“Beglobio” naujienos

2016-01-20

Namų ieško katytė Luma (Rado namus)

Lumą į Beglobio prieglaudą perėmėme iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos. Ši nuostabi marmurinė pūkuotukė gyveno viename iš Vilniaus kiemų. Patikli, be galo gera mažylė glaudėsi prie kiekvieno žmogaus. Vieną dieną ją pakėlė moters rankos, tačiau visiškai ne dėl to, jog mažylės pagailėjo, o todėl, kad ji neva šildosi ant jos mašinos ir palieka pėdutes. Ne, ne į namus ta moteris pasiėmė Lumą, o nunešė į sanitarinę tarnybą. Dabar galės ramiau miegoti - Luma pėdučių nebepaliks. Tai ne tik Lumos istorija. Tokių istorijų, kai tautiečiams katinuko pėdutės prilygsta katastrofai yra begalės. Lumai pasisekė, nors ji ir susirgo sanitarinėje tarnyboje, tačiau ji gyva ir į tą kiemą nebegrįš.
Luma sterilizuota, apie 7 mėn. amžiaus katinukė. Kaip ir minėjome Lumos charakteris švelnus ir meilus, ji nuolat murkia ir glaustosi. O tik pasižiūrėkite, kokie Lumos antakiai - stori, rūdžių spalvos. Nepakartojamo žavesio katytei suteikia vienas baltas kaip styga antakiukas.
Luma tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir viskas ko jai labaiusia reikia tai - namai ir mylintys šeimininkai.
Jeigu norite priglausti Lumą, turite tam sąlygas, esate atsakingas žmogus, skambinkite tel. 865244093, 865225229 arba rašykite el.paštu info@beglobis.com
Luma globojama Beglobio prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje.

« Atgal