“Beglobio” naujienos

2019-01-25

Sumuštas ir paliktas sušalti, katinukas Guris (Rado namus)

Guris buvo rastas Gurių soduose leisgyvis, sušalęs ir nejudantis. Dar viena naktis ir Gurio nebebūtų...
Katinukas gavo smūgį į galvą, šoną ir stuburą, jam išmušti dantys, sulaužyti dubens kaulai, didžiulė trauminė išvarža šone. Vargšas sumuštas katinukas negalėjo pajudėti ir jei ne nelikę abejingais žmonės, kurie pranešė apie sumuštą gyvūną, Gurio jau nebūtų. Atvežus į kliniką, sušalusio Gurio kūno temperatūra buvo kritinė.
Šiuo metu Guris laikomas klinikoje, jo būklė stebima. Katinėlis dar labai išsekęs, stresuoja, todėl operuoti lūžusių kaulų ir didžiulės išvaržos (trūko pilvo siena ir iškrito žarnos) dar negalima. Labai prašome padėti Guriui pasveikti, jam reikalinga parama dubens kaulų operacijai ir išvaržai sutvarkyti. Be Jūsų, brangieji pagalbos, negalime padėti tiems, kuriuos spardo, daužo ir palieka likimo valiai. Jie nekalti, kad buvo išduoti ir pamesti, o mes tie, kurie prašo malonės šiems gyvūnams, nes negalim palikti ir išduoti, negalim nusigręžti ir nematyti. Gurio rentgeno nuotraukoms, tyrimams, operacijai ir gydymui reikia apie 450 eurų. Tai suma, kurią privalome surinkti, kad galėtumėme padėti Guriui. Todėl maldaujame jūsų pagalbos padėkite Guriui.
Jeigu esate neabejingas gyvūno skausmui žmogus ir galite padėti Guriui atlikti operaciją, labai prašome paaukoti jo gydymui į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: Gurio operacijai.
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 Swedbank
Prisidėti ir padaryti gerą darbą gali ir gyvenantys užsienyje per
PayPal sistemą
http://beglobis.com/PayPal-706.html
Ačiū už jūsų gerumą!

« Atgal