“Beglobio” naujienos

2013-02-13

Išgelbėtos Ozos džiaugsmai ir vargai. O paramos labai labai trūksta. (GAUTA)

Atsimenate katytę Ozą, kuri rasta su sulaužytais dubens kaulais ir lūžusiu šlaunikauliu. NAUJIENA ČIA

Po operacijų, Ozą priglaudė Ingrida, katytė po truputį sveiko, važinėjo į akupunktūras, bet vis nesibaigiant problemom su tuštinimusi, ji pakartotinai parodyta gydytojams.

Ozai - inkstų infekcija, parazitai. Už žolelių kompleksą, (gydimo kursas tris savaites) reikės sumokėti 106 litus. Minėtos žoleles, padeda Ozai. Sugirdžius pirmą kartą, ji sugebėjo apeiti visą kambarį, nors prieš tai tik šliaužinėjo... Taip pat prašome paramos - 100 Lt. maistui (spec. turintiems problemų su inkstais)

Vieną dieną Ingridą Oza kaip reikiant išgasdino. Iš katytės operuotos kojytės išlindo kažkos baltas daiktas. Ingrida labai išsigando, kad nebūtų išlindęs kaulas. Nieko nelaukiant Oza buvo nuvežta Margaritai. Katytė dar kartą operuota, išimtas išlindęs "štyvas" (operacija, Ozos vežiojimas į konsultacijas, perišimai, kainavo dar 300lt .).

« Atgal

Labai labai prašome padėti Ozai pasveikti. Katytės skola išties labai didelė. Mažylė buvo surinkta iš šukelių, ilgai gydyta, dėl jos pergyveno ir ją palaikė labai daug žmonių. Katytė išgyveno Ingridos slaugos dėka - jos slauga, begalinė meilė, dėmesys gyvūnui, padarė stebuklą. Kai mažylei buvo labai blogai ir veterinarai siūlė ją, jau po atliktų sudėtingų operacijų migdyti, neprognozuodami nieko gero, Ingrida tiesiog nebegrįžo su Oza pas juos...Ir štai Oza gyva ir laiminga, ji energinga, jaunutė, meili katytė. O jau tie jos užburiantys šepetukai ant ausyčių...

Jei galite ir norite paremti Ozos gydymą, galite paukoti pinigėlių į LGGD Vilniaus skyriaus sąskaitą su prierašu Rainos katytės Ozos gydymui. (Paaukota)Pasiteirauti apie katytę, galite Ozos globėjos tel. Nr. 861062106

Dėkojame už jūsų gerumą