“Beglobio” naujienos

2015-08-10

Hilso kojyčių operacijos (Mirė)

Rugpjūčio 10 d. Šiandien gavome tragišką žinią - mirė Hilsas. "Hilsas šianakt mirė" - taip mums ką tik pranešė iš klinikos. Jie teigia, kad greičiausiai nutrūko trombas... Esame sukrėsti. Sunku dar ką nors rašyti... Mes taip norėjome, kad Hilsas bėgiotų... čia ,o ne kažkur neaiškiuose medžioklės plotuose... Jūs taip padėjote... tai taip nesąžininga...
Dėkojame visiems, kurie stengėsi padėti Hilsui. Jūsų paramą ir pagalbą nepaprastai vertiname.


Savaitgalį lankėme Hilsą. Vargšiukas kol kas jaučiasi labai sunkiai. Penktadienį buvo operuotos abi priekinės kojytės. Laukia dar užpakalinės kojytės dviguba operacija.
Hilsas nevalgo pats, negali pajudėti. Jam reikalingas specialus maistas, kurį būtų galima sumaitinti švirkštu. Jeigu kas nors turite galimybę nuvykti į Filaretų kliniką, esančią Filaretų g. 35, Vilniuje ir palikti Hilsui tokio maistuko, jis būtų labai dėkingas. Maistelio galima nupirkti bet kurioje klinikoje. Jis vadinasi Hill's A/D.
Taip pat dar labai trūksta lėšų užpakalinės kojytės operacijai, todėl Hilso vardu labai labai prašome jam padėti atlikti ir šią operaciją.

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti gali ir žmonės gyvenantys užsienyje, pervesdami savo auką Hilsui per PayPal sistemą
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Dėkojame jums už jūsų geras širdis.

07.29 Apie Hilso sulaužytas kojytes jau rašėme. O dabar sužinojome kiek kainuos keturios operacijos - 600Eur. Tai didžiulė suma, kurios be jūsų pagalbos tikrai nesurinksime. Labai labai prašome, nors po lašiuką kiek kas gali, nors po nedaug.
Ačiū visiems visiems, kurie padės Hilsui. Galbūt katinukas ir turėjo namus, nes yra prižiūrėtas, tačiau iki šiol jo niekas nepasigedo, o sužinoję apie jam nutikusią nelaimę ir operacijų kainą, dažniausiai buvę šeimininkai gyvūno atsisako...

Plačiau »
2015-08-09

Letenėlėm per šukes... Labai reikia namų (Rado namus)

Daugiau katinėlio nuotraukų

Esu katinas, dabar šaukiamas "Ryžiko" vardu. O kažkada turėjau ir kitą vardą, ir namus, ir tikriausiai gerus šeimininkus, bet tai buvo jau labai seniai, tad vardas ankstesnis išblėso iš atminties, o ir namų dabar neturiu. Manęs atsisakė, tik nežinau, dėl kokių priežasčių - nors buvau ir murklys, ir meilikautojas, ir gražuolis katinas, bet gal to neužteko, o gal tapau nemylimas, o gal ....
Dabartiniai mano namai yra apleista teritorija buvusių kadaise šiltnamių, miesto pakrašty. "Namai" ir žiemą, ir vasarą, ir darganoj, ir speige. Neturiu kur prisiglausti, o taip dar norėtųsi turėti saugius namus ir mylinčius šeimininkus šalia. Juk esu jaunas katinas! O kaip dar galėčiau ir pamurkti, ir meilus pabūti, juk tiek nedaug man reikia - turėti namučius... Dabartiniai mano namai yra labai nesaugūs. Ne kartą esu stipriai susižalojęs savo letenėles į sudužusių stiklų liekanas, ne kartą esu nuvytas žmonių, o kiek nesuskaičiuojamų kartų esu nukentėjas nuo kitų katinų, dar ir dabar tas slogias istorijas primena likę ant mano kūno randai. Neturėjau ką ėsti. Tik alkio vedamas kartais pasigaudavau kokį gyvį. Buvau apšepęs ir visai nepanašus į tą gražuolį kadaise buvusį katiną. Dar visai neseniai turėjau tokio pat likimo draugę, bet jai labai nepasisekė, ji stipriai susilaužė kojytę ir paliko mane vieną vargelio vargti vienam. Jos jau nebėra. 
Dabar esu stacionare uždarytas, nes vėl nepasisekė, susirgau, akytės mano paraudo stipriai ir labai varvėti pradėjo ir tik vieno žmogaus dėka aš atsidūriau čia. Dabar jau sveikstu ir turėsiu neužilgo palikti šitą vietą, o kur man eiti, juk aš neturiu namų! Net laikinų namų ar vietos, kur galėčiau saugiai palaukti savo būsimų, naujų šeimininkų. Gal atsirastų koks geras žmogus ir galėtų mane priglausti? Bent laikinai, nors tol, kol bus surasti nuolatiniai namai. Negaliu amžinai gyventi veterinarijos gydyklos stacionaro narve - juk ir liūdžiu nesuprasdamas, kodėl mane uždarė už grotų, bet kažin, ar suprasiu, kodėl išgydę, parodę daug meilės ir saugumo, paleis...  Namų norėčiau labiausiai už viską pasaulyje!"

Ieškome Ryžikui laikinos globos arba nuolatinių namų. Sveikas, netrukus bus paskiepytas, jei atsiras globa, kastruotas. Katinėlis jaunas, labai meilus ir švelnus, tiktų šeimai su vaikais. Jei greitu metu neatsiras globa, reikės katinėlį paleisti. Nenusisukite, pasidalinkite FB su draugais - galbūt tokio Ryžiko kažkam labai labai reikia?

Skambinti: Raimondas 865982924

Plačiau »
2015-08-08

Dingo toiterjeriukė Lubinų g., Vilniuje

Rugpjūčio 2 dieną Vilniuje, Kairėnuose, Lubinų gatvėje dingo toiterjero veislės 1 metų kalytė. Smėlio spalvos, nugarytė tamsesnė, vardu Lėdi. Ji labai prisirišusi prie savo šeimininko ir labai liūdės. Radusius, mačiusius ar žinančius, kur ji gali būti, prašome paskambinti telefonu 8 675 84884. Ačiū.

Plačiau »
2015-08-07

Maži, draugiški ir gražūs šuniukai ieško namų

Prie Maišiagalos gyvena 3 jauni šuniukai su mama ir jie neturi šeimininku (mirė). Labai gražūs, linksmi, protingi ir labai alkani... Jiems apie 3–4 mėnesius, tad lengvai priprastų prie naujų namų ir šeimininkų. Skambinkite tel.: 865522193

Plačiau »
2015-08-05

Siamukai iš sandėliuko ieško namų (Rado namus)

Dovanojami broliukas ir sesutė siamukai. Katinėliai gimė sandėliuke, todėl yra kiek drovūs, bet labai žaismingi, draugiški ir gražūs. Kačiukai dienas leidžia narve, labai nori iš jo ištrūkti ir linksmai dūkti, mylėti savo atsakingus šeiminikus. Katinėliai sveikučiai jau nublusinti, nukirminti. Norinčius turėti beveik veislinius kačiukus prašome kreiptis tel.: 861460885 arba el. paštu: irairine@gmail.com

Plačiau »
2015-08-03

Mažytei Ksilenai labai reikia namų (Mirė)

Ksileną išgelbėjome iš benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos. Visiškai mažutę kačiukę  kažkas tiesiog atnešė ir paliko. Žinoma, vietos tokiai kruopai namuose neatsirado. Suprantama, juk mažutė užims labai daug vietos, jai reikės duoti maisto, nupirkti kraiko. Kam tos bėdos? Ir neįdomu, kad prieglaudoje kačiukai jau laikomi keturiais aukštais, o palikus sanitarinėje tarnyboje tokios kruopytės neišgyvens. Daugelio tai visiškai nejaudina. Nejaudina ir mažų kruopelyčių likimas.
O Ksilena be galo meili katytė – jau tik pasižiūrėjus į ją, mažylė iš karto užveda motoriuką ir burzgia burzgia.
Mažajai Ksilenai 1 mėnuo amžiaus. Katytė be galo simpatiška ir meili, ir žinoma, labai sumani, žino kam skirta kraiko dėžutė ir tvarkingai ja naudojasi.
Mažylė labai laukia namučių prieglaudoje, esančioje Skydo 44a, Vilniuje.
Jeigu norite priglausti šią pipiriukę skambinkite tel. 865354521, 865244093

 

Daugiau nuotraukų ČIA

Plačiau »
2015-08-01

Mažutės katytės Muli, Tuli, Buli ir Vuli ieško namų

Mažylės labai laukia namučių prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje. Katytėms 2,5 mėn. Tvarkingos naminukės.
Jeigu  norite namuose turėti mielą katytę, galite skambinti tel. 865354521, 865244093

Plačiau »
2015-07-31

Dar vienai egzotukei reikia pagalbos (Globa rasta)

Šiandien benamių gyvūnų sanitarinėje tarnyboje be jokio gailesčio viena negailestinga moteris paliko marmurinę egzotukę. Darbuotojai pasakojo, kad moteris buvo labai nemaloni, arogantiška ir net pasakė, kad jei katės negalės palikti čia išmes miške. Katinukė jau nebejaunutė, todėl jai gyvybiškai reikia namų globos ir geros priežiūros. Juk mažylė pati negali apsiginti nuo blogų žmonių.
Jei galite priglausti egzotukę, skambinkite tel. 865244093, 865354521

Plačiau »
2015-07-29

Bėgiok, Hilsai, bėgiok. Sulaužytos 3 kojytės (Mirė)

Hilsą benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos darbuotojai atvežė iš Gedimino gatvės. Kačiukas gulėjo gatvėje negalėdamas pajudėti. Vakare apie sužalotą ir kruviną gyvūną mums pranešė sanitarinė tarnyba ir paprašė suteikti pagalbą. Hilsą nuvežėme į veterinarijos kliniką, kurioje atlikus rentgeno nuotraukas paaiškėjo, kad Hilso trys kojos sulaužytos - dviejų kojyčių lūžiai uždari, trečios kojos - atviras. Hilsas jaunas katinėlis. Kaip, kokiu būdu jis atsidūrė gatvėje tikriausiai nesužinosime. Labai norime Hilsui, kaip ir kitiems nuskriaustiems benamiukams, padėti - pastatyti jį ant kojyčių, suteikti galimybę nepalikti šio pasaulio tokiam jaunam ir saulėtam gražuoliui. O šiuo metu Hilsas papildė mūsų daugybės bėduliukų gretas veterinarijos klinikoje. Jūsų pagalba vėl gyvybiškai reikalinga Hilsui. Katinėliui reikės net kelių operacijų, nes tiek lūžių sutvarkyti vienu kartu neįmanoma.
Gydyti sužeistus ir suluošintus benamiukus galime tik Jūsų aukų dėka, todėl jei galite paremti Hilso kojyčių operacijas, galite aukoti į šią sąskaitą, paskirtyje nurodydami: "Hilsai, bėgiok":
LT167300010137615996  Swedbank
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
Padėti gali ir žmonės gyvenantys užsienyje, pervesdami savo auką Hilsui per PayPal sistemą
http://beglobis.com/PayPal-706.html
Gyvenantys Vilniuje ir norintys aplankyti Hilsą, gali nuvykti į veterinarijos kliniką, esančią Filaretų g. 35 ir ten palikti savo auką arba nupirkti maistuko. Apie Hilso sveikatą, galite teirautis tel. 8652440983, 865354521 arba parašyti el. paštu info@beglobis.com
Nuoširdžiai ačiū visiems, kurie nepaliks Hilso bėdoje.

Plačiau »
2015-07-28

Dovanojamas labai protingas katinėlis egzotas – Lotas (Rado namus)

Oranžinis Lotas neturėjo pasirinkimo
Taip jau atsitiko šiame pasaulyje, kad žmogus tapo visa ko valdovas ir viešpats (jam taip atrodo, o Dievas kažkodėl tai leidžia). Baisiausia, kai gyvūnai, kurie visiškai priklauso nuo žmogaus patenka pas tuos, kurie net savimi nesugeba pasirūpinti, ką kalbėti apie pasirūpinimą šunimi ar kate. O dar baisiau, kai tokiems žmonėms gyvūnai dovanojami kaip dovana.
Savaitgalį į prieglaudą paskambino moteris, kuri  kalbėjo taip nerišliai, kad nebuvo įmanoma nieko suprasti. Supratome tik, kad nori palikti persų katiną lyg tai dviem savaitėm, lyg tai visam laikui. Kadangi tuo metu prieglaudoje nieko nebuvo, paprašėme atvykti vėliau. Tačiau atvažiavus į prieglaudą, ant kelio radome gulintį oranžinį egzotų veislės katiną. Šiaip ne taip pavyko išsiaškinti adresą kur katinėlis gyveno. Tai bendrabutis, esantis Naujojoje Vilnioje. Nuvykus ten, supratome kodėl katinukas toks apleistas ir neprižiūrėtas. Vargšas gyvūnas tapo dovana visiškai degradavusiam vyrui, kuris jo nemaitino, išleisdavo pačiam ieškotis maisto. Katinėlį bet kuo pamaitindavo kaimynai - tokia apsileidusi senutė, jos geriantis sūnus ar alkoholikai kaimynai. Išgirdome, kad katinuką kelis kartus buvo išmetę į gatvę, o šį kartą dvi kaimynės, iš pačio ryto susėdusios prie butelio degtinės ir jau gerokai įgėrusios, nusprendė juo galutinai atsikratyti. Žinoma, gerai, kad alkoholio išplautos smegenys dar suveikė taip, jog gyvūną reikia numesti prie prieglaudos.
O dabar apie vargšą gyvūną. Kažkada tai buvo nuostabaus grožio egzotukas - prižiūrėtas, nes skiepytas, kastruotas.  Dabar suvargęs, išsekęs, dehidratuotas padarėlis, greičiausiai ir spardytas, nes keistai stato galines kojytes. Kokiu pačiam reikia būti degradu, kad dovanotum bejėgį gyvūną absoliučiai degradavusiam žmogui. Juk turi puikiai suvokti, kad atiduodi gyvūną kankinimui. Ne dėl to, kad tas apsileidęs žmogus žiaurus, jis tiesiog neturi jokio supratimo KAIP RŪPINTIS GYVŪNU. Egzotukas, kuriam reikia specialaus maisto, nuolatinės priežiūros yra didžiulė atsakomybė, o ne daiktas ir ne žaislas, kuris išgyvena savaime.
Šiuo metu egzotukas, kurį pavadinome Oranžiniu Lotu, laikomas prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje, tačiau jam gyvybiškai reikia namų. Žinoma, Lotas labai išsekintas, nes deja nebuvo jis nei mylimas nei prižiūrimas.

Jeigu jūs esate atsakingas žmogus ir norite padėti šiam žmonių nuskriaustam katinėliui, juo tinkamai rūpintis ir prižiūrėti, skambinkite tel. 865354521, 865244093, Vilnius

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »