“Beglobio” naujienos

2015-05-10

Labai ačiū už padovanotą maistą Aišai

Labai ačiū merginai šeštadienį atnešusiai Aišai specialaus maisto, bus kaip tik, nes Aiša nuolat tarsi alkana, niekada neatsisako užkąsti ir sušlamščia viską tuoj pat.Gal tai nuolatinio badavimo buvusiuose namuose pasekmė? Dabar Aiša jaučiasi gerai yra energinga, linksma, žaizdos buvusios ant snukučio jau užgijo, po truputį didėja svoris. Atvykite aplankyti šios puikios šunytės į Gyvybės vagonėlių prieglaudą ir suteikite jai naujus gerus namus.

Plačiau »
2015-05-07

Dėkojame S. Kovalevskajos mokyklos mokiniams

Nuoširdžiai dėkojame S. Kovalevskajos mokyklos moksleiviams nepabūgusiems blogo oro ir aplankiusiems Gyvybės vagonėlių prieglaudos beglobiukus, padovanojusems jiems maisto ir specialaus šampūno. Ačiū už gerus darbus.

Plačiau »
2015-05-06

Kviečiame į talką gegužės 9 ir 10 d.

Sveiki visi GYVŪNŲ MYLĖTOJAI ar tiesiog DARBŠTŪS GERAŠIRDŽIAI,
Kviečiame visus prisijungi į talką, kuri vyks gyvūnų prieglaudoje esančioje adresu Skydo g. 44 A, Vilniuje š.m. GEGUŽĖS 9-10 dienomis, nuo 11 iki 18val.
Talkos tikslas:
1. Voljerų metalalinių konstrukcijų apkalimas mediena ir stogo dengimas.
2. Šunų būdų restauravimas (dažymas ir remontas).
3. Laipynių katinukams meistravimas.
4. Aplinkos tvarkymas.
Kadangi neturime galimybių visus geradarius aprūpinti reikiamomis darbo priemonėmis, prašome norinčius ir galinčius apsiginkluoti suktukais, plaktukais, pjūklais ir kitais darbo rakandais, kad darbas vyktų sklandžiai, linksmai ir kokybiškai!
Labai Jūsų laukiame ir tikimės kartu ne tik gerai praleisti laiką bet ir padaryti daug gerų darbų mūsų mažiesiems draugams, gražinant ir gerinant jų aplinką.
Mūsų vaišės, o jūsų gera ir darbinga nuotaika.
Dėl detalesnės informacijos ar konsultacijos skambinkite 868470104. 

Plačiau »
2015-05-05

Katinėlis Smirdukas – žarnyno bėdos

Šis katinukas pas mus pateko, kaip ir dauguma katinėlių, iš Vilniaus miesto beglobių gyvūnų sanitarinės tarnybos. Darbuotojai paprašė pagalbos, nes katinėlis atrodė tikrai sergantis. Sanitarinės tarnybos darbuotojai perduodami katinuką sakė, kad kažkas su jo uodegyte, nes kvapas sklido toks stiprus ir dvokus lyg tai būtų pūvantys audiniai. Tikimės, kad katinukas nesupyks, bet dėl tokio labai labai blogo kvapo, jį pavadinome Smirduku. Apžiūrėjęs veterinarijos gydytojas nerado uodegytės traumos ar pūvimo požymių, tačiau, pasirodo taip dvokė katinuko žarnynas, kuris buvo pilnas kietų kaip akmenys išmatų ir dėl to susidarė nepraeinamumas, kuris galėjo suplėšyti net žarnas. Neaišku ko gi katinukas iš bado prisivalgė, bet jo dienos šioje žemėje galėjo baigtis jau labai greitai. Smirdukas tikrai labai prastos būklės, jis išsekęs, jo burnytėje nėra dantukų, todėl jis negalėjo kramtyti maisto, jis galėjo tik ryti. Žinoma, gatvėje iš bado, jis galėjo praryti bet ką, kad tik nejaustų alkio. Klinikoje veterinarijos gydytojai išvalė Smirduko žarnyną, jam lašinami skysčiai, leidžiami antibiotikai ir duodami papildai. Šiuo metu Smirdukas toliau gydomas Filaretų klinikoje, jam reikia lašinti skysčius į kraują, plauti organizmą. Žinoma, dabar Smirdukas visai nebesmirda, o kai visai pasveiks bus Parfumiukas. Jeigu galite prisidėti prie Smirduko gydymo, būtumėme be balo dėkingi. Pervesti savo auką, galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: „Smirduko gydymui“: VšĮ Beglobis Kodas 303194182 LT167300010137615996 SWEDBANK Paaukoti galite ir per Pay Pal sistemą: http://beglobis.com/PayPal-706.html Pasiteirauti apie Smirduko sveikatą, galite tel. 865244093 arba el. paštu: info@beglobis.com, galite patys nuvykti į Filaretų kliniką, esančią Filaretų g. 35, Vilniuje, aplankyti katinuką ir palikti jam vaišių – konservų, nes katinukas neturi dantukų, be to ir valgyti sauso maisto jam dabar dar negalima.
Plačiau »
2015-05-03

Dėkojame Marijai už kokybišką maistą

Labai ačiū Marijai, kuri padovanojo ypač kokybiško maisto mūsų šuniukams. Šis maistas labai tiks mūsų naujokėliui Simbai.
Plačiau »
2015-05-01

Gražuolė mėlynakė siamukė ieško namų (Rado namus)

SOS. Padėkite šiai mažylei Vilniuje Sanitarinėje tarnyboje atiduota iš namų gražuolė mėlynakė siamutė. Kačiukė visiškai pasimetusi ir išsigandusi. Ją išdavė tie, kuriuos ji mylėjo ir pasitikėjo - šeimininkai. Jeigu ieškote siamo katytės ir galite priglausti šią gražuolę, skambinkit tel. 865244093
Plačiau »
2015-04-30

Geruolis milžinas – Perudžis (Rado namus)

Vėl prieglaudoje milžinas. Kas seka mūsų globotinių istorijas, gali pasirodyti, kad JoMingas grįžo. Perudžis na, labai jau panašus į mūsų buvusį globotinį JoMingą. JoMingas jau seniai "įkatintas" ir voliojasi savo lovoje. O Perudžis kol kas voliojasi narve prieglaudoje. Tik žinoma argi čia gyvenimas tokiam stotingam vaikinui. Kažkoks prieglaudos narvas. Todėl šis vaikinas labai ieško jaukių namų, nes ir pats yra be galo jaukus, meilus, mielas, toks geras geras didelis meškinas. Perudžis tikrai įspūdingos išvaizdos. Atvykite, susipažinkite, įsimylėjimas iš pirmo žvilgsnio garantuotas. Perudžis kastruotas, panomis nesidomi. Tvarkingas ir šarmingas. Šiam vaikinui apie 4-5 metukus. Taigi, vyrukas pačiame jėgų žydėjime.
Dėl Perudžio galite skambinti  tel. 865244093, 865354521 arba rašyti el. paštu: info@beglobis.com. Aplankyti Perudžį galite prieglaudoje, esančioje Skydo g.44a, Vilniuje.

Plačiau »
2015-04-29

Aiša – išsekusi dratharė iš “namų”

Aišą perėmėme iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos į kurią ji buvo priduota pačių "šeimininkų". Šeimininkus rašome kabutėse, nes taip, kaip atrodo Aiša dabar, tiesiog skaudu matyti. Blogiausia, kad už tokį žiaurų elgesį su savo gyvūnu vadinamieji šeimininkai negauna realių bausmių. Gyvūnų globėjams tenka skirti labai daug pastangų ir ryžto, kad tokie savininkai būtų nubausti. Dėl to, toks elgesys Lietuvoje yra labai dažnas, nes paprasčiausiai tie, kurie žiauriai elgiasi su gyvūnais jaučiasi nebaudžiami. Aiša yra dratharo veislės šuo. Ji išsekusi, išbadėjusi. Dėl labai prastos mitybos turi kailio problemų, nuplikimų prie nosytės ir kojų. Aišai yra 4 metai. Šunytę iš karto vežėme į veterinarijos kliniką. Jai reikalingas labai kokybiškas, kaloringas maistas, papildai ir vitaminai. Paremti Aišą kokybišku maistu, papildais ir vitaminais, galite aukodami į šią sąskaitą:
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Vitaminų, papildų Aišai galite atvežti į prieglaudą, esančią Skydo g. 44a, Vilniuje (Naujoji Vilnia)
Dėl Aišos, galite teirautis tel. 865244093, 868474049

Plačiau »
2015-04-28

Atsitikus nelaimei, šeimininkai Karminos išsižadėjo. Padėkite.

Globojant gyvūnus, labai dažnai užduodame klausimą - kodėl žmonės teigia, kad savo augintinius myli, tačiau tik atsitikus nelaimei, kai augintiniui reikia veterinarinės pagalbos ta meilė staiga dingsta. Ji staiga išgaruoja lyg nebuvus, o mylimas gyvūnas tampa „tik" gyvūnu, kuriam išleisti daugiau nei 100 eurų prilygsta vos ne nusikaltimui. Na, nes tai „tik" gyvūnas. Jei tai ūkinis gyvūnas, iš kurio gausi naudos, pavyzdžiui mėsos ar darbo jėgos, tai dar gal ir gydys, bet jei tai šuo ar katė... tada jie „tik" gyvūnai. Žmonės išleidžia daugybę pinigų savo reikmėms, kurios gal net nebūtinos, bet ima dejuoti, kad visiškai neturi lėšų savo augintinio gydymui. Žinoma, nevisi žmonės tokie, yra daugybė, kuriems jų augintinis yra jų šeimos narys, vadinasi, jei šeimos nariui blogai, tu turi padėti, juk jis pats negali to padaryti. Tačiau mes susiduriame su kitokios kategorijos žmonėmis - su tais, kurie prižiūri savo augintinį tol, kol jis nekelia didesnių nepatogumų, neserga, akimis neprašo pagalbos, yra sveikas, guvus, paklusnus, žodžiu toks, kuris nepridarytų rūpesčių.
Karmina taip pat buvo „mylima" iki tam tikros ribos. Tai yra iki tol, kol Karminos nepartrenkė automobilis. Štai tuomet Karmina tapo „tik" gyvūnu, kuris pridarė nereikalingų išlaidų. Karminos šeimininkai katytę atnešė į veterinarijos kliniką ir sužinoję, kad operacija brangi, liepė ją eutanazuoti, nes bus „tų kačių". Žinoma bus, juk jų iš tikrųjų daug, galima vėl pasiimti sveiką, tik Karminos nebus... bet kam tai rūpi.
Apie Karminos nelaimę sužinojome veterinarijos klinikoje. Karminai lūžę dubens kaulai, uodega, bei jos pagrindas. Kadangi šeimininkai išsižadėjo katytės, jos globą perėmėme mes. Pavadinome ją Karmina, nuo žodžio karma...

Jūs galite prisidėti prie Karminos operacijos ir jai padėti pasveikti, kaip padėjote jau šimtams mūsų globotinių. Tik su jūsų pagalba galime džiaugtis sėkmingomis istorijomis ir dalintis džiaugsmu nugalėjus ligas ir nelaimes. Karminą reikės operuoti, šalinti lūžusią uodegą. Karminos operacijai galite paaukoti pervesdami lėšas į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę „Karminai":

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK

Taip pat, jei jums patogiau, galite nuvykti į Filaretų kliniką, esančią Filaretų g. 35, Vilniuje, kur Karmina yra gydoma ir savo piniginę auką jos operacijai palikti ten. Apie Karminą ir jos sveikatą, galite teirautis tel. 8652440983 arba parašyti el. paštu info@beglobis.com.

Ačiū visiems, kurie nepaliks Karminos bėdoje.

Plačiau »
2015-04-27

Bauntis – tik truputį lūšiukas (Rado namus)

Katinukas Bauntis kažkuo truputį primena laukinę lūšį. Gal tuo, kad nuo skruostų  iš abiejų snukučio pusių eina ryškūs tamsiai rudi dryžiai. Čia jau kaip ir baigiasi visas jo panašumas į laukinę lūšį, nes Bauntis iš tikrųjų pats mieliausias naminis kačiukas. Bauntis tikras prielipa, sekioja iš paskos, griūna ant nugarytės, žaidžia, labai mėgsta būti glostomas. Bauntis tikras puošeiva- pasipuošęs rainu apdaru su baltutėliu žabo ir užsimovęs baltutėles kojinaites. Šis katinukas globojamas prieglaudoje, todėl priverstas savo dienas leisti narve, o iš tikrųjų jis baisiai nori vaikščioti su žmogumi, visur kartu „dalyvauti". Bauntis tvarkingas, kastruotas katinėlis.

Jeigu norite kačiuko – prielipuko, meilūniuko ir fainuoliuko skambinkite tel. 865244093, 865354521, rašykite el. paštu info@beglobis.com arba atvykite į Gyvybės vagonėlių prieglaudą Skydo g. 44a susipažinti su Baunčiu.

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »