“Beglobio” naujienos

2014-10-22

Pagalbos prašymas

Dalinamės gautu laišku:

"Spalio 15d. važiuodama autobusu Vilniuje L. Giros stotelėje ant suoliuko pamačiau gulintį katiną. Grįžus namo negalėjau nustot galvot, kad laukinis katinas tikrai negulėtų vietoje, kur yra daug žmonių. Pagalvojus, kad tai gal paklydęs katinėlis, nuvažiavau su mašna pažiūrėti. Jis vis dar ten pat gulėjo. Paėmiau, įsidėjau į mašiną ir nuvažiavau tiesiai pas veterinarą.

 

Akys infekuotos, ant šono nemenkas, jau beveik sugijęs randas, liežuvio galiukas nukąstas, dalies dantų nėra, ausys pilnos erkučių- vaizdelis buvo toks. Ir katinas visiškai vangus. Net buvo mintis, kad gal jam atsibodo gyvent?

 

Suradau laikinus namus. Pora dienų meilės, maisto ir vaistų, ir katinas jau pradeda atsigauti. Tik liko kova su nežinoma pabaiga dėl vienos akies- vis dar lašinam lašus, tikėkimės pavyks išgelbėt. Pati lankau porą kartų per dieną, leidžiu vaistus. 

 

Ir tikrai nepavadinsi kačiuku- kiek apkūdęs, o sveria pusšešto kilogramo, ir apetitu tai tikrai nesiskundžia ! Matosi, kad šiaip iš didžiųjų katinų, nes ir galva nemaža.

Katinas tikrai buvęs naminis. Daro į dėžutę net nemokytas. Trinasi aplink kojas, murkia, prašosi glostomas. Bet nekastruotas. Gal gyveno nuosavam name? Iš būklės radus, galima spręsti, kad jau kurį laiką gyvenęs lauke.

 

Gal atsiras žmonės, kuriems jis priklausė, aplink kurių kojas sukiojosi seniau? Gal seniai dingęs ir žmonės net praradę viltį? Peržiūrėjau skelbimus dingusių katinų, tai nieko neradau ):

 

Kreipiuosi į Jus su prašymu, kad pasidalintumėte informacija. Gal atsiras buvę šeimninkai? Nes nežinau, kiek dar galėsiu laikyti laikinuose namuose. Ypač baisu, kad nepradėtų žymėtis bute savo teritorijos, nes gi nekastruotas katinas.. Ir gydymui jau jau pinigų nebeturėčiau, jau išleidau 300 Lt. Todėl labai tikiuosi, kad atsiras tikrieji šeimininkai ! Nes netikiu, kad kokie žmonės galėtų pasiimti tiesiog šį katiną.

Ačiū labai !!

Kontaktai:

kotryna.pi@gmail.com

+37061788277 "

« Atgal