“Beglobio” naujienos

2017-08-07

Policininkas Vaidotas Banevičius gyvūnų daugintojų pagalbininkas ir užtarėjas 2 dalis

Kaip rašėme anksčiau policininkas Vaidotas Banevičius išvyko kačiukus atiduoti į Grindą, nors savanoriai jam ne kartą pakartojo, kad Grinda nedirba ir maldavo palikti kačiukus prieglaudoje. Tuo tarpu vadovė iš savo namų taip pat išvyko prie Grindos laukti policininko atvykstančio su kačiukais.
Prie Grindos sutiktas policininkas V. Banevičius, su vadove vėl nenorėjo kalbėti, o radęs uždarytus Grindos vartus atsisėdo į tarnybinį automobilį. Vadovei prašant atiduoti kačiukus policininkas liepė netrukdyti dirbti ir uždarė automobilio langą, tada ji norėdama galų gale būti išgirsta ir padėti kačiukams pravėrė tarnybinio automobilio dureles. Policininkas V. Banevičius supykęs šoko iš automobilio ir pareiškęs, kad jam trukdoma dirbti, vadovę įstūmė į automobilį ir suėmė.
Automobilyje maldavimas atiduoti kačiukus ir net juos parodyti buvo ignoruojamas. Po eilės skambučių policininkas V. Banevičius šiaip taip sutarė kam atiduoti kačiukus, nors tai galėjo padaryti dar prieš valandą Beglobio prieglaudoje, galėjo tai padaryti ir prie Grindos. Kartu su suimtąja vadove policininkas iš Fabijoniškių vyko į Liepkalnio g., kur atidavė kačiukus vėliau į policijos komisariatą Žirmūnuose. Kelionės metu V. Banevičius nuolat įžeidinėjo ir žemino vadovę, tyčiojosi iš prieglaudos, kuri neima kačiukų, o kviečia policiją, gyrėsi, kad buvo rodytas Farų laidoje grasino, kad papasakos apie niekam tikusią prieglaudą ir jos vadovę pažįstamiems žurnalistams. Vadovės siūlymai pagalvoti apie galimybę užkirsti kelią tolimesniam gyvūnų dauginimui, apie Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymą buvo nesuprasti. Visa tai tęsėsi iki 1 val. nakties, vadovė buvo vežiojama be pinigų ir dokumentų likusių automobilyje prie Grindos.
Taigi kovojančiam už gyvūnų teises kova šį kartą baigsis apklausomis ir greičiausiai teismu :(

Plačiau »
2017-08-06

Beglobis dėkoja fondui Lietuva – Gyvūnams

Beglobis dėkoja fondui Lietuva - Gyvūnams už savaitgalį surinktus du didelius vežimukus maisto ir kitų reikalingų reikmenų Beglobio prieglaudos globotiniams. Taip pat sakome ačiū visiems žmonėms renginio metu paaukojusiems beglobiams šuniukams ir katinėliams.

Plačiau »
2017-08-05

Policininkas Vaidotas Banevičius gyvūnų daugintojų pagalbininkas ir užtarėjas 1 dalis

Rugpjūčio 3 dienos vakarą į Beglobio prieglaudą atsvirduliavo du girti vyrai nešdami dėžę su kačiukais. Vienas jų pasakė, kad tai kaimyno katės kačiukai ir jis nori juos palikti čia. Atnešti kačiukai buvo vos mėnesio amžiaus, todėl jiems dar labai reikalinga katė mama. Norėdami kačiukus palaikyti prie katės, vėliau ja sterilizuoti, dovanoti kačiukus iš namų bandėme išsiaiškinti katės šeimininko kontaktus, tačiau vyrai jų nedavė. Pasakius, kad kačiukus reikia laikyti prie katės ir į prieglaudą jų neimsime, girtuoklis pagrasino kačiukus nuskandinti.
Iškvietėme policiją. Atvykęs su kolege, policininkas Vaidotas Banevičius savanorių teiginių, kad reiktų bausti asmenis nesugebančius padovanoti savo pridaugintų gyvūnų, kaip to reikalauja Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymas, policininkas negirdėjo. Policininkas draugiškai pabendravęs su girtais asmenimis, juos paleido ir ėmėsi savanorių auklėjimo, bei pamokymų kaip turi dirbti prieglauda. V. Banevičius piktinosi, kad prieglauda neima priveistų kačiukų iš visų, kas to nori, kad bet kada negalima priduoti neatsakingiems žmonėms atsibodusių gyvūnų, kad ji nedirba visą parą, norėjusios su juo pakalbėti telefonu vadovės pokalbį nutraukė ir nesiteikė daugiau kalbėti. Pasakęs, kad žino kur vežti kačiukus, kad juos paims Grinda, susiruošė važiuoti. Savanoriai sakė, kad Grinda naktį nedirba, kad geriau jau išmestus kačiukus palikti prieglaudoje. Šito V. Banevičius nenorėjo girdėti ir išvažiavo. Kadangi Grinda tikrai naktį nieko negali priimti prieglaudos vadovė išvyko pasitikti policininko su kačiukais prie Grindos.
Kaip gali pasikeisti požiūris į gyvūną, kai policijoje dirba tokie Vaidotai Banevičiai, kurie nežino ir nenori žinoti įstatymų, kuriems daugintojai yra teisūs ir nieko bloga nedarantys asmenys, kurie asmenims mėtantiems gyvūnus neturi priekaištų, bet turi priekaištų prieglaudai, kuri kovoja su daugintojais ir siekia, kad jie būtų baudžiami? Deja tai ne pirmas mūsų susitikimas su V. Banevičiumi, praėjusį kartą prie prieglaudos jis gynė agresyvų vyriškį kuris išmetė juodai baltą jauną katinėlį.
Policijai nerūpi. Įstatymas yra tačiau net valstybės institucijos jo nesilaiko. Kas tada galėtų apginti skriaudžiamus gyvūnus?

Plačiau »
2017-07-29

Dovanokite gyvūnus atsakingai!

Vakar mums tel. 865986020 paskambino sunkiai šnekantis vyriškis ir paprašė padovanoti kačiuką vaikams. Šiandien tas pats vyriškis vėl paskambino ir paprašė paimti iš jų kačiuką. Kai paklausėm kaip suprasti, juk vakar norėjo paimti kačiuką, jis pasakė, kad dabar jie nori atiduoti kačiuką, o tiksliau... jį pakeisti. Nes dabar jų turimas kačiukas viduriuoja ir nedaro į dėžutę. Kadangi vyriškis šneka labai sunkiai, paprašėme duoti pakalbėti žmoną, tačiau su moterimi išvis nesusišnekėjom. Nuvykus į vietą išsiaiškinome, kad katytė buvo parduota daugintojo neįgaliems žmonėms. Pasirodo jie pirko kačiuką kaip rusų melsvąjį iš daugintojų ir net nesuprato kad perka ne veislinę katytę, o paprastą kačiuką. Daugintojai norėjo už kačiuką 60 eurų, jie sumokėjo 50 eurų. Dabar daugintojai nebekelia ragelio. Taigi, neįgalūs žmonės buvo apgauti. Žmonės absoliučiai naivūs. Jie turi dar vieną didesnę katytę :(. Šie žmonės norintys pasikeisti viduriuojantį kačiuką maitina jį Kitkat maistu. Greičiausia jis dar yra tampomas vaikų, nes mūsų prašė padovanoti kačiuką vaikams. Žmonės pažadėjo nebeimti kito kačiuko, nes jie gyvena labai sunkiai, šiuo metu senelių namuose, Stanevičiaus g. 57, tačiau tuoj persikels į duodamą būstą Pilaitės mikrorajone. Būkite atidūs! Jokiu būdu nedovanokite šiems žmonėms kačiuko!
Tačiau liūdniausia yra tai, kad pilna daugintojų, kuriems vienodai kam ir kur padovanoti pridaugintus mažylius. Internete pilna skelbimų parduodančių ar tiesiog dovanojančių pridaugintus kačiukus bet kam, bet kur, į bet kokias sąlygas. Mes paskambinom daugintojui, kurio tel. 868616121, iš kurio buvo pirktas kačiukas, tačiau šis asmuo mums pareiškė, kad mes nežinom su kuo kalbam ir jo nedomina kačiukų likimai.
Tuo tarpu žmonės mums pažadėjo kad daugiau vaikams katinukų nebeims, bet niekada negali būti tikras, todėl labai prašome nedovanoti šiems neįgaliems asmenims katinukų. Jų tel. 865986020 Neįtikusią bei viduriuojančią mažylę vežame į prieglaudą, o daugintojas už 50 eurų pardavęs neįgaliems atseit rusų melsvąją katytę galės aiškintis policijai.

Plačiau »
2017-07-27

Rasti gražuoliai! Šeimininkai, kodėl neprižiūrite draugų?

Šiandien liepos 27 d. 15 val. į Beglobio prieglaudą Naujojoje Vilnioje buvo atvestas draugiškas ir labai gražus vokiečių aviganis, taip pat liepos 20 d. 23 val. Vilniuje prie Baltojo tilto rastas nuostabus ir be galo mielas baltas šuniukas. Prašome kreiptis ir ateityje labiau  saugoti savo augintinius – dėl vokiečių aviganio 865225229, dėl nuostabaus baltuko 865148361.

Plačiau »
2017-07-26

Tik akys ir galvytės arba žmonės iš kitos planetos

Tai šios dienos lauknešėlis. Atvežti su kate mama, išsigandusia ir vos bekvėpuojančia, nes sugrūsti į dėžę, o ant viršaus užspausti pagalvėmis, kad... nepabėgtų. Kačiukų pilvai kaip balionai, kojytės plonutės, didelėse galvytėse dar didesnės iš siaubo blizgančios akytės. Mums pasakė kad katė veda ir veda kačiukus, kad vieną vadą kaimynas „patvarkė".
Klausai jų, žiūri į juos, jie lyg ir atrodo kaip žmonės, o tačiau iš kitos planetos. Jie tik šaukia„ eto ne mojy, eto ne mojy"... lyg tai žmogiškumas ir gerumas būtų svetimas ir savas... O ką pasakyt? Laukt kitos kartos? Tikėtis ir juokauti tarpusavyje: „nesulauksim"...

Plačiau »
2017-07-24

Mantė ir jos draugas padovanojo draskyklių beglobiukams. Ačiū

Dekojame Mantei ir jos darugui už draskykles katininėliams beglobiukams ir už tai kad mūsų nepamiršta.

Plačiau »
2017-07-21

Už išgelbėta šunelį – Lietuvoje bauda!

Kreivų veidrodžių karalystė - Lietuvos tikrovė gyvūnų globoje. Suskubta bausti gyvūnų globos organizaciją išgelbėjusią ir priglaudusią, visiškai apleistą ir netinkamomis sąlygomis laikytą šunelį!
https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/augintiniai/bulviu-lauke-palikta-prirakinta-suni-priglaudusiai-gyvunu-globejai-gresia-bauda-1036-828158

Plačiau »
2017-07-20

Dovanojamas Kosmo - kačiukas, kuriam likimas buvo gailestingas (Rado namus)

Kosmo neturėjo būti. Jis gimė nelauktas, lauke, šaltyje. Jį pagimdė gatvėje gyvenanti katytė. Vieną dieną Kosmo labai verkė. Jo verkimą išgirdo berniukas. Kaip visi vaikai smalsus, tačiau pakankamai sumanus, kad surastų prieglaudos numerį ir paskambintų: „radau baltą kačiuką, jam labai blogai su akyte, jis turbūt mirs, buvo dar vienas, bet kito nerandu". Supratome, kad jei nepadėsime, kačiukas tikrai žus. Paprašėme palaikyti per naktį ir paieškoti antro kačiuko. Deja, antro taip ir nerado... Kitą dieną skubėjom pasiimti kačiuko. Kosmo buvo menkutis, visą laiką verkė, akytė užlipusi nuo uždegimo.
O dabar kodėl Kosmo. Nes Kosmo kurčiukas. Kosmo gyvena savo pasaulėlyje, jis negirdės jūsų, neatsilieps kalbinamas, nes negirdės jūsų balso. Štai kodėl Kosmo nebūtų išgyvenęs gatvėje. Kosmo pasaulėlis tylus ir labai tyras. Jo gyvenimas priklauso nuo to, kuris priims jį į namus ir labai saugos, nes pats Kosmo tikrai nesupranta, kad šis pasaulis gali būti žiaurus ir negailestingas. Nežiūrint to, kad Kosmo gyvena savo tyliam pasaulėlyje, jis be galo žaismingas, labai drąsus, visiškai jam niekas nebaisu, nes visais jis tiki ir pasitiki. Kosmo tvarkingai naudojasi kraiko dėžute, šiam vaikinukui apie 2 mėn. amžiaus. Kosmo ieškom namučių, kuriuose jam būtų saugu, kuriuose jį mylėtų ir niekada neišduotų. Kosmo ypatingas kačiukas, todėl ir žmogus priglaudęs jį turėtų suprasti kaip elgtis ir saugoti kurčią katiniuką.
Jeigu norite priglausti šį mažylį, skambinkite tel 865244093, 865225229, Vilnius arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com

 

Plačiau »
2017-07-19

Prašome paramos mažylių katinukų skiepams

Vasara įsibėgėjo, o tai reiškia, kad prieglauda kaip ir kiekvienais metais, pasipildo dešimtimis išmetamų kačiukų. Visus mažylius reikia profilaktiškai nukirminti ir paskiepyti. Mažylių daug, o lėšų trūksta. Labai prašome padėti paskiepyti ir apsaugoti nuo ligų mūsų globotinius, nes be jūsų paramos mes nieko negalime. Paaukoti kačiukų skiepams, galite į mūsų sąskaitą paskirtyje nurodę: „kačiukų skiepui"
AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ!
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  »