“Beglobio” naujienos

2015-04-28

Atsitikus nelaimei, šeimininkai Karminos išsižadėjo. Padėkite.

Globojant gyvūnus, labai dažnai užduodame klausimą - kodėl žmonės teigia, kad savo augintinius myli, tačiau tik atsitikus nelaimei, kai augintiniui reikia veterinarinės pagalbos ta meilė staiga dingsta. Ji staiga išgaruoja lyg nebuvus, o mylimas gyvūnas tampa „tik" gyvūnu, kuriam išleisti daugiau nei 100 eurų prilygsta vos ne nusikaltimui. Na, nes tai „tik" gyvūnas. Jei tai ūkinis gyvūnas, iš kurio gausi naudos, pavyzdžiui mėsos ar darbo jėgos, tai dar gal ir gydys, bet jei tai šuo ar katė... tada jie „tik" gyvūnai. Žmonės išleidžia daugybę pinigų savo reikmėms, kurios gal net nebūtinos, bet ima dejuoti, kad visiškai neturi lėšų savo augintinio gydymui. Žinoma, nevisi žmonės tokie, yra daugybė, kuriems jų augintinis yra jų šeimos narys, vadinasi, jei šeimos nariui blogai, tu turi padėti, juk jis pats negali to padaryti. Tačiau mes susiduriame su kitokios kategorijos žmonėmis - su tais, kurie prižiūri savo augintinį tol, kol jis nekelia didesnių nepatogumų, neserga, akimis neprašo pagalbos, yra sveikas, guvus, paklusnus, žodžiu toks, kuris nepridarytų rūpesčių.
Karmina taip pat buvo „mylima" iki tam tikros ribos. Tai yra iki tol, kol Karminos nepartrenkė automobilis. Štai tuomet Karmina tapo „tik" gyvūnu, kuris pridarė nereikalingų išlaidų. Karminos šeimininkai katytę atnešė į veterinarijos kliniką ir sužinoję, kad operacija brangi, liepė ją eutanazuoti, nes bus „tų kačių". Žinoma bus, juk jų iš tikrųjų daug, galima vėl pasiimti sveiką, tik Karminos nebus... bet kam tai rūpi.
Apie Karminos nelaimę sužinojome veterinarijos klinikoje. Karminai lūžę dubens kaulai, uodega, bei jos pagrindas. Kadangi šeimininkai išsižadėjo katytės, jos globą perėmėme mes. Pavadinome ją Karmina, nuo žodžio karma...

Jūs galite prisidėti prie Karminos operacijos ir jai padėti pasveikti, kaip padėjote jau šimtams mūsų globotinių. Tik su jūsų pagalba galime džiaugtis sėkmingomis istorijomis ir dalintis džiaugsmu nugalėjus ligas ir nelaimes. Karminą reikės operuoti, šalinti lūžusią uodegą. Karminos operacijai galite paaukoti pervesdami lėšas į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę „Karminai":

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK

Taip pat, jei jums patogiau, galite nuvykti į Filaretų kliniką, esančią Filaretų g. 35, Vilniuje, kur Karmina yra gydoma ir savo piniginę auką jos operacijai palikti ten. Apie Karminą ir jos sveikatą, galite teirautis tel. 8652440983 arba parašyti el. paštu info@beglobis.com.

Ačiū visiems, kurie nepaliks Karminos bėdoje.

« Atgal