“Beglobio” naujienos

2013-02-01

Sudraskyta ir palikta numirti Nora labai kabinasi į gyvenimą. NAUJOS NUOTRAUKOS (Pasveiko ir rado namus)

Juodas, sulašęs kailio lopinėlis sniege...Jei ne dvi žalios iš skausmo sustingusios akytės galvotum, kad kažkas pametė juodą pirštinę. Sudraskytą mažylę Norą prie Naujosios Vilnios prieglaudos numetė į sniegą dvi pauglės ir nuėjo...Pakraupę nuo sudraskyto kūnelio vaizdo, tuo metu prieglaudoje buvę savanoriai, sugrėbė mažylę nuo sniego. Juodas kailio lopinėlis pasirodė gyvas, iki širdies gelmių veriantis žvilgsnis- nebyliai maldaujantis, maldaujantis padėti. Kūnelis visiškai sumaitotas - sužalotas priekis, šonas, sutrupinta priekinė letenėlė, perplėštas žandukas, sušalusios seilės burnytėje, nušalusi ausytė........ir tas veriantis žalių akių žvilgsnis.

Kačiukė Nora, nepaisant baisių sužalojimų nori gyventi. Suleidus vaistus nuo skausmo, aptvarkius žaizdas, sušilusi mažylė daug valgė, gėrė, murkė iš dėkingumo.

« Atgal

Šiuo metu Nora veterinarijos klinikoje. Mažylės laukia narkozė, sudėtinga operacija- surinkti visiškai sutrupintą priekinę kojytę, atstatyti išlindusį riešo kaulą, sutvarkyti baisias žaizdas šonelyje ir susiūti žanduką.

Norai reikalingas jūsų visų palaikymas, jūsų visų sugniaužti kumščiai ir finansinė parama. Mažylė nori gyventi, jai tik 3 mėn. Padėkite jai. Kiekvieno jūsų nors ir nedidelė parama, tai mažylės viltis pasveikti.


Jei galite padėti kačiukei Norai ir paaukoti lėšų jos operacijai ir gydymui, galite aukoti į mūsų sąskaitą su prierašu - sudraskytai katytei Norai (PAAUKOTA)Mažylei planuojama operacija 2013-01-25. Kaip matote laikosi mažė, valgo, stiprėja. Kumščius laikom ir toliau suspaustus, dar anksti atgniaužti.

Apie katytę galite pasiteirauti laikinų globėjų tel. Nr. 8678 04968, zivile.kaminskiene@gmail.com.