“Beglobio” naujienos

2024-07-09

Namučių ieško rainytė Lava

Sveiki! Čia Lava! Draugiška, aktyvi, kitas kates gerbianti, šukuotis ir pavalgyti mėgstanti gražuolė. Lavai 6 metai. Tiek ji ir gyvena prieglaudoje, nes pateko dar mažutė. Kartu su broliais ir seserimis atsidūrusi prieglaudoje Lava vienintelė (iki šiol!) nesulaukė savo žmogaus, ja niekas nesusižavėjo. Praėjo daug laiko, bet mes, kaip ir pati Lava tikime laimingu jos gyvenimo istorijos tęsiniu. Lava ieško kantraus ir labai ją mylėsiančio šeimininko, kuris padovanos jai tikrus namus ir daug pirmų kartų gyvenant juose. Juk Lava net neįsivaizduoja ką reiškia miegoti minkštoje savo žmogaus lovoje ar patogiai įsitaisius su šeimininku fotelyje žiūrėti televizorių. Žinoma, iš pradžių, Lava nebus drąsi naujuose namuose, bet jos žmogaus kantrybė ir meilė laikui bėgant padarys stebuklus ir tada užsimegs nuostabi ir niekada nesibaigianti draugystė.
Jeigu esate TAS žmogus, kuriam Lava krito į širdį, skambinkite 865244093, Vilnius
Plačiau »
2024-07-08

Bendraminčius kviečiame savanoriauti Beglobio gyvūnų prieglaudoje

Beglobio gyvūnų prieglauda, kviečia žmones mylinčius gyvūnus būti savanoriais. Jei esate rūpestingas ir pareigingas ateikite pasidalinti savo gerumu skiriant laiko silpnesniųjų globai ir priežiūrai. Norinčius prižiūrėti šuniukus ar kačiukus prašome susisiekti tel. 865225229 el. paštas info@beglobis.com.

 

Plačiau »
2024-07-07

Nojos istorija

Prieš porą dienų skubos tvarka kreipėmės pagalbos dėl Nojos operacijos, nes gavome pagalbos prašymą iš vet klinikos, kurioje kalytei buvo atliktas rentgenas. Nuotraukoje buvo matyti dubens kaulų lūžiai. Šioje klinikoje nedirba chirurgas todėl kalytė buvo iškart pervežta į kitą kliniką dėl skubios operacijos. Deja, šunytė neišgyveno nes sužalojimai buvo rimtesni nei matėsi rentgene. Buvo sužaloti ir vidaus organai.
Iš karto informavome visuomenę kad Noja mirė ir pagalbos jai nebereikia.
Kadangi pagalbos prašymą keleme į keletą grupių, turėjome galimybę skaityti komentarus.
Ką galime pasakyti? Esame švelniai tariant šokiruoti kai kurių pasisakymais. Atsirado daaaag ekspertų, kurie kaltino pasipinigavimu, nekompetentingais veterinarais, teisino savininkus, piktinosi didelėmis kainomis, priekaištavo kad Noją iš karto reikėjo eutanazuoti.
Be abejo buvo daug ir adekvačiu žmonių. Jiems labiausiai dėkojame už žmogiškus ir protingus komentarus.
IR NORIME PRIMINTI KAD VIENAS DAIKTAS-PAVADELIS, NEKAINUOJA šimtų eurų, o VIENA SAVYBĖ - ATSAKOMYBĖ išvis nemokama.
Saugokite ir mylėkite savo augintinius. Ir nepalikite jų tada kai jiems labiausiai reikia pagalbos!
Plačiau »
2024-07-06

Savaitgalį ateikite pasivaikščioti su Beglobio šuniukais

Jei mėgstate pasivaikščioti ir jums patinka šuniukai – Beglobio prieglaudos šuniukai jūsų laukia. Jie tikisi dar daugiau dėmesio bei ilgesnių pasivaikščiojimų, tad jei turite laisvo laiko ir norite pabendrauti su Beglobio globotiniais, ateikite. Šuneliai bus laimingesni, o jūs aplankysite atnaujintą Naujosios Vilnios parką bei keistą paminklą. Tikimės, kad lavinsis šunelių bendravimas su žmonėmis, ėjimas su pavadėliu, o tai padės jiems greičiau rasti namus. Nepilnamečiai gali atvykti tik su suaugusiais. Apie atvykimo laiką būtinai praneškite tel. 865225229, 868474049.Šuneliai labai laukia. Foto iš pasivaikščiojimų filmuke.

Plačiau »
2024-07-05

Saitas ieško namučių

Kaip Saitas atsidūrė Beglobio prieglaudoje? Šunelį net du kartus kažkokia moteris pririšo prie prieglaudos tvoros. Prieš tris savaites ji Saitą ( mes jį taip pavadinome) pririšo apie pirmą valandą nakties prie prieglaudos vartų su medžiaginiu pavadeliu. Atsukę kameras matėme laiką ir tai kaip buvo pririštas Saitas. Šunelis islauke iki paryčių. O šeštą valandą ryte atvykusi savanorė jau rado tik nugrauzta pavadį. Po trijų savaičių Saitą jau radome priristą už kampo STORU LENCIUGU. Vadinasi Saitas grįžo namo, bet vėl tos moters buvo atitemptas naktį ir jau pririštas LENCIUGU. Na kad jau tikrai nebenusigrauztu.
O Saitas labai švelnus ir mielas apie 8 mėn amžiaus šunelis. Juokais vadiname jį peraugusiu Jorkšyru. Nes Saito kailis labai primena jorkų. Šuniukas dar labai jaunas ir labai nori būti su žmogumi. Todėl ieškome jam ištikimų ir atsakingų šeimininkų kurie mylės Saitą ir niekada jo neišduos. Jeigu norite turėti ištikimą draugą, skambinkite tel. 868474049, Vilnius
Plačiau »
2024-07-04

Lidlas ieško namučių

Lidlas todėl,kad buvo rastas gulintis be jėgų prie lidlo prekybos centro. Lidlas tiesiog gulėjo viduryje mašinų važiuojamosios dalies lyg susitaikęs su tuo, kad turi mirti. Visa laimė kad tuo metu kaip tik ten važiavo savanorė kuri iškarto sustabdė automobilį ir tiesiu taikymu nulėkė į veterinarijos kliniką. Paaiškėjo kad Lidlo burnoje didžiulis pūlinys, sklido baisi pūvančių audinių smarvė. Vargšas dėl to jau kuris laikas nebegalėjo nieko valgyti, buvo visiškai išsekęs, dehidratavęs, beveik atšalęs ir panašu tiesiog susitaikęs su mirtimi. Pasirodo Lidlo burnoje buvo įstriges ŽUVIES KAULAS, kuris pažeidė dantenas, įstrigo burnoje ir sukėlė infekciją. Tai tiek apie liūdną Lidlo praeitį. Na o dabar Lidlas tapo nepaprastai gražiu ilgaplaukiu. Katinukas visiškai neprimena to vargšo kuris buvo rasta ant kelio. Lidlas jaunas apie 1 metukų amžiaus vaikinukas. Mėgsta žaisti, mėgsta pavalgyti. Lidlas skiepytas, ženklintas, kastruotas. Jeigu norite priglausti Lidlą ir esate atsakingas ir rūpestingas žmogus suprantate, kad negalima palikti atidarytų langų ar balkonų jeigu laikote katę arba jei juos atidarote turite uždėję specialius tinklus kad gyvūnas būtų saugus, skambinkite tel 865244093 Vilnius arba rašykite žinutę.
Plačiau »
2024-07-02

Prašome pagalbos Darželinukams

Jau rašėme apie Naujosios Vilnios Darželio gatvėje dėl žmonių abejingumo priveistus virš 20 kačiukų.
Plačiau aprašyti situaciją reikėjo jėgų ir susikaupimo.
Tiesiog truko minčių ir svyro rankos kai pamateme tai ką pamateme ir supratome koks gi žmonių bukumas, abejingumas ir visiškas nenoras pakeisti susidariusią situaciją. Situaciją, kurią sudarė patys ŽMONĖS. O Kaip visada kenčia gyvūnai!
Šią vietą Vilniuje, konkrečiai Naujojoje Vilnioje Darželio gatvėje žinojome jau pernai. Iš ten pagavome nulepause katyte ir 12 kačiukų.
Ten dar liko 2 nulepausės katės. Maldavome vietinių nemaitinti kačių kad galėtume jas sugauti ir sterilizuoti. Jokio supratimo, jokios nuovokos. Vieni net pasiūlė parvežti sugautus kačiukus atgal.
Ir štai šiemet jau 21 kačiukas + trys mirę. Dar bent keletą lavoniukų radome ten stovinčioji pašiūrėje.
Šlykščiausia tai kad į kiemą išleidžiamas NEKASTRUOTAS juodas naminis katinas ( su antkakliu) kuris genamas gamtos apvaisina visas kates. (Nuotrauka po tekstu).Dėl tokio žmonių bukumo labiausiai apmaudu. Labai norėtume tam abejingam kitų skausmui ir neinanciam prieš gamtą individui atvežti visus sugautus juodus kačiukus. Jų ten dauguma.
Per kačiukų gaudymo laiką prašėme nešerti kačių. Kur tau! O bjauriausia tai kad visiems vienodai jog jų kieme padarytas visiškas sąvartynas ir šiukšlynas. Paliekamos šiukšles, plastmasiniai indai, atliekos. Visa tai pūna. Ir tai daugiaukščio namo kiemas! Ir visiems taip tinka! Gražu žiūrėti pro langą į mažus kačiukus kurie žaidžia šiukšlyne. Jums ne gėda???
Mes nesame robotai. Mes tokie pat žmonės kuriems skauda žiūrėti į visa tai. Tai nera joks kaifas gaudyti, gydyti ir rasti namus visiems mažyliams.
Maitinti benamius reikia. BET NE DAUGINTI!
Ir nedaryti sąvartyno maitinimo vietoje. Nejaugi nemokate nešiukslinti ir negalite sutvarkyti maitinimo vietos. DEL TO KENČIA GYVUNAI. Nes vieni kaip kiaulės viską suverčia, o kiti nepatenkinti. Maitinkite benamius, bet nebūkite patys parazitais. Sutvarkykite maitinimo vietą, nemeskite atliekų, kuriomis po to minta kirmėlės.
Gaudant kačiukus net atsirado tokių gyventojų kurie bandė sugadinti gaudyklę. Gėda! Patys metų metais nei piršto nejudina ir dar trukdo. Pasikartosiu, mes ne robotai. Mes turime savo tiesioginius darbus, šeimas ir savo augintinius. Nei vienas nesame įsidarbinę prieglaudoje. Viską darome savo namiškių ir savo laiko sąskaita. Tai turėkite nors kiek sąžinės!
Prieglaudoje net 18 kačiukų laukia savo šeimininkų. Kadangi teritorijoje gyveno ir škotų nulėpausė ir stačiausė katės. Tai ir kačiukai yra ir nulepausiukai ir stačiaausiai.
Paskutinį kačiuką Joninių rytą atvežė jaunuolis. Sergantį ir sunkiai valdantį užpakalinę kojytę.
Visiems kačiukams reikalingas kokybiškas maistas, kraikas, antiparazitinės priemonės, skiepai,vitaminai ir gydymas.
Visa tai daug kainuoja. Todėl mums labai svarbus neabejingų žmonių palaikymas ir parama. Nesitikime jokios pagalbos iš tos gatvės gyventojų. Tik viena moteris siūlėsi padėti gaudyti kačiukus. Visi kiti abejingai stebėjo susidariusią situaciją.
Paramos prašome tų kurie supranta kiek jėgų ir sveikatos kainuoja visų mažylių priežiūra, jų gydymas ir atsakingų namų paieškos.
Labai prašome padėti finansiškai įsigyti visų reikalingų priežiūros priemonių ir bent taip palengvinti mūsų rūpestį tais, kurie gimsta gatvėse dėl žmonių neatsakingumo.
Paaukoti galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę:"Darželinukams"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 Swedbank
Paaukoti galite ir per Pay Pal:
Arba per Contribee platformą
Plačiau »
2024-07-01

Lamos sapnas

Vakaras, už lango krenta baltos snaigės. Prieglaudoje užgesus šviesoms, šunytė Lama ima snausti. Auksaspalvė bėga pievos takeliu, šlama medžiai, netoliese čiurlena upeliukas. Besišypsanti Lama išsitiesia ant gaivaus žolės kilimo ir stebi ateinantį šeimininką. Mylinti ranka paglosto šunytę, žmogus prisėda šalia. Nereikia žodžių... Dvi artimos sielos, ištikimybė, meilė – visas pasaulis... Girdisi artėjantis automobilis, atsirakina durys, kambarėlyje įsijungia šviesa. Liamukai labas, - ištaria pažįstamas savanorio balsas... Jeigu yra norinčių ir galinčių paversti šį sapną realybe, skambinkite 868474049, 865225229 arba rašykite info@beglobis.com

Plačiau »
2024-06-28

Kur veda visiškas žmonių abejingumas ...

Istoriją kaip 15 kačiukų iš Naujosios Vilnios Darželio gatvės atsirado Beglobio prieglaudoje papasakosime netrukus. Savanorė kuri gelbėjo šiuos kačiukus iš šiukšlynu tapusio daugiabučio namo kiemo turi rasti jėgų papasakoti šią istoriją, kuri yra apie žmonių bukumą, visišką nenorą pakeisti gyvūnų likimus ir visišką abejingumą aplinkai.

Plačiau »
2024-06-26

Marlis ieško namučių

Marlį juokaudami vadiname dideliu špicu. Šunelis iš tikrųjų turi špico bruožų, toks gražus meškiukas trumpu snukeliu. Marlis turėjo "šeimininkus". Juos rašome kabutėse sąmoningai. Visą gyvenimą Marlis buvo neprižiūrimas, klaidžiodavo gatvėse diena iš dienos, niekada nebuvo šukuojamas ar maudomas. Galų gale žmonės paprašė kad Marlį priimtume į prieglaudą. Marlis jau vyresnis šunelis. Kiek jam metų tikrai negalime pasakyti, bet kaip būdinga mažaugiams šuneliams, Marlis labai guvus ir žvalus. Šis didelis "špicas" ieško mylinčių ir saugių namų. Norintys priglausti Marlį, skambinkite telefonu 868474049, Vilnius.
Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  177  178  179  »