“Beglobio” naujienos

2013-09-13

Liudvikas - sukandžiotas šuns, išsekęs, alkanas, sergantis (Paaukota.Rado namus)

Liudvikas gavo tokį vardą, nes buvo sugautas benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos Liudvinavo gatvėje. Tiksliau ne sugautas, o tiesiog paimtas ir įdėtas į narvą, nes katinėlis jau niekur nebepajėgė nubėgti. Galbūt tai ir buvo jo išsigelbėjima s, nes po maksimui keletos savaičių, jis tiesiog būtų nusikamavęs nuo kančių.

 

« Atgal

Nuvežus į kliniką jam nustatytas visiškas išsekimas. Liudvikas taip dehidratavęs, kad suėmus už kailiuko, jis taip ir lieka stovėti, nerasta jokio riebalinio sluoksniuko. Neaišku kiek Liudvikas badavo, neaišku kiek turėjo slėptis nuo kitų, nes būdamas silpnas tiesiog nebepajėgė surasti jokio maisto.

Vis dėlto Liudvikui pasisekė ir dėl to, kad perkandus šuniui nebuvo pažeistas stuburas. Dantys sulindo iš abiejų stuburo pusių, bet jo paties nekliudė. Klinikoje katinėliui buvo praplauta žaizda, sutepta antibiotiniu tepalu, pastatytas kateteris.

Liudvikas beveik visas procedūras ištvėre, tik plaunant gilias žaizdas ties stuburu gailiai pravirko.

Šiuo metu katinukas gydomas. Jo gydymas ir laikymas klinikoje nepigus „malonumas“, tačiau ar galima Liudvikui pasakyti ne.

Labai prašome padėkite Liudvikui. Kiekviena jo laikymo diena klinikoje kainuoja 10 lt. Taip pat kainuoja jo gydymas, vaistai. Iš patirties žinome, kad Liudviko gydymui reikės apie 220 lt.Jei galite prisidėti prie Liudviko pasveikimo, galite pervesti lėšas į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami – "Sukandžiotam Liudvikui“