“Beglobio” naujienos

2014-03-03

Skipis Auksinukas rožinė Nosis.

Ei, žmonės, leiskite prisistatyti – esu Skipis. Skipis Auksinukas rožinė Nosis. Esu jaunas vaikinas. Man 10 mėnesių. Šiaip tai aš kuklus vaikinas ir ...jautrus. Labai nemėgstu būti uždarytas. O šiuo metu, deja sėdžiu narve. Klausykite argi normalu jaunam, energingam katinui sėdėti narve. Aš žaisti noriu, bėgioti, peles, tebūnie pliušines, gainioti noriu. 

« Atgal

Nors ir auksinis, nesu išlepęs, tačiau sutikite, kokybiškas maistas, tai gera sveikata, geri dantys ir geras kailis. O juk ir jums gražu, kai jūsų augintinio kailis blizga. Juk jūs taip pat nevalgote bet ko. Žinau, kad man tinkantį kokybišką maistą parduoda zooprekių parduotuvėse. 

Ir turbūt žinote, kad mes, katinai turime nagučius, kuriuos mėgstame galąsti, todėl draskyklė, kad ir pati paprasčiausia tikrai pravers. 
Ei, žmonės, kas nors įkatinkite mane. Manimi rūpinasi dabartiniai mano globėjai. Jie leido man parašyti šį laišką, nes supranta ką jiems sakau. Jie jį ir parašė, nes aš dar nemoku rašyti. Taigi, kas norite Skipio Auksinuko rožinės Nosies, nesikuklinkite, skambinkite mano globėjams. Aš sutinku būti įkatintas, bet kadangi esu nepatyręs, tai su jumis kalbėsis mano globėjai. Aš jiems perdaviau, kad mane atiduotų tik atsakingiems ir rūpestingiems žmonėms, kurie mane mylėtų tokį koks esu. O koks esu matote. Esu auksinis, gintarinių akių, turiu rožinę nosį. Ir charakteris mano geras. 

Labai laukiu iš jūsų žinių. Labai noriu namų. Geras žinias nuo jūsų man tikrai perduos mano globėjai. Skambinkite: 865244093, 865354521.