“Beglobio” naujienos

2014-05-26

Labai draugiškas šuniukas SKUBIAI ieško namų


Sveik, noriu padėt pasiklydusiam šuniukui rasti namus.


Ką galėčiau pasakyt apie šuniuką tai kad begalo draugiškas greičiausiai pasiilges žmoniu demesio, kai tik atvažiavom pas mama i kaimą, šuo pribėgo prie varteliu drąsiai nueijau paglostyt nei bego nei kando leidos glostomas leidos apžiurimas ištraukiau 2 erkes tačiau neturėjau galimybės dezinfekuot su pereoksidu, pamaitinom suniuka ir nakčiai buvom priglaude, kad niekur nepabegtu ar ko neatsitiktu, ryte pamaitinom ir išleidom  ji pasivaikščiot visa diena vaikstineja po kaimynu tvoras laukdamas kol kas kąsni išmes bet žmones nelabai draugiški kadangi myliu gyvunus negalėjau i tai žiurėti ir maitinau šuniuka kol buvau kaime per savaitgalį, paskutine diena prieš išvažiuojant nusprendizua išmaudyt nes nelabai kvepėjo, nusivedziau prie upės be antkaklio be jokiu grandiniu ejo kartu kaip dresiruotas šuo greta :) maudytis nelabai norėjo bet labai žaismingai išsimaudėm, jei turėčiau galimybe priglausčiau sau bet deja neturiu, mama taip pat turi daug augintiniu ir toki šuniuka neišgalėtu išmaitint, ir taip pat močiutė gyvenanti kartu yra nusiteikus prieš ir neleidzia pasilikt šuns. Visa savaitgali skambinėjom i visas tarnybas norėjome rast jam namus bet niekas negalėjo padėt, tikiuos Jūs galėsit paimt šuniuka ir surast jam namus.  Iš pažiuros jaunas nes nera žylų plaukų ir dantukai sveiki, gal kokie metai ar dveji. Patinas, gan stambių kaulų nors gal nuotraukoje to nesimato, tačiau šuniukas atrodo gan stambus tik gal del maisto stokos šiek tiek sukudes. Klaidžioja ten maždaug jau kokias 9 dienas, ir niekas neieško vargšo šuns.

Rastas Šalčininkų rajone, Dieveniškių seniunija , Bečionių kaimas.  Kontaktinis tel. 865595963.

Plačiau »
2014-05-24

Trys sesutės: Molė, Mika ir Meta 1

Ryte, kai tik po ypatingai šaltos žiemos nakties miestas pramerkė akis, kai pamažu ėmė gesti naktiniai žiburiai, o žmonės apsimuturiavę šalikais ir sustirę iš šalčio skubėjo kas kur, sanitarinės tarnybos darbuotojai atėję į darbą, prie pat vartų rado „dovanėlę“. Iš pūkuoto, susigūžusio ir į krūvą susispietusio būrelio į juos žvelgė trys poros išsigandusių, bet kartu ir smalsių akučių. Trys verkiančios katytės, trys minkštais ir ryškiais lyg rudens spalvomis išdažytais kailiukais sesutės mažylės, buvo išduotos neatsakingų žmonių, kurie laiku nesugebėjo sterilizuoti savo augintinės, o jos palikuonis ramia sąžine pasiuntė myriop.

 

Jie nepanoro katytėms ieškoti namų patys, jiems nerūpėjo tolesnis sesučių likimas. Yra kaip yra. Nemoralizuosim. Tik labai trumpai, bet garsiai pranešim gerą žinią – JOS JAU PASIRUOŠĘ KELIAUTI Į TIKRUS NAMUS. Pusmetinukės Molė, Mika ir Meta - socializuotos, jaukios, guvios, sveikos. Visos sterilizuotos ir paskiepytos, puikiai naudojasi kraiko dėžute bei draskykle.

 

Plačiau »
2014-05-23

Skubu. Namų ieško 2 mėnesių auksaspalvio retriverio mišrūnės (sulaukė pagalbos) 1

Vakar vakare važinėdamas dviračiu netoli Gudelių, Vilniuje šalia Neries pamačiau du klaidžiojančius šuniukus. Laikinai priglaudžiau pas save, nuvežiau pas veterinarą kad apžiūrėtų. Abidvi kalytės, ~ 7,5kg svorio, sakė jog 2-3 mėn amžiaus. Labai panašios į auksaspalvį retriverį, tačiau negrynaveislės. Veterinaras nurinko erkes, užlašino vaistų nuo erkių ir blusų (sakė blusų neturi), Neturiu galimybių jomis pasirūpinti dėl užimtumo, 6ienį ryte išvykstu. Galbūt padėtumėte surasti joms naujus šeimininkus ir suteikti pastogę?

lrainys@yahoo.com
+370 676 55250

Plačiau »
2014-05-22

Skubu. Pagalbos prašymas

Dalinamės gautu laišku, kuriame prašo pagalbos šuniukui:

 "Radome šuniuką, labai pagailo, nes yra labai draugiškas, bendraujantis, aktyvus.
 Laikyti jo negalime, nes jau turime tris šunis.
 Prašome pagalbos. Gal yra galimybė priimti jį.
 Skelbimas buvo dėtas facebooke, gyvūnų globos svetainėje, tačiau niekas neatsiliepė.
 Nežinome ką daryti.
 Mano telefonas 867233138"

Plačiau »
2014-05-21

Katinėlis, kuris nebegalėjo laukti

Gyvenimas gatvėje visada pilnas pavojų. Niekada nežinai nuo ko gali nukentėti, kas paglostis, o kas įspirs, kas numes maisto kąsnelį, o kas numes akmenį. Taip gyvena daugybė beglobiukų, kurie dažniausiai gatvėje atsidūrė ne savo noru, o tapo nebereikalingi savo buvusiems šeimininkams. Vienas iš daugybės tokių nelaimėlių katinėlis Tučis.Šis gražuolis ilgo plauko baltas katinėlis kažkada turėjo namus, tačiau vieną dieną tapo nebereikalingas. Kadangi naminukams ypatingai sunku prisitaikyti prie gatvės gyvenimo ir žmogaus jie nelaiko pavojingu, todėl ir slėptis nesugeba dėl to ir nukenčia dažniausiai nuo piktų žmonių.

Kas atsitiko Tučio uodegai galime tik spėlioti - greičiausiai kažkas nukirto su sunkiomis durimis. Gal žiemos metu, jis bandė slėptis laiptinėje, o gal rūsyje ir dėl to nukentėjo. Apie šį katinėlį pranešimą gavome dar žiemą, tačiau nuvykę jo neradome. O štai dabar ir vėl jis atsirado - nukirsta kruvina uodegėle jau sanitarinėje tarnyboje. Taigi, niekas jo nepagailėjo, niekam neskaudėjo širdies, kad gyvūnas kankinasi, kad jam skauda, kad nukirsta uodegėlė nuolat kraujuoja.Iš sanitarinės tarnybos perėmėme į veterinarijos kliniką, kad galėtumėme sutvarkyti tai, kas liko iš vargšo uodegėlės.

Tučiui  pagelbėjome, tačiau kad ir toliau galėtumėme tai daryti, labai prašome jūsų pagalbos. Likome skolingi klinikai, o skolos neleidžia padėti kitiems. Todėl jei galite nors ir nedidele suma paremti šio kačiuko gydymą, būtumėme jums labai dėkingi ne tik mes, bet ir  daugybė beglobiukų, kuriems pagalbos reikia beveik kiekvieną dieną.

Aukoti galite į mūsų sąskaitą,  paskirtyje nurodę „nukirstai Tučio uodegėlei".:

 

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK

 

Šiam gražuoliui vaiskiomis šaltmėčių akimis be galo reikalingi ir namai, juk negali toks gražuolis grįžti į gatvę. Tučis tikrai labai gražus - didelis, ilgesnio baltutėlio plauko kailiuku. O išskirtinis jo bruožas bus tai, kad neturės uodegėlės, tik mažytį jos gabaliuką. Bet tai nei kiek nedaro šio katino prastesniu, atvirkščiai, jis išskirtinis - visi turi uodegas, o jis ne. Tučis kastruotas, tvarkingas, labai geras žmogui, glaustūnas, meilūnas.Jei norite daugiau informacijos apie Tučį arba sugalvojote jam suteikti savo namus, galite skambinti tel. 865244093, 865354521

Plačiau »
2014-05-20

SOS. Mažyliam reikia globos 1

Jau beveik sutemus, prie prieglaudos atėjo girta moteriškė, tėškė į šlapią žolę du kačiukus ir pasakė: "na vašu sovest" (liet. - ant jūsų sąžinės), apsisuko ir nuskuodė kaip sprinteris.
Tai va, "ant mūsų sąžinės" liko du mažyliai, kuriems labai reikia namų globos. šiuo metu mažučiai, abu berniukai, yra klinikoje, nes tokių mažutėlių laikyti prieglaudoje dėl virusų pavojaus negalime. Kas galite priimti šiuos mažutėlius pas save laikinai globai, o gal kas nors norite priglausti kačiuką visam laikui.
 Skambinkite dėl mažylių tel. 865354521, 865244093

Plačiau »
2014-05-20

SOS. Labai prašome pagalbos

SOS. Labai prašome pagalbos. Gal kas galite pagloboti visai mažulytį kačiuką, kurį šiandien atnešė ir paliko prie prieglaudos. Mažuliukui labai pavojinga prieglaudoje, gali susirgti ir ...
Labai prašome namų ar nors laikinos globos.
Padėkite
Tel. Nr. 865244093, 865354521

Plačiau »
2014-05-15

Ameli išmetė kartu su šiukšlėmis į šiukšlių nuleidimo vamzdį (Rado namus)

Vieną savaitgalio dieną, paskambino moteris prašydama pagalbos baltai katytei. Ji sakė, kad katytė tupi daugiabučio namo patalpoje kurioje stovi šiukšlių konteineris skirtas visų namo gyventojų šiukšlėms sumesti.

Apie iš baimės paklaikusią katytę pranešusi moteris, prašė padėti vargšui gyvūnui, kurį į šiukšlių vamzdį įmetė....patys šeimininkai.

Smulkutė, kūdutė, iš baimės išplėstomis didžiulėmis akimis, kačiukė tupėjo prisispaudusi tarp cemetinės sienos ir konteinerio nieko nevalgė ir nieko prie savęs neprisileido. Pasirodo, kad tai dar viena tragiška gyvūno likimo istorija.

Baltą katinukę pagal privatų skelbimą (tie, kurie veisia savo gyvūnus be jokios atsakomybės ir "gaili" juos sterilizuoti, priveistus nereikalingus mažylius atiduoda bet kam, svarbu, kad tik paimtų) pasiėmė kažkokia mergina. Pasiėmė, paturėjo ir ....išvažiavo į užsienį, palikusi šį padariuką savo asocialiai šeimai - alkoholikui broliui ir motinai.

Galime tik numanyti, kaip parsinešta ir palikta katytė niekam džiaugsmo nekėlė, tiesiog buvo nereikalinga ir nemylima. Vargšas gyvūnas nuolat kentė stresą ir vaikymus, buvo gąsdinama, mušama ir spardoma. Pagaliau vieną dieną kaip visada girtas emigravusios merginos brolis įpykęs stvėrė katytę ir atidaręs šiukšlių išmetimo vamzdį, išmetė ją kartu su šiukšlėmis.

Kai, kartu su policijos pareigūnais, nuvykom gelbėti katytės, pamatėm graudų vaizdą - mažylė buvo visiškai prisiplojusi prie cementinių plytelių, akyse siaubas ir begalinė baimė. Be abejo tiek streso ir baimės patyrusi namuose, kur jos niekas nemylėjo, katytė niekuo nepasitikėjo. Bijojo ji visko ir gynėsi iš visų jėgų. Šiap ne taip sugavę besiblaškančią katytę, nuvežėme ją į prieglaudą.

Narve ji tiesiog sustingo, pasislėpė po paklotukais. Labai bijojome, kad katytė susirgs, nevalgis.

Praėjo savaitė kai mažylė prieglaudoje, kai jai negresia spardymas ir mušimas. Pavadinome ją Ameli. Tačiau atsigauna Ameli labai sunkiai. Vistiek dar tupi susigūžusi, krūpčioja arba stengiasi gintis, kai tiesi link jos ranką. Neseniai tik leido švelniai kalbinant paglostyti galvytę. Kai glostai matyti, kad jai patinka, bet baimė dar labai labai didelė, nepasitikėjimas likęs, gintis Ameli visada pasiruošusi.

Žinom, kad visi nori murkiančių, meilių, jaukių kačiukų, kurie sėdėtų ant kelių ir murktų, murktų. Ameli ne tokia. Arba teisingiau sakant dar ne tokia. Murkianti ir meili ji gali tapti tik tada, kai jaus, kad jai nieko blogo negresia, kad jos niekas neskriaudžia. Surasti tokį žmogų, kuris priimtų dabartinę Ameli, be galo sunku. Tokį, kuris suprastų, atjaustų, suvoktų, kad Ameli reikia kantrybės, kantrybės ir dar kartą kantrybės, ir begalinės meilės bei šilumos. Iš patirties žinom, kad tokių žmonių yra labai mažai, o tie, kurie tokie yra, dažniausiai turi ne po vieną gyvūną....

Tačiau mes ir Ameli neprarandam vilties, o gal, o gal dar yra toks žmogus, kuris nepabijos priimti į savo namus nuskriausto ir įbauginto padarėlio, manančio, kad žmogus yra pats baisiausias sutvėrimas žemėje.

Jei jūs esate kantrus, supratingas ir atjaučiantis žmogus ir esate pasiryžęs pakeisti Ameli nuomonę apie patį baisiausią sutvėrimą žemėje, skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

 

Plačiau »
2014-05-13

Sergantis senukas nualintas kovų už būvį (Pasveiko ir ieško namų)

Jis be galo draugiškas žmogui. Jis mielas ir meilus. Bet jis turėjo kovoti visą gyvenimą, kad išgyventų, kad apsigintų nuo kitų – jaunesnių, aršesnių. Tai nekastruoto katino gyvenimas. Taip jie atrodo, kai žmonėms atrodo, kad jie turi gyventi „visavertį gyvenimą“ ir jiems gaila katinus kastruoti. Ar tai gyvenimas? 

Nuolatinė kova už būvį, prastas maistas, išlikimo klausimas – ar aš jį, ar jaunesnis mane? Ligos, užsikrėtimai kačių AIDS, leukemija, pūliuojančios žaizdos, negijantys randai, infekcijos, mirtis išsekus, nuo begalinių pūliuojančių žaizdų. 

Nuotraukos kalba pačios už save. Jo kūnas – tai ištisiniai randai, jo snukutis – kraujuojantys randai, nuplėštos ausys. Šitokį katinėlį atsivežė sanitarinė tranyba. Bandome jam padėti, gelbėti. Jis nekaltas, tai gamta, tai instinktai ir tai žmonės, kuriems „gaila kastruoti katinus“. 

Kad galėtumėm padėti ir šiam sužalotam, pūliuojančiom žaizdoms katinui bei kitiems nelaimėliams, patekusiems į sanitarinę tarnybą, mums labai reikia lėšų. Jei galite padėti nors ir nedidele suma prisidedant prie nelaimėlių gelbėjimo, galite aukoti į mūsų sąskaitą,  paskirtyje nurodę „senukui vaduviečiui“


VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK 

 

Jei norite daugiau informacijos apie šį katinėlį, galite skambinti tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

Plačiau »
2014-05-12

SOS Grindoje 2 kalytės, reikia globos, o vienai dar ir veterinaro pagalbos (Pagalba rasta)

sanitarinėje tarnyboje 2 kalytės, joms tik po 2 mėnesus. Greičiausiai, užaugusios bus bent jau vidutinio ūgio, o gal ir didelės. Joms labai reikia namų ar bent laikinos globos.

Pirmai kalytei reikia ir veterinarų pagalbos, nes jai, problemos su priekinėm kojytėm (gal įgimtas išnirimas). Nuvešime į veterinarinę kliniką, tačiau jei kalytei reikės priežiūros, tai labai reikia kad ją kas paglobotų namuose, labai blogai būtų gražinti ją į narvą.

Grindos kontaktai:
Adresas: L. Giros 131, Vilnius, Lietuva

Telefonas: (8-5) 273 61 88, 8 652 57 707
El. paštas: gyvunai@grinda.lt

Darbo laikas:
I-V 7-19 val.
VI-VII bei švenčių dienomis 9-16 val.

Jei galite laikinai pagloboti kurią nors kalytę ar abi, labai lauksime jūsų skambučio tel.861295611

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  »