Dingę gyvūnai (praneškite info@beglobis.com)

2010-09-20

Žulikas ieško naujų namučių. Nebeieško:)

2010-09-01 į Vilniaus gyvūnų globos namus atėjo mergina su prašymu pasirūpinti jos mylimu augintiniu Žuliku. Ačiū grindos vet. gydytojai, kuri jau ne pirmą kartą, pamačiusi, kad atėjęs žmogus labai myli savo augintinį, jo nepriima ir pasiūlo alternatyvą: dovanoti gyvūnėlį skelbimų pagalba.

Mergina po 1,5-2 sav. turi išvykti iš Lietuvos ir labai nerimauja dėl savo numylėtinio kastruoto, antrus metus ją džiuginančio katinėlio Žuliko likimo. Ji labai nori surasti jam saugius namus, kuriuose katukas būtų taip pat, kaip iki šiol mylimas ir lepinamas. Kad Vilniaus gyvūnų globos namuose gyvūnai suserga ir yra naikinami mergina nežinojo ir labai išsigando, kokią "meškos paslaugą" savo Žulikui galėjo padaryti. TAIGI IEŠKOME PUIKIAM KATINĖLIUI ŽULIKUI ŠILTŲ NAMŲ IR MYLINČIŲ ŠEIMININKŲ. TURIME DAUGIAUSIAI DVI SAVAITES LAIKO.


Agnės laiškutis apie savo augintinį:


"Laba diena, siunčiu dvi savo katinuko nuotraukas. Norėčiau šiek tiek apie jį papasakoti. Taigi mano katino vardas Žulikas, jis yra berniukas. Jam eina antri metukai, kilęs iš Panevėžio, tačiau gyvena Vilniuje. Sveria maždaug apie 6 kg, Ji maitinam i parą 75 gr sauso ėdalo, prisilaikom veterinaro patarimų, kad jis nenutuktų, labai daug geria vandens tai yra labai gerai. Kartais jį palepinam Kitket šlapiu ėdalu: skanu jam! Turi savo lovytę, taip pat turi toki žaislą, kur galanda nagučius (matote nuotraukoje), taip pat labai mėgsta žaisti su savo kamuoliukais ir pypke. Į metus du kartus jį maudome, jis turi net savo rankšluostį, kas dvi savaites kerpame nagučius. Kur yra jo maistelis - pats žino, supranta tiek rusų kalbą, tiek lietuvių kalbas. Žulikas yra savarankiškas, nelabai mėgsta ilgai būti ant rankų, bet yra labai draugiškas, su visokio amžiaus žmonėmis gražiai ir puikiai elgesi, žaidžia, gerietis. Labai mėgsta žiūreti pro atidarytą balkono langą, stebėti kas vyksta lauke, kai šeimininkai išvažiuoja, visą laiką išlydi žvilgsniu pro virtuvės langą."


Būkit geri priglauskit naminį katinuką Žuliką, kad jam neiškiltų didelis pavojus tapti nereikalingu.

Skambinkite Agnei tel. nr. 8 685 74741, el. p-as az09744@gmail.com

 

« Atgal