“Beglobio” naujienos

2015-08-07

Maži, draugiški ir gražūs šuniukai ieško namų

Prie Maišiagalos gyvena 3 jauni šuniukai su mama ir jie neturi šeimininku (mirė). Labai gražūs, linksmi, protingi ir labai alkani... Jiems apie 3–4 mėnesius, tad lengvai priprastų prie naujų namų ir šeimininkų. Skambinkite tel.: 865522193

Plačiau »
2015-08-05

Siamukai iš sandėliuko ieško namų (Rado namus)

Dovanojami broliukas ir sesutė siamukai. Katinėliai gimė sandėliuke, todėl yra kiek drovūs, bet labai žaismingi, draugiški ir gražūs. Kačiukai dienas leidžia narve, labai nori iš jo ištrūkti ir linksmai dūkti, mylėti savo atsakingus šeiminikus. Katinėliai sveikučiai jau nublusinti, nukirminti. Norinčius turėti beveik veislinius kačiukus prašome kreiptis tel.: 861460885 arba el. paštu: irairine@gmail.com

Plačiau »
2015-08-03

Mažytei Ksilenai labai reikia namų (Mirė)

Ksileną išgelbėjome iš benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos. Visiškai mažutę kačiukę  kažkas tiesiog atnešė ir paliko. Žinoma, vietos tokiai kruopai namuose neatsirado. Suprantama, juk mažutė užims labai daug vietos, jai reikės duoti maisto, nupirkti kraiko. Kam tos bėdos? Ir neįdomu, kad prieglaudoje kačiukai jau laikomi keturiais aukštais, o palikus sanitarinėje tarnyboje tokios kruopytės neišgyvens. Daugelio tai visiškai nejaudina. Nejaudina ir mažų kruopelyčių likimas.
O Ksilena be galo meili katytė – jau tik pasižiūrėjus į ją, mažylė iš karto užveda motoriuką ir burzgia burzgia.
Mažajai Ksilenai 1 mėnuo amžiaus. Katytė be galo simpatiška ir meili, ir žinoma, labai sumani, žino kam skirta kraiko dėžutė ir tvarkingai ja naudojasi.
Mažylė labai laukia namučių prieglaudoje, esančioje Skydo 44a, Vilniuje.
Jeigu norite priglausti šią pipiriukę skambinkite tel. 865354521, 865244093

 

Daugiau nuotraukų ČIA

Plačiau »
2015-08-01

Mažutės katytės Muli, Tuli, Buli ir Vuli ieško namų

Mažylės labai laukia namučių prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje. Katytėms 2,5 mėn. Tvarkingos naminukės.
Jeigu  norite namuose turėti mielą katytę, galite skambinti tel. 865354521, 865244093

Plačiau »
2015-07-31

Dar vienai egzotukei reikia pagalbos (Globa rasta)

Šiandien benamių gyvūnų sanitarinėje tarnyboje be jokio gailesčio viena negailestinga moteris paliko marmurinę egzotukę. Darbuotojai pasakojo, kad moteris buvo labai nemaloni, arogantiška ir net pasakė, kad jei katės negalės palikti čia išmes miške. Katinukė jau nebejaunutė, todėl jai gyvybiškai reikia namų globos ir geros priežiūros. Juk mažylė pati negali apsiginti nuo blogų žmonių.
Jei galite priglausti egzotukę, skambinkite tel. 865244093, 865354521

Plačiau »
2015-07-29

Bėgiok, Hilsai, bėgiok. Sulaužytos 3 kojytės (Mirė)

Hilsą benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos darbuotojai atvežė iš Gedimino gatvės. Kačiukas gulėjo gatvėje negalėdamas pajudėti. Vakare apie sužalotą ir kruviną gyvūną mums pranešė sanitarinė tarnyba ir paprašė suteikti pagalbą. Hilsą nuvežėme į veterinarijos kliniką, kurioje atlikus rentgeno nuotraukas paaiškėjo, kad Hilso trys kojos sulaužytos - dviejų kojyčių lūžiai uždari, trečios kojos - atviras. Hilsas jaunas katinėlis. Kaip, kokiu būdu jis atsidūrė gatvėje tikriausiai nesužinosime. Labai norime Hilsui, kaip ir kitiems nuskriaustiems benamiukams, padėti - pastatyti jį ant kojyčių, suteikti galimybę nepalikti šio pasaulio tokiam jaunam ir saulėtam gražuoliui. O šiuo metu Hilsas papildė mūsų daugybės bėduliukų gretas veterinarijos klinikoje. Jūsų pagalba vėl gyvybiškai reikalinga Hilsui. Katinėliui reikės net kelių operacijų, nes tiek lūžių sutvarkyti vienu kartu neįmanoma.
Gydyti sužeistus ir suluošintus benamiukus galime tik Jūsų aukų dėka, todėl jei galite paremti Hilso kojyčių operacijas, galite aukoti į šią sąskaitą, paskirtyje nurodydami: "Hilsai, bėgiok":
LT167300010137615996  Swedbank
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
Padėti gali ir žmonės gyvenantys užsienyje, pervesdami savo auką Hilsui per PayPal sistemą
http://beglobis.com/PayPal-706.html
Gyvenantys Vilniuje ir norintys aplankyti Hilsą, gali nuvykti į veterinarijos kliniką, esančią Filaretų g. 35 ir ten palikti savo auką arba nupirkti maistuko. Apie Hilso sveikatą, galite teirautis tel. 8652440983, 865354521 arba parašyti el. paštu info@beglobis.com
Nuoširdžiai ačiū visiems, kurie nepaliks Hilso bėdoje.

Plačiau »
2015-07-28

Dovanojamas labai protingas katinėlis egzotas – Lotas (Rado namus)

Oranžinis Lotas neturėjo pasirinkimo
Taip jau atsitiko šiame pasaulyje, kad žmogus tapo visa ko valdovas ir viešpats (jam taip atrodo, o Dievas kažkodėl tai leidžia). Baisiausia, kai gyvūnai, kurie visiškai priklauso nuo žmogaus patenka pas tuos, kurie net savimi nesugeba pasirūpinti, ką kalbėti apie pasirūpinimą šunimi ar kate. O dar baisiau, kai tokiems žmonėms gyvūnai dovanojami kaip dovana.
Savaitgalį į prieglaudą paskambino moteris, kuri  kalbėjo taip nerišliai, kad nebuvo įmanoma nieko suprasti. Supratome tik, kad nori palikti persų katiną lyg tai dviem savaitėm, lyg tai visam laikui. Kadangi tuo metu prieglaudoje nieko nebuvo, paprašėme atvykti vėliau. Tačiau atvažiavus į prieglaudą, ant kelio radome gulintį oranžinį egzotų veislės katiną. Šiaip ne taip pavyko išsiaškinti adresą kur katinėlis gyveno. Tai bendrabutis, esantis Naujojoje Vilnioje. Nuvykus ten, supratome kodėl katinukas toks apleistas ir neprižiūrėtas. Vargšas gyvūnas tapo dovana visiškai degradavusiam vyrui, kuris jo nemaitino, išleisdavo pačiam ieškotis maisto. Katinėlį bet kuo pamaitindavo kaimynai - tokia apsileidusi senutė, jos geriantis sūnus ar alkoholikai kaimynai. Išgirdome, kad katinuką kelis kartus buvo išmetę į gatvę, o šį kartą dvi kaimynės, iš pačio ryto susėdusios prie butelio degtinės ir jau gerokai įgėrusios, nusprendė juo galutinai atsikratyti. Žinoma, gerai, kad alkoholio išplautos smegenys dar suveikė taip, jog gyvūną reikia numesti prie prieglaudos.
O dabar apie vargšą gyvūną. Kažkada tai buvo nuostabaus grožio egzotukas - prižiūrėtas, nes skiepytas, kastruotas.  Dabar suvargęs, išsekęs, dehidratuotas padarėlis, greičiausiai ir spardytas, nes keistai stato galines kojytes. Kokiu pačiam reikia būti degradu, kad dovanotum bejėgį gyvūną absoliučiai degradavusiam žmogui. Juk turi puikiai suvokti, kad atiduodi gyvūną kankinimui. Ne dėl to, kad tas apsileidęs žmogus žiaurus, jis tiesiog neturi jokio supratimo KAIP RŪPINTIS GYVŪNU. Egzotukas, kuriam reikia specialaus maisto, nuolatinės priežiūros yra didžiulė atsakomybė, o ne daiktas ir ne žaislas, kuris išgyvena savaime.
Šiuo metu egzotukas, kurį pavadinome Oranžiniu Lotu, laikomas prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje, tačiau jam gyvybiškai reikia namų. Žinoma, Lotas labai išsekintas, nes deja nebuvo jis nei mylimas nei prižiūrimas.

Jeigu jūs esate atsakingas žmogus ir norite padėti šiam žmonių nuskriaustam katinėliui, juo tinkamai rūpintis ir prižiūrėti, skambinkite tel. 865354521, 865244093, Vilnius

Plačiau »
2015-07-27

Dovanojama, linksma, paklusni, labai draugiška šunytė Eiva (Rado namus)

Dovanojama, jauna, linksma, graži, paklusni, labai draugiška šunytė Eiva. Sterilizuota, skiepyta, prižiūrėta, sveria apie 10 kg. Sukaupusi nemažai turto: šukos, drabžėliai, nagų žirklės ir kt. Kaip galima matyti nuotraukose moka vairuoti automobilį. Daugiau apie Eivutę skaitykite jos dovanojimo skelbime.

Plačiau »
2015-07-26

Sidabriškai raini gražuoliukai mažuliukai kačiukai (Mirė)

Prieglaudoje apsigyveno du nepaprastai gražūs mažyliai- sidabriškai raini gražuoliukai.
Mažyliai dar gyvena kartu su mamyte, tačiau juos jau galima rezervuoti.
Kačiukai randasi preiglaudoje esančioje Skydo 44a, Vilniuje
Dėl mažylių, galite skambinti tel. 865354521, 865244093

Plačiau »
2015-07-24

Katytės Dido pastangos išgyventi (Mirė)

Liepos 31 d. Deja, bet prieš pietus veterinarai pranešė, kad katytė mirė. Visos pastangos perniek.
Liepos 30 d. Apie pietus katytei nukrito temperatūra ir ji buvo įkelta į inkubatorių. Nieko gero, tik kad pati kažkiek pavalgo.
Liepos 29 d. Deja bet geresnių žinių kol kas neturime. Katytės savijauta yra pagerėjusi tiek kiek pirmą dieną t. y. katytė valgo reaguoja į žmones, bet aiškaus stiprėjimo nėra, nors per kateterį papildomai lašinami skysčiai ir vaistai. Optimizmo nedaug.
Liepos 24 d. Mažoji Dido vakar rodė didžiules pastangas išgyventi. Mažylė pati valgė, o po to saldžiai užmigo:). Nuotraukos.
Liepos 23 d. Šią mažylę vakar perėmėm iš benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos. Žmonės ją rado Didlaukio gatvėje. Pavadinome mažylę Dido. Dido atrodė beviltiškai. Manėme, jei sulaužytas stuburiukas, Dido tikrai niekuo padėti nebegalėsime. Kiek ši mažylė kankinosi? Kiek žmonių pro ją praėjo nežinome, turbūt begalė... Mažylė šliaužė tik priekinėmis kojytėmis ieškodama pagalbos. Dido kabinasi į gyvenimą, nežiūrint labai prastos jos būklės. Mažylės viena akytė tikrai nematys. Ar matys kita dar neaišku. Gali būti, kad ne... Katytės užpakalinė kojytė sulaužyta, vakar jos temperatūra buvo kritinė. Iš tikrųjų su baime laukėme ryto - ar Dido išgyvens.
Dido išgyveno. Jos kūno temperatūra pakilo, ji pati pradėjo valgyti.
Mes nesprendžiame ką numarinti, o ką palikti gyventi. Mes žinome iš praktikos, kad varganiausiai ir beviltiškiausiai atrodantis gyvūnas, suteikus jam pagalbą, stebuklingai atsigauna. Taip, Dido vienas iš tų atvejų, kai patogiausia suleisti mirtiną injekciją, sąžinę nuraminant pasakius - ji kankinasi. Tik ar mes turime teisę spęsti kiek kankinasi ir kaip iš tikrųjų jaučiasi gyvūnas. Dažniausiai numarindami tokius gyvūnus, mes ieškome patogumo sau, o ne sergančiam. Dido tik mažas benamis gyvybės trupinėlis. Tūkstančiai tokių trupinėlių užgęsta niekieno nepastebėti. Tačiau Dido buvo suteikta viltis. O argi galima atimti viltį?
Nežinome kas bus ateityje. Ar matys Dido? Kaip pavyks jos kojytės opracija? Ką reikės daryti kai mažylė sustiprės.
Dido tikrai labai reikia visų jūsų pagalbos ir paramos. Juk mes galime gelbėti benamiukus tik su jūsų pagalba. Be jūsų - mes negalime nieko, o juk Dido bus reikalingas ilgas gydymas bei kojytės operacija.
Dido gydymui ir laikymui stacionare galite paaukoti pervesdami lėšas į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: "sveik, Dido".
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK.
Gyvenantys užsienyje, galite prisidėti ir paaukoti mažylių gydymui per PayPal: http://beglobis.com/PayPal-706.html

Dido gydoma veterinarijos klinikoje, esančioje Filaretų g. 35, Vilniuje. Todėl jei jums patogiau savo piniginę auką palikti klinikoje arba nupirkti veterinarų rekomenduojamo maistelio, skirto išsekusiems kačiukams, galite nuvykti tiesiai į kliniką aplankyti Dido. Apie Dido sveikatą, galite teirautis tel. 865244093, 865354521 arba parašyti el. paštu info@beglobis.com. Dido tikrai labai reikia jūsų tikėjimo ir paramos, jūsų nuoširdžių linkėjimų pasveikti.

Nuoširdžiai ačiū visiems, kurie nepaliks Dido bėdoje.

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  »