėl itin sudėtingos sveikatos būklės. Iki tol buvęs ramaus būdo kieminukas, niekada pernelyg nelysdavęs žmonėms į akis, buvo pastebėtas kieme nevalingai einantis, svirduliuojantis, bandė glaustis. Pakviestas ant žolės ėmė sukti ratus į vieną pusę kol nuvirto tiesiog prie kojų tarsi kabindamasis už paskutinio šiaudelio, prašydamas pagalbos. Klinikoje katinėlis buvo apžiūrėtas, atlikti kraujo tyrimai. Cukraus kiekis kraujyje padidėjęs, bendrasis tyrimas rodo uždegimą. Katinėlis labai nusilpęs, neėda, jam leidžiami antibiotikai, geležis, B grupės vitaminai, statomos lašelinės, kad sustiprėtų. Jau dabar skola klinikai siekia apie 70 eurų ir reikalingas dar vienas brangus kompiuterinės tomografijos tyrimas 150 eurų, kuris galėtų tiksliau nustatyti sveikatos sutrikimo šaltinį.
Prašome paramos šiam sudėtingam atvejui. Ačiū visiems, neabejingiems katinėlio iš Rinktinės gatvės kančioms. Galbūt jūsų skirta parama gyvūnui padovanos šansą dar sykį pamatyti saulę.
Všį „Beglobis", įm. kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html

Pavedimo paskirtis: Rinktinės katinėliui

Plačiau »
2017-08-21

Kačiukai, kačiukai. Dovanojame mažylius

Kaip visada atėjus pavasariui pasipila begalės mažylių. Beglobis turi įvairiausių spalvų gražių ir meillių kačiukų ir katyčių bei labai ieško jiems atsakingų šeimininkų ir gerų namų. Globojame Nėjos vaikučius – Algiukę, Hipuką ir Lūšinukę, juodai baltus Kitę ir Rikį, mažylę Pipą, sesutes Rasytes, pilkai rainą Kruopiukę, rainiukę Murkitą.

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »