“Beglobio” naujienos

2017-06-12

Prašom pagalbos katinėliui Majui iš Kojelavičiaus g. (Mirė)

Šeštadienį iš pat ryto skubėjome į sanitarinę tarnybą, nes gavome pranešimą, kad naktį buvo atvežtas sunkios būklės, virstantis ant šono, negalintis paeiti katinukas. Pavadinom jį Majumi.
Majus jau veterinarijos klinikoje. Kol kas labai sunku pasakyti kodėl jis virsta ant šono ir kodėl sutrikusi pusiausvyra. Įtariama, kad pažeista vidinė ausis dėl ausyje esančių erkių. Erkės daugindamosi ausyje dažnai sukelia ausų uždegimus. Negydant ir neprižiūrint gyvūnų, uždegimai plinta gilyn ir pažeidžia vidinę ausį. Majus tikrai turėjo namus, nes yra visiškas naminukas. Tačiau Majaus vadinami šeimininkai, kaip ir tūkstančiai kitų nesirūpino juo, nekastravo, nenaikino ausų erkių, vidinių bei išorės parazitų. Tokie „šeimininkai" mano, kad gyvūnui užtenka paduoti pigiausio maisto. Jie niekada negydo, nekastruoja ir nesirūpina savo augintiniu. Tiesiog mirus nuo nepriežiūros vienam, lengva ranka įsigyja kitą... Labai skaudu, bet prieglaudos bei neabejingi žmonės tampa tokių gyvūnų paskutine viltimi.
Todėl prašome jūsų pagalbos Majaus gydymui, kuris dėl pažeistos pusiausvyros bus labai ilgas. Šiuo metu Majus klinikoje. Joje jis bus ilgą laiką, nes reikalinga intensyvi priežiūra, sustiprėjęs Majus bus kastruotas, jam bus tvarkomi dantukai.
Labai prašome padėti Majui, nes tik jūs esate jo viltis. Paaukoti Majaus gydymui galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę „Majaus gydymui":
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal
http://beglobis.com/PayPal-706.html

« Atgal