“Beglobio” naujienos

2016-08-28

Namučių ieško katinas Fon Morkius (Rado namus)

Fon Morkius buvo išmestas iš namų vien tik už tai, jog mirė jo šeimininkė. Tačiau fon Morkius ir išmestas niekur nuo namų nesitraukė. Gulėjo pievutėje šalia laiptinės ir laukė savo senosios šeimininkės. Kaip žinia katinai labai kantrūs. Taigi ir fon Morkius kantriai laukė. Kaip priekaištas mirusios šeimininkės sūnui, išmetusiam fon Morkių iš namų, kuriuose jis ir jo senoji šeimininkė gyveno. Gyveno sau ramiai, tyliai ir gražiai. Fon Morkiaus gailėjo kaimynai, kinkavo galvas, kad mirusios šeimininkės sūnus toks žiaurus. Tačiau tas, kuris išmetė fon Morkių iš namų, kantriai laukiančio kačiuko - alkano, sušalusio ar permirkusio lietuje, nesiteikė matyti. Bet ar gali matyti supuvusi siela?
Fon Morkius greičiausiai jau nieko nebesitikėjo, tiesiog gulėjo pievelėje prie buvusių namų. Eiti jis vis tiek neturėjo kur. Fon Morkiaus istoriją sužinojome iš žmonių. Katinukas šiuo metu saugus, jis glaudžiasi laikinoje globoje. Tačiau ši globa juk laikina, o fon Morkius nuostabus, ramus, didingas ir be galo gražus katinukas nusipelnė nuolatinių namų ir mylinčių žmonių. Fon Morkius kastruotas, skiepytas apie 3 metukų amžiaus jaukus, ramus, jokių rūpesčių nekeliantis katinukas.
Jeigu norite savo namuose priglausti šį protingą oranžinį gražuolį, skambinkite tel. 865244093, 865225229, arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

Plačiau »
2016-08-25

N-18. Dar viena begalinio skausmo auka. Sakura.

08.25 Šiandien ryte Sakura noriai valgė. O jau meilumas mergytės. Už glostymus atiduotų viską. Pamiršusi baisų skausmą, nejaučianti jokių nuoskaudų ar baimės, kaip tik jie vieni sugeba, mažytė džiaugiasi šia diena, džiaugiasi glostymais, maistu, paprastais dalykais. Juk viską atleisti gali tik jie. Labai ačiū visiems palaikantiems Sakurą, suprantantiems, kad kiekviena širdelė verta šilumos ir meilės.

08.24 Pamačius Sakurą akyse kaupiasi ašaros. Dar viena beglobiukė, dar viena niekam nereikalinga nuskriausta kenčianti širdelė. Paprasta rainiukė, kuriai teko patirti protu nesuvokiamą skausmą. Nutraukta koja, styrantis gendantis kaulas, pilnas purvo, galvoje tiesiog žioji skylė iki pačios kaukolės, kuri taip pat skilusi keliose vietose. Oda nuplėšta iki pat nosies, giliausios žaizdų kišenės. O baisiausia tai, kad akivaizdu, jog sužalojimai ne vakarykščiai, žaizdos pilnos purvo, kojytė jau pradeda pūti. Neaišku, kiek laiko Sakura turėjo nenusakomai kankintis. Juk kažkas tikrai matė. Mažylė visiška naminukė, pasitikinti žmogumi.
Sakura gyveno kažkokios gamyklos, esančios Širvintose teritorijoje ir tik po keleto dienų ją kažkas teikėsi atvežti į vietinę veterinarijos vaistinę, kurioje nepatenkinti jos būvimu darbuotojai grasino Sakurą išmesti jei iki jų darbo pabaigos katytės niekas nepaims.
Dabar Sakura jau pervežta į Filaretų kliniką (labai ačiū ją atvežusiems žmonėms) kur jos laukia operacija, ir ilgas bei brangus gydymas. Kojytę, tiksliau tai kas iš jos liko, baisias draiskanas, teks amputuoti. Galvytę reikės tepti tepalais, kad užsitrauktų oda. Labai tikimės, kad nepažeistos smegenys, nes mažylė adekvati, orentuota.
Ir vėl labai prašome jūsų nenusisukti. Pastaruoju metu daug skausmo, kuris atrodo užplūdo kaip baisus potvynis. Tačiau dar daugybė sužalotų, nuskriaustų, sumuštų gyvūnų miršta kančiose. Miršta tie, kurių mes nematome. Todėl bent jau padėkime tiems, kurie kažkokiu stebuklingu būdu nežuvo, nenusikankino begalinėse kančiose, kurių skausmo pilnos akys susitiko su mūsų akimis. Padėkime Sakurai. Jos sielos akytės jau palietė mūsų sielas.
Labai prašome finansinės paramos, ir pagalbos Sakurai suteikti naują viltį, ir kuo greičiai užmiršti kraupius išgyvenimus. Paaukoti Sakuros operacijai ir gydymui galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: Sakurai

VšĮ Beglobis 303194182
LT167300010137615996 Swedbank
Gyvenantys užsienyje, taip pat galite padėti ir paaukoti per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html
Sakura gydoma Filaretų klinikoje, esančioje Filaretų g. 35. Jeigu jums patogiau, jūs galite atvykti aplankyti mažylės ir savo auką ar maistelį palikti klinikoje.
Ačiū, kad nepaliekate mūsų mažųjų kankinukų vienų. Jūsų linkėjimai pasveikti ir siunčiama teigiama energija kaip visada ypatingai laukiami.

Plačiau »
2016-08-22

Havana - maža kenčianti širdelė (Mirė)

Mes žinoma galime planuoti ką veiksime savaitgalį, kur nuvyksime ir ką nuveiksime, prižadame aplankyti draugus ir artimuosius, kurie jau praradę bet kokią viltį, kad juos aplankysime ar bent jau susiskambinsime. Ir kada jau tvirtai pažadame - pasimatysime rytoj, skambutis iš pačio ryto iš sanitarinės tarnybos: "atvežė labai sužalotą mažą katytę, ar padėsite jai?" Pirma žmogiška mintis - o dieve kodėl? Antra mintis - viso gero susitarimams.
Ir štai rankose dar viena kenčianti širdutė. Širdutė, kuri taip pat neplanavo kad ją sužalos, nuskriaus ir paliks kankintis viduryje gatvės tas, kuris viską susiplanavęs nuvažiavo palikęs mažą juodą padariuką likimo valiai. Tas, kuris taip padarė sugriovė mažylės pasaulėlį, užpildydamas jį nepakeliamu skausmu ir užliedamas krauju.
Paėmus į rankas šią mažylę, dreba rankos ir širdis - ar mažutė ras jėgų išgyventi. Havana sunkiai sužalota - skilęs apatinis žandikaulis, pažeisti viršutiniai dantukai, nuo smūgio išmušta akytė. Dar neaišku ar nesutrenktos ar nepažeistos galvos smegenys. Šiuo metu dar labai sunku pasakyti ar mažutė išgyvens ar jos pasaulis nušvis kitokiomis, ne kraujo spalvomis.
Dėl Havanos gydymo vėl kreipiamės pagalbos į jus, nes šie vargšai beglobiukai rūpi tik mums ir jums. Sunkių ligoniukų, kuriems reikia pagalbos daug.
Havana šiuo metu intensyviai gydoma veterinarijos klinikoje. Jai statomos lašalinės, leidžiami nuskausminantys vaistai.
Mes labai tikime, kad mažylė pasveiks. Padėkite Havanai. Jos gydymui labai reikalingos lėšos. Ir kaip visada labai reikalingas jūsų palaikymas, linkėjimai pasveikti. Juk geros mintys bei geri palinkėjimai taip pat daro stebuklus.
Havanai galite paaukoti pervesdami lėšas į mūsų sąskaitą ir paskirtyje nurodę: Havana, pasveik
VšĮ Beglobis 303194182
LT167300010137615996 Swedbank

Gyvenantys užsienyje, taip pat galite padėti Havanai ir paaukoti galite per PayPal
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Plačiau »
2016-08-16

Katinėlis Badis prašo Jūsų pagalbos (Mirė)

08.18 Katinėliui staiga pablogėjo ir vakar vakare jis mirė :(. Dėkojame visiems prisidėjusiems

08.17 Badžiui atliktas kraujo perpylimas, katinėlis jaučiasi kiek geriau.

Juodas katinėlis rastas prie Naujosios Vilnios turgaus labai išsekęs vos paeinantis, labai stipriai viduriuojantis ir vemiantis, visas nusėtas blusų, labai liesas. Badžiui padaryti kraujo tyrimai, jam nustatyta anemija ir būtinas kraujo perpylimas, kitaip Badis neišsikapstys. Už apžiūrą, tyrimus, lašelinę klinikai likome skolingi jau 43 eurus, o dar kraujo perpilimas kainuos 50 eurų. Padėkite Badžiui gyventi, jis dar labai jaunas, nenorime jo netekti. Katinėlis globojamas namuose. Jei galite padėti Badžiui pasveikti ir paremti jo gydymą, labai prašome nors po truputėlį lėšų pervesti į mūsų sąskaitą paskirtyje nurodant: Badžiui
VšĮ Beglobis, kodas 303194182, LT167300010137615996 Swedbank
Gyvenantys užsienyje, paaukoti galite ir per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html

Plačiau »
2016-08-15

Katytė Pirtė – kai kęsti šalčio ir alkio nebereikia

Katytę Pirtę į Beglobio prieglaudą parsinešėme nuo šalia esančios pirties. Katytę pastebėjome gulinčią lapų duobutėje sustirusią ir suvargusią nuo sunkios ir alkanos benamio dalios. Niekam ji nerūpėjo, retkarčiais kažkas numesdavo kokį kąsnį. Taip ir gyveno savo lapų duobutėje. Pirčiukė labai protinga ir labai sumani katinukė, prieglaudoje ji iškarto suprato, kad gulėti lapų krūvelėje, kęsti šaltį ir badą nebereikia, kad čia nuolat turi valgio ir šiltą guolį, todėl puolė praustis ir prausė savo kailiuką tol, kol iš parudavusio tapo akinančiai baltas.
Taigi Pirtė labai tvarkinga katytė, ji žino kam reikalinga kraiko dėžutė ir ja naudojasi. Katytė visiškai nebijo šunų, gerai sugyvena su kitomis katėmis, labai meili žmogui. Pirtelė jau sterilizuota, paskiepyta ir labai laukia tikrųjų namučių.
Jeigu turite sąlygas laikyti namuose augintinį ir norite priglausti nepaprastai mielą, tvarkingą ir meilią Pirtelę, skambinkite tel. 865244093, 865225229 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

Plačiau »
2016-08-13

Kieno katinukas iš Grybo g. 30?

08.14 Katinėlis mirė

Vakar iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos gavome pagalbos prašymą, kad iš Grybo g. 30 parvežtas labai sunkios būklės katinėlis.
Katinukas nuvežtas į veterinarijos kliniką. Jo būklė itin sunki - stipriai sumušta galva, vyzdžiai nereaguoja, kūno temperatūra 34, iš burnos ir nosies teka kraujas, judesiai nekordinuoti. Katinėlis arba buvo partrenktas arba iškrito pro langą. Šis katinukas jaunas, kastruotas, prižiūrėtas, labai švarutis, stambus, rainas su baltu, yra su žaliu antkakliu nuo blusų. Jei tai jūsų katinukas ar žinote kieno jis, skambinkite 865244093, Vilnius

Plačiau »
2016-08-12

Šauni trijulė ieško namų

Trys 4 mėn. amžiaus kačiukai norėtų rasti šeimininkus. Kačiukai gimė lauke, tačiau šiuo metu tampa vis draugiškesni. Broliukai šviesiai rudas Kremukas ir rudai rainas Keksiukas bei balta trispalviukė sesutė Tortukė yra linksmi, žaismingi ir judrūs mažyliai. Kačiukai nukirminti, nublusinti ir paskiepyti. Norintys turėti labai gražų augintinį ir juo atsakingai rūpintis visą jo gyvenimą skambinkite tel.: 865225229 arba rašykite info@beglobis.com.

 

 

Plačiau »
2016-08-11

N-18. Rakelei labai skauda. Laukia operacija (Rado namus)

08.11 Šios dienos nuotraukos iš klinikos kur Rakelė laukia operacijos. Kol kas Rakelė labai silpna, kojytė ištinusi ir reikia laukti. Akyse liūdesys ir skausmas.

08.08 Ji eilinė niekieno ir niekam nereikalinga 2 mėn. beglobė katytė. Apie tokias sakoma: "juk ji ne mano", prie jų bijoma prisiliesti. O jų - sulaužytų, sumuštų, sumaitotų, kruvinų ir su nepakeliamu skausmu suledėjusiose akyse atsispindi vienintelis sustingęs klausimas - "ar man padėsi?"
Jie niekieno, o gal mūsų visų? Mūsų, kurie supranta, kad tik mes t. y. žmonės esame kalti dėl jų sulaužytų gyvenimų, nes kažkada vienas iš mūsų galbūt nenorėjo sterilizuoti savo katės, kitas galbūt išmetė į gatvę nėščią mamytę, o gal jau ir gimusius kačiukus. Ir štai tie, kurie niekieno - jie gatvėse, jie stengiasi išgyventi, jie stengiasi rasti maisto, stengiasi sušilti.
Rakelei nepasisekė. Rakelės kojytę sutraiškė mašinos variklis. Sutraiškė, nudyrė odą iki raumenų, iki gyvos mėsos, sutrynė kojytės pirštelius, sausgysles. Nežinia ar su visiškai nudirta oda kojytė liko jautri ar nenutraukti nervai, nes pati pėdutė linksta į kitą pusę, matosi net kaulai. Mažylė jau veterinarijos klinikoje. Valant nudirtą kojos odą, atviras žaizdas iki pat kaulų, Rakelė net neverkė, tik nuo skausmo tirtėjo jos galinės kojytės.
Taip, mūsų brangieji, vėl prašome jūsų pagalbos šiai 2 mėnesių amžiaus mažylei. Nežinome kaip bus su jos kojyte. Labiausiai norėtumėme, kad nebūtų nutraukti nervai, kad nereikėtų amputuoti kojytės. Todėl vėl labai prašome jūsų linkėjimų Rakelei, kad pasveiktų, kad bėgiotų visom keturiomis kojytėmis. Jūsų nuoširdūs linkėjimai daro stebuklus.
Reikės ilgo gydymo, todėl jūsų parama Rakelei gyvybiškai svarbi. Jeigu galite padėti šiai mažylei pasveikti ir paremti jos gydymą, gydymui reikalingas lėšas galite pervesti į mūsų sąskaitą paskirtyje nurodydami: Rakelės kojytei.
VšĮ Beglobis kodas 303194182
LT167300010137615996 Swedbank

Gyvenantys užsienyje, paaukoti galite ir per PayPal
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Taip pat galite patys nuvykti į veterinarijos kliniką Filaretų g.35 Vilnius, aplankyti ir palikti savo auką ten arba nupirkti specialaus maistelio. Dėl Rakelės sveikatos galite teirautis tel. 865244093

Plačiau »
2016-08-09

Dėkojame Omnitel darbuotojams

Vakar Beglobio gyvybės vagonėlių gyvuliukus aplankė bendrovės Omnitel darbuotojai. Jie padovanojo Beglobiukams sauso maisto ir skanių konservų, taip pat pavedžiojo šuniukus, paglostė katinėlius. Pažadėjo atvykti dar - labai lauksime. Atminčiai nusifotografavo su mūsų globotinėmis: Kuba, Aidute, Ufa ir Kuosa :).

Plačiau »
2016-08-08

Agyra – juodoji katė (Rado namus)

Jeigu matėte animacinį filmuką apie Mauglį - džiunglių berniuką, turbūt tikrai atsimenate vieną šio filmuko heroję - Bagyrą. Bagyra mus žavėjo grakštumu, plastiškais judesiais, lengvumu, ramybe ir katėms būdingu mieguistumu primerktomis akimis, tačiau kartu stebino žaibiška reakcija ir greitumu. Kaip tik Beglobio prieglaudoje apsigyveno tikra šio filmuko herojė - grakšti, juoda kaip naktis katė, labai primenanti laukinę katę Bagyrą. Kadangi visos juodos katės tradiciškai vadinamos bagyromis, tai mūsų naująją globotinę pavadinome Agyra.
Agyrą perėmėme iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos, į kurią ją atidavė kažkoks žmogus. Kodėl Agyra pateko į išduotų gyvūnų skaičių neatsakysime, tik aišku, kad tai dar vienas neatsakingo žmogaus poelgis.
Agyra iš tikrųjų stebina savo grakštumu ir gražumu. Ji tikrai nepaprasto grožio katė - juoda, blizganti kaip anglis, neturinti nei vieno balto plaukučio, gelsvai žaliomis didžiulėmis akimis, juodais, kaip laukinių kačių žemyn nusvirusiais ūsais, grakšti ir plastiška. Agyros ir charakteris įdomus. Tai katė, kuri ateis tada, kai norės pati, ji nemėgsta būti kilnojama. Greičiausiai Agyra buvo skriaudžiama, nes ji vis dar nepasitiki staigesniais žmogaus judesiais.
Jeigu jums patiko Agyra ir turite sąlygas bei norą priimti šią nuostabią grakščią katę į savo namus, skambinkite tel. 865244093, 865225229 arba rašykite el.paštu info@beglobis.com

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  »