“Beglobio” naujienos

2016-10-22

Žmonės, brangieji, kurgi jūs?

10.22 Ši nuskriausta žmonių katytė jau savaitę vis dar laukia sanitarinėje tarnyboje... Niekam nesuvirpėjo širdis... Nejaugi tikrai nebeliko jai vietos nei vieno namuose? Mažai, senutei išduotai katytei? Ar šiai rainai katytei lieka tik narvas, o ne saugi namų aplinka, kurios taip reikia šiai vargšiukei? Žmonės, brangieji, kurgi jūs!!! Tel. 865225229, 865244093, Vilnius

10.18 Kai mirus žmogui atsiranda tie, kurie jo butą pasiima, o augintinius, visą gyvenimą gyvenusius tame bute išmeta į sanitarinę tarnybą. Milijonus kartų girdėta, taip? Juk jie mirusiųjų giminaičiams tik šiukšlės. Jiems nelieka vietos. Juk jie jos tiek užima. Šiai katytei galbūt nepasisekė, nes ji pragyveno savo seną šeimininkę. Giminaičiai išsprendė problemą - katiniukę atidavė į sanitarinę tarnybą. Labai prašome kas nors priglauskite šią nuskriaustą katytę, kurią ramia sąžine (arba tiksliau pasakius be sąžinės) iš jos buvusių namų ištrenkė mirusios šeimininkės giminaičiai.
Senutei labai reikia naminės globos, nes sanitarinėje tarnyboje jai labai baisu. Katytė rami, tvarkinga. Viskas ko reikia šiai rainiukei tai namų šiluma. Labai tikime kad atsiras geraširdis žmogus, kuris priglaus šią senutę, ramią katytę, kad jai nereikėtų kęsti šalto narvo grotų baimės.
Jeigu esate toks žmogus, jeigu jums ne vistiek ką jaučia ši išduota širdelė, labai prašome priglauskite rainytę katiniukę savo namuose. Labai laukiame pagalbos šiai katytei.

 

 

« Atgal