“Beglobio” naujienos

2020-11-06

Mes esame ir gyvuojame tokių žmonių dėka

Kai mūsų šeimoje buvo tik Noriukas (vardas Nora, mes ją vadiname mažybiškai dažnai), ji buvo ir yra mūsų princesė. Jos charakteris ir emocijos išskirtinės, pavydas nesvietiškas, jau jei ko nori beveik visada gauna, o jei ne tiesiog išsireikalauja. Kai turėjome tik Nora, tuomet man patiko ir mėgau tik tam tikrų veislių plotasnukučius,o apie kitus nei pagalvoti nesinorėjo.
Po daugiau nei keturių metų mūsų šeimoje atsirado kelių mėnesių dobermano veislės kalytės Neila. Mažas mielas šuniukas į mūsų šeima atnešė daug emocijų ir džiaugsmo tiesa kai kam tas džiaugsmas atėjo vėliau (Nora tiesiog jos nemėgo, nes pavydėjo tiesiog). Gaila, tačiau meilės kitoms šuniukų veislėms ar tiesiog kitiems šuniukams kurie yra ne mano nelabai atsirado.
2020 metų vasario mėnesį vienam FB puslapyje radome vieno senjoro šuniuko nuotrauką, niekas apie jo globą ar gyvenimą pas mus tikrai negalvojo, geriausių atveju parama maistu ar pinigeliais jam. Hmmm tačiau, po ilgų apmąstymų ir kažkokių kosminių jėgų ar tiesiog susiklosčiusių minčių mūsų galvose, Rokis apsigyveno pas mus. Jokio streso Norai ir Neilai, didžiulis rūpestis ir mes tapome šeima kurioje gyvena trys šuniukai. Taip ir aš taip manau, mes išprotėjom, bet dėl šio sprendimo aš esu labai laiminga, nes Rokis tobulas šuo. Visai netikėtai po jo atsiradimo meilė visiems šuniukams tiesiog apsigyveno manyje, nebekreipiant dėmesio nei į veislę, amžių ar kitokius išskirtinumus. Visi šuniukai nuostabūs nepaisant jokių dalykų. Meilė neturi jokių ribų.
P.S. Neila labai saugo Rokį visur ir visada, tad mums ramuma su mūsų šuniukais❤️

« Atgal