“Beglobio” naujienos

2016-01-28

Meukis – išduotas už švelnumą (Rado namus)

Meukį negailestingai pasmerkė tie, kuriuos jis laikė savo šeima, savo šeimininkais. Meukis gyveno Vilniuje Didlaukio gatvėje, o jo šeimininkė Ingrida M tiesiog nusprendė, kad Meukis ir jos vaikas nesuderinami. Be abejo nuvykusi į Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą, kur reikia nurodyti gyvūno atsikratymo priežastį, ši moteris apibūdino Meukį kaip didžiausią nusikaltėlį - katinukas įdrėskė jos vaikui. Ramiai užpildė dokumentus, kad po dviejų savaičių leidžia Meukį numarinti, jei jo niekas nepriglaus ir ramia sąžine parvyko į butą Didlaukio gatvėje. Be Meukio, žinoma. Šiaip mes keičiame netikusių šeimininkų duotus vardus gyvūnams, gal todėl, kad tikime, jog naujas vardas atneš jiems sėkmę. Meukio varde taip pat pakeitėme vieną raidę. Dėl visą ko.
„Didžiausias nusikaltėlis ir draskytojas" Meukis, žiauriai išduotas labai stresavo sanitarinėje tarnyboje. Susisukęs į kamuoliuką, didžiulėmis, kiek žvairomis akytėmis stebėjo aplinką, nieko nevalgė. Tarnybos darbuotojai kreipėsi pagalbos, nes matė, kad katinukas labai liūdi ir gali susirgti. Meukį parsivežėme į Beglobio prieglaudą, kur ir atsiskleidė jo visas nepaprastas švelnumas ir meilė. Meukis iš tikrųjų pats švelnumo ir meilumo įsikūnijimas. Jis nepaprastai draugiškas, visiškai nekonfliktiškas su kitais gyvūnais, glaustūnas ir meilūnas ištroškęs meilės ir šilumos. Meukis laukia mylinčių šeimininkų, kuriems gyvūnas nėra tik šiukšlė ar reikalingas kaip koks daiktas iki tol, kol netrukdo. Meukis kastruotas, tvarkingas, paskiepytas, labai jaukus meškinas dovanojamas atsakingiems ir rūpestingiems šeimininkams.
Jeigu norite švelnaus ir meilaus katinuko ir turite sąlygas auginti dar vieną šeimos narį, galite skambinti tel. 865244093, 865225229 arba rašyti el.paštu info@beglobis.com
O Ingridai M. Meukis linki sėkmės.

« Atgal