“Beglobio” naujienos

2017-01-25

Ramus ir mielas katinėlis Smiltinis laukia šeimininkų (Rado namus)

Smiltinis, kurio istoriją turbūt pamenate: http://beglobis.com/Beglobio-naujienos-690.html?articlepage=1&articleid=1974 dabar globojamas Beglobio prieglaudoje. Katinukas tikrai turėjo namus, tačiau jo niekas taip ir nepasigedo, o faktas, kad jo pilvelyje buvo rasta kulka, kelia klausimą kaip jis gyveno, ir ar buvo reikalingas. Smiltinis ypač retos spalvos, kastruotas, labai ramus, švelnus, mielas didelis katinukas, sveria 5 kg. Smiltinis norėtų turėti gerus ir rūpestingus namučius, kuriuose jam nebegrėstų joks pavojus.
Dėl šio gražuolio galite skambinti tel. 865244093, 865225229 arba rašyti el. paštu: info@beglobis.com

 

Plačiau »
2017-01-23

Violeta Tiškutė Kizalė nužudė buvusią Beglobio globotinę Grėją!

Susidūrėme su ypatingu žiaurumo ir nebendravimo atveju. Kaip pasitikėti norinčiais gyvūnų?

Prieš du metus 2015 m. sausio 25 d. Violetai Tiškutei Kizalei padovanojome sidabrinę katytę Grėją http://beglobis.com/Greja-697.html?productpage=41&productid=1872. Šeštadienį sausio 21 d. V. Tiškutė Kizalė paskambino į prieglaudą ir nerišliai paklausė apie skiepus. Bandymas išsiaiškinti kas atsitiko baigėsi pokalbio nutraukimu. Spėjome sužinoti tik tiek kad katytė atvežta į Jakovo kliniką Vilniuje. Daugiau informacijos iš V. Tiškutės Kizalės gauti nepavyko, nors rašėme daugybę žinučių, skambinome bet jokių atsakymų apie katytę nesulaukėme. Nujausdami pavojų katytei Grėjai parašėme V. Tiškutei Kizalei, kad ją mums gražintų, tačiau toliau buvome įžūliai ignoruojami.
Sausio 22 d. rytą, kai V. Tiškutė Kizalė turėjo atvežti Grėją į Jakovo kliniką atvykome ir mes išsiaiškinti situacijos, tačiau sužinojome kad katytė jau nužudyta V. Tiškutės Kizalės pageidavimu. V. Tiškutė Kizalė egzekuciją įvykdė anksčiau, net nelaukdama savo vizito laiko 10.45. Grėja buvo numarinta apie 9 val., veterinaro, kuris prieš tai katytės nė karto nebuvo apžiūrėjęs. Grėja nužudyta buvo skubiai, nes veterinaras turėjo spėti į operacinę. Pasak Jakovo veterinarijos veterinaro Mariaus, V. Tiškutė Kizalė neinformavo jog Grėja paimta iš prieglaudos, skundėsi, kad nemiegojo visą naktį, todėl labai skuba ir veterinaras net matydamas kad katytė nėra tokios būsenos, kuomet vykdoma eutanazija kad gyvūnas nesikankintų, paklausė V. Tiškutės Kizalės reikalavimo katytę nužudyti ir ją numarino.

Tad klausiame V. Tiškutės Kizalės – iš kur toks nesuvokiamas žiaurumas, abejingumas gyvybei, kokiam tikslui ta beprasmė egzekucija? Kam reikia imti gražų gyvūną ir vėliau šiaip sau atimti jam gyvybę???

Dėl šio įvykio kreipsimės į pareigūnus dėl Violetos Tiškutės Kizalės elgesio. Turime dovanojimo sutartį, pasižadėjimą pranešti mūsų organizacijai informaciją apie gyvūno būklę. Deja, bet informacijos negavome, o V. Tiškutės Kizalės elgesys buvo visiškai neadekvatus.
Grėjos kūnelis sausio 23 d. nuvežtas į laboratoriją ištirti. Nedemonstruosime vaizdų, tačiau jis aplipęs kažkokiais šiaudais, grūdais ir kitais nešvarumais, plaukučiai susivėlę. Ką ši katytė patyrė ir kaip gyveno nesužinosime.

Violeta Tiškute Kizale, jūsų nežmoniškumas, keršto ir pykčio išliejimas ant negalinčios apsiginti katytės yra sveiku protu nesuvokiamas ypatingas žiaurumas. Mes prašėme gražinti Grėją ir būtumėme ja pasirūpinę. Žmogus, kuris iš keršto, ambicijų ir nesveiko malonumo nuskriaudžia negalintį apsigintį bejėgį padarėlį nėra vertas žmogaus vardo. Violeta Tiškute Kizale, tegu sąžinė, jeigu tokią turite, jums niekada neduos ramybės už tai ką padarėte nekaltam gyvūnėliui!

Plačiau »
2017-01-20

Savanos mažyliai ieško namų

Maži 6 šuniukai (3 patelės ir 3 patinėliai) ieško gerų, atsakingų šeimininkų. Šuniukams dabar 2 mėnesiai. Jie auga su mamyte Savana. Mamytė Savana, nedidelė (ūgis - 45 cm, svoris - 12kg), labai draugiška, ir katinams ir vaikams.
Šuniukai auga dviejų katinų kompanijoje, tai žada irgi būti draugiški katinėliams :) . Mažyliai kaip ir dera yra linksmi, žaismingi ir labai meilūs šuneliai. Jei esate atsakingas ir pasiruošęs rūpintis augintiniu visą gyvenimą skambinkite tel. 868474049, 865225229 arba rašykite info@beglobis.com.

Plačiau »
2017-01-19

Sveikiname su gimtadieniu savanorę Deimantę

Gimimo dienos proga Beglobio vagonėlių šuniukai sveikina pareigingą savanorę Deimantę ir linki gerų pažymių ir mielos muzikos.

Plačiau »
2017-01-18

Prašome padėti įsigyti mikroschemų skaitytuvą

Brangieji,

Kad galėtumėme operatyviai nuskanuoti ar į prieglaudą patekęs gyvūnas turi mikroschemą, mums labai reikia įsigyti mikroschemų skaitytuvą. Dažnai žmonės atveda pasiklydusius šunis, turėdami prieglaudoje šį skaitytuvą, galėtumėme iš karto nustatyti ar šuo žymėtas mikroshcema ir susisiekti su šeimininku. Paaukoti skaitytuvo įsigijimui galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: skaitytuvui
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

Ačiū už jūsų gerumą!

 

Plačiau »
2017-01-17

Šunytės Azos istorija - „muša, vadinasi myli" (Rado namus)

Vieną dieną mums paskambino mergina, kuri susijaudinusi kalbėjo jog nebegali girdėti kaip už sienos nuolat cypia daužomas šuo. Ji teigė, jog šunį laiko asociali jos kaimynė, pas kurią šis šuo jau kažkelintas, kiti dingdavo arba būdavo suvažinėjami, nes medinis namas stovi prie ypač judrios Olandų g. Mergina kreipėsi į policiją, tačiau niekas nekreipia dėmesio, visos institucijos atsisako atvykti, duoda gyvūnų globėjų telefonus. Ką gali padaryti gyvūnų globėjai, kurie neturi jokių įgaliojimų ir negali surašyti net administracinio pažeidimo? Nieko, tik rizikuoti savo sveikata ir važiuoti arba nevažiuoti gelbėti gyvūno.

Tai va ir rizikuojam kas kartą, nežinodami ką rasime ar patys nebūsim užpulti. Atvykus patenkam į landynę, kur jau neaišku kelintą dieną geriama, visur mėtosi buteliai. Pasitinka visiškai girta moteris, einame į vidų kur uždaryta jaunutė šunytė. Prašome parodyti šuns maistą, tačiau maisto nėra, skiepų pažymėjimo nėra. Klausiame ar šiandien mušė šunytę, atsako, kad taip gavo per snukį, nes sugraužė batus. Suprantam, kad jei šunytė čia liks, jos likimas bus aiškus. Tačiau moteris nenori atiduoti kalytės, ji verkia, kad ją myli. Klausiame tai kur maistas, kodėl ji nevedžiojama. Tačiau vienintelį ką girdime – ji man reikalinga, aš ją myliu. Ritasi girtos ašaros. Taip, Aza reikalinga, kaip ta, kuri niekada neišduos, kurią gali daužyti, o ji laižys tau rankas, taip ji reikalinga, kad nulaižytų girtas ašaras, taip ji reikalinga išlieti įtūžį dėl nesusiklosčiusio gyvenimo...

Iš kito kambario girdisi girti keiksmai, norime kuo greičiau išeiti. Mums pavyksta išeiti su Aza iš tamsaus prirūkyto ir degtine prasmirdusio kambario. Aza jau saugi, paskiepyta kompleksiniu skiepu globojama Beglobio prieglaudoje. Aza nuostabi, tikinti žmogumi, apie 8 mėn., labai draugiška, protinga, aktyvi, švelni kalytė. Šiai mažutei ieškome atsakingų ir mylinčių žmonių, kurie priglaudę Azą turės pačią nuostabiausią draugę pasaulyje.

Dėl Azos skambinkite tel. 868474049, 865225229 arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com

 

Plačiau »
2017-01-16

Ponia, Aušra Adomėnėne, ar negėda skriausti mažylius?

Viešoje erdvėje nuskambėjo kaip iš Kalvarijų g. 26 žiemos metu išgabenamas dailus kačių namelis, kuriame per speigus šildydavosi benamės katytės: http://www.manonamai.lt/daraupats/darau-pats/kaciu-namelis-daugiabucio-kieme-kaip-ji-irengti-teisetai.d?id=73423684. Tuoj po to Vilniaus miesto savivaldybė pasiūlė greitai įteisinti šėrimo vietą ir pastatyti atgal namelį, tačiau bendrijos pirmininkė Aušra Adomenienė nesileido į kalbas. Ji pareiškė, kad neleis įteisinti šėrimo vietos, nes dauguma gyventojų taip nusprendė. Paraginta dar kartą sušaukti susirinkimą, ši ponia tai daryti ATSISAKĖ.
Ar manote, kad toks žmogus gali būti bendrijos pirmininkas? Ar gailesčio neturėjimas silpnesniam pas mus yra vertinama kaip lyderio savybė?
Nuotraukoje iš nedraugiškos gyvūnams vietos išgelbėta 3 mėn. mažylė

Plačiau »
2017-01-15

Ačiū Aistei ir Domantui už skanėstus

Didelis ačiū pastoviems mūsų pagalbininkams Aistei ir Domantui už kokybiškus konservus mūsų miauksiukams!

Plačiau »
2017-01-14

Niksė, rasta sušalusi speiguotą naktį prašo pagalbos (Rado namus)

Katytę Niksę radome vidurnaktį per baisius šalčius Tuskulėnų g. Vilniuje. Gūdi šalta naktis, tušti kiemai, blizgantis ledas ir sniegas. Ir nedidukė katytė, visai viena naktyje, trepsinti ant ledo sušalusiomis letenėlėmis, išgąstingai dairėsi aplink. Katytė sekė iš paskos, tipendama savo mažomis baltomis kojytėmis, o jos susirūpinęs snukutis tarsi sakė: „nepalik manęs šaltyje, aš mirsiu". Kasdien praeidami pro katytę dešimtys piliečių dėjosi jos nematantys ir toliau ramiai miega, jų sąžinė rami. Kaip ir tie, kurią ją paleido per šalčius.
Niksė yra labai meili, ištroškusi glostymų, murkia vos prisilietus, akivaizdžiai naminė katytė, su rainu „balnu" ir „kapišonu", o jos pilvukas ir kojytės - baltos. Katytė yra apie 8-9 mėnesių amžiaus.
Katytę nuvežėme į veterinarijos kliniką, kur mažylė, nors ir nepatenkinta snukučio išraiška, bet kantriai iškentė apžiūros procedūras ir buvo patalpinta į stacionarą, tikėkimės, jos sveikata nepablogės. Niksė klinikoje gydosi nuo slogos ir laukia skiepo ir sterilizacijos. O mes stengiamės padėti katinukei ir prašome jūsų pagalbos Niksės veterinarinėms ir išlaikymo išlaidoms. Vėliau Niksė bus dovanojama atsakingiems žmonėms, kaip tikrų tikriausias šeimos narys.
Paaukoti Niksės veterinarinėms procedūroms ir išlaikymui galite pervesdami lėšas į Beglobio sąskaitą, paskirtyje nurodydami: Niksei.
VšĮ „Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Niksei padėti gali ir gyvenantys užsienyje, per Pay Pal sistemą:
http://beglobis.com/PayPal-706.html
Apis katytės sveikatą galite sužinoti paskambinę 865244093. Dėkojame visiems padedantiems!!!

Plačiau »
2017-01-12

Dėkojame Birutei T. už lauktuves

Dėkojame Birutei T. už atrinktus paklotėlius, kartoną ir maistą mūsų globotiniams.

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  »