Dingę gyvūnai (praneškite info@beglobis.com)

2011-03-16

Padėkime buvusiam grindinukui Tuzikui (anglų seteriui) rasti naujus namus

Šiandien sulaukiau skambučio moters, kuri 2010-11-11 nuėjusi į grindą išsirinkti sargaus šunelio priglaudė šį labai gražų (atrodo, kad jis - tikrų tikriausias anglų seteris, o ne mišrūnas) 4-5 m. patinuką, kurio reg. nr. buvo 948. http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/g.25275  .Iš tikro ji šiandien skambino į grindą, gal norėdama pasitarti, gal atiduoti atgal (nors šunelį ji myli ir blogo jam nelinki), bet likimas lėmė taip, kad man į rankas buvo duota galimybė, apeinant grindą, pabandyti padėti ir dabartinei šunelio šeimininkei ir pačiam Tuzikui. Pasirodo Tuzikas nebuvo sugautas, kaip kad buvo pateikta jo buvusiame info lapelyje ant narvo. Jis turėjo namus, gyveno karališką naminuko gyvenimą, bet vieną kartą jo išsigando (ne, ne jis neįkando niekam) į svečius atvažiavusios šeimos vaikas (nors pagrindinė priežastis turbūt net ne ši, šunelis tikriausiai jau buvo atsibodęs) ir jo šeimininkai be jokio širdagraužio nusprendė, kad visiems bus mažiau bėdų, jei Tuziku atsikratys, jie net nepabandė atsakingai surasti tapusiam Tuzikui naujų namų, o atitįsė į grindą ir pamiršo šį "dėmesio nevertą" reikalą. Daugiau nei mėnesį šunelis laukė savo antrojo šanso. Kadangi jis buvo naminis, jis absoliučiai nesuprato, ką jis veikia narve tarp daug lojančių, liūdinčių, stresuojančių savo likimo brolių. Liūdėjo ir stresavo ir pats Tuzikas. Kai jį išsirinko dabartinė jo šeimininkė, jis buvo be galo laimingas, švelnus jai ir iki šios dienos labai vertino jų draugystę, mėgavosi daromu jam nugaros masažu, glostymu (tai jis labai mėgsta). Bet paskutiniu metu moteris sako, kad nelabai drįsta jį myluoti, kaip darydavo jau keturis mėnesius: šunelis pradėjo kažko pykti, paurzgalioja (gal jam ką skauda, nors atrodo sveikas, valgus. Kai papasakojo skambinusi moteris, kad jis gyvena pririštas prie būdos, o šalia stovi kita būda, prie kurios pririštas kitas, anksčiau pas šeiomininkę gyvenęs patinukas, ir, kad jie abu labai pavydi vienas kitam šeimininkės dėmesio ir meilės (kai glosto vieną, kitas verkia ir drąskosi) pradėjau suprasti, kad naujokas jaučiasi nelabai reikalingas, kad jam reikia dėmesio, pasivaikščiojimų (jis gi ne būdos šunelis vizualiai).

Vienu žodžiu, šeimininkė nenori nuskriausti šunelio ir labai prašo padėti surasti jam gerus naujus namučius, kuriuose jis būtų lepinamas didesnio dėmesio, kuriuose jis būtų vienas augintinis ir meile nereiktų dalintis su kitais gyvūnėliais. Šeimininkė sako, kad Tuzikas gali gyventi ir voljere (bet jis turi būti aukštas, nes šunelis- labai šoklus), nes turi gerą kailiuką, yra sargus.

Tuzikas laukia jūsų, skambinkite jo šeimininkei tel. nr. 861006554 (Vilniaus raj.)

Pabandome dar vienam buvusiam išduotam keturkojui, buvusiam grindinukui ir nebenorinčiam ten daugiau patekti, surasti savo tikrąjį žmogų.

« Atgal