“Beglobio” renginiai

2014-12-01

"Būk mano angelu sargu"

Advento pradžia, prasideda laukimo metas, kuomet visi tampame šiek tiem jautresni, geresni ir dosnesni. Šiuo laikotarpiu labai laukiamos visos akcijos, renginiai ir pasiūlymai. Kviečiame visus, kuriems rūpi beglobių gyvūnų likimas prisijungti prie kasmetinės mūsų akcijos „Būk mano angelas sargu”

Ar vaikystėje svajojai apie savo angelą sargą? O gal norėjai pats tapti angelu sargu ir turėti didelius baltus sparnus?
Dabar Tu turi galimybę tapti tikru angelu sargu mūsų keturkojams draugams. Tiesa, tai nesuteiks sparnų ir negalėsi skraidyti dangaus platybėse. Tačiau tikrai galėsi “skraidyti” iš laimės, žinodamas, kad suteikei bent vienam šuneliui ar katinėliui džiaugsmo jo gyvenime.

« Atgal

Gyvūnų prieglauda “Gyvybės vagonėliai” kviečia Tave apsilankyti prieglaudoje tik tam, kad globotum vieną iš augintinių. Įsivaizduok, galėsi tapti tikru herojumi jo gyvenime!
Jei išsirinksi tokį augintinį, Tau nereikės jo auginti savo namuose, galėsi jį lankyti bei rūpintis tiesiog geltonuose prieglaudos vagonėliuose. Tokios globos tikslas - surasti keturkojui naujus šeimininkus ir šiltus namus. Tam galėsi į pagalbą pasitelkti įvairias internetines komunikacijas ar kitas komunikacijos priemones, kad reklamuotum jį ir atkreiptum būsimų šeimininkų dėmesį. Labai laukiame Tavęs prisijungiant! Pakviesk ir savo draugus.

Džiaugsmo gyvūnui galite suteikti padovanodami jų priežiūrai reikalingų būtinų daiktų, kurie palengvina namų laukimą, esant prieglaudoje (šilti gultukai/guoliukai, kuriais gali tapti seni pledai, megzti šalikai it kt.; indeliai maistui ir žaisliukai, pavadėliai ir kt.) ir geresnės kokybės maistas bei kraikas. Jei būsite kur netoliese, įdėkit po nedidelę, bet jiems labai reikalingą dovanėlę ir į jų dovanų maišą.

Dovanėles galite palikti:
- "Gyvybės vagonėliai", Skydo g. 44A, Naujoji Vilnia.
- Veterinarijos gydykloje "Vetpulsas", Pavilnionių g. 35-41
- Vaidos veterinarijos klinikoje, Šeškinės g. 22
- Rekso veterinarijos gydykloje, Papilėnų 3;
- Šeškinės g. 59, "Sleddog Baltic";

Kviečiame kolektyvus ir organizacijas, mokyklas, prisijungti prie šventinės akcijos ir rasti savo darbovietėse vietos beglobių gyvūnų kalėdinių dovanų dėžei ar maišui. O dovanėlėmis "Gyvybės vagonėlių" gyventojus galėsite pradžiuginti atėjus švenčių metui. 

Dėl paramos gyvūnams taip pat galite kreiptis į "Gyvybės vagonėlių" savanorius:
Dėl šuniukų - Andželika tel. 8 60263641; andzelika.lggd@gmail.com
Dėl kačiukų – Danutė tel.865322093
Dėl akcijų, ir naujų pasiūlymų:
Gina-861295611, info@beglobis.com,