“Beglobio” renginiai

2011-04-04

Ar esi išgelbėjęs gyvybę? Mes tai darome kasdien. Prisijunk!


Jau šį šeštadienį vyks socialinė akcija - „Gyvybės vagonėlių"* atvirų durų diena!Data: 2011 Balandžio 9 d.

Laikas: 12:00 - 15:00

Vieta: L.Giros g. 131, Vilnius (Fabijoniškių mikrorajonas, sanitarijos tarnybos „Grinda" teritorijoje esantys geltonieji „Gyvybės vagonėliai")

« Atgal

Nesvarbu, ar namuose jau laikote bent vieną gyvūnėlį, ar tiesiog esate neabejingi mažiesiems žmonių draugams, Jūs privalote šį šeštadienį balandžio 9 dieną apsilankyti "Geltonųjų vagonėlių atvirų durų" socialiniame renginyje.

 

Renginio metu atėjusieji galės susipažinti su Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD - aut. past.) Vilniaus skyriaus organizacijos vykdoma veikla ir tikslais bei visa šios organizacijos komanda. Apie vagonėliuose verdantį gyvenimą, linksmas ir ne visada istorijas išgirsite tiesiai iš savanorių, kurie pabus Jūsų gidais, o kiekvienas norintis turės galimybę pabendrauti su  šiuo metu vagonėliuose besiglaudžiančiais beglobiais.

 

 

"Kviečiu apsilankyti Geltonųjų vagonėlių atvirų durų renginyje ir nuotaikingai praleisti laiką. Tai puiki galimybė šeimai ar draugų kompanijai kartu linksmai ir turiningai praleisti pavasarinę savaitgalio popietę."- sako LGGD projektų koordinatorius Edgaras Smolskas.

 

"Visi savanoriai entuaziastingai ruošiasi šiam renginiui. Stengsimės, kad visi atėjusieji išeitų ne tik gerai praleidę laiką, bet ir susipažinę su mūsų veikla bei beglobių gyvūnų problemomis, o, taip pat, ir apsvarstę savo galimybes prisijungti sprendžiant tas problemas." Jam antrina projektų vadovė Beatričė Vaitiekūnaitė.

 

Be visa ko, renginio organizatoriai tikisi, jog tarp atėjusiųjų atsiras entuziastingų žmonių, kurie vienokiu ar kitokiu būdu norės prisijungti prie LGGD vykdomos veiklos!

 

LGGD Vilniaus skyrius yra savanoriška, nepelno siekianti organizacija, savo veiklą vykdanti tik iš žmonių ir organizacijų paaukotų lėšų bei 2 proc. GPM paramos. Savo veiklą pradėjome dar visai neseniai - nuo 2009 m. lapkričio mėn., tačiau jau išgelbėjome ir padovanojome daugiau nei 700 gyvūnų, o gyvūnų likimo istorijų viešinimo dėka Vilniaus valstybiniuose gyvūnų globos namuose numarintų gyvūnų skaičius sumažėjo tris kartus!

 

Papildoma informacija telefonais:

 

Beatričė 8 616 03 366

Sigita     8 603 44 027

Edgaras 8 625 07 354