“Beglobio” naujienos

2014-12-03

Grigas – kankinys iš Grigiškių (Katinėlis operuotas. Gydomas toliau)

Gatvėje žvarbus ledinis žiemos vėjas plaiksto kažkokį kailinį daiktą. Pro šalį praeina dešimtys žmonių. Daiktas guli nejudėdamas. Kažkas susidomėjęs daiktu visgi prieina arčiau - daiktas sujuda ir tada pakyla galvytė...kruvinas suknežintas snukutis, nieko nematančios stiklinės akys. Bet daiktas gyvas...

« Atgal

Kažkas pasibjaurėjęs nusisuka, kažkas pagreitina žingsnį, kažkas kviečia sanitarinę tarnybą, kad baisųjį daiktą surinktų nuo kelio.
O vakare sulaukiame skambučio iš sanitarinės tarnybos: "turime kruviną katiną, greičiausiai sulaužytas žandikaulis, visas snukutis kruvinas. Ar paimsite?"
Skubame po darbų į sanitarinę tarnybą. Didelis stambus katinukas gūžiasi narvo kamputyje nepakeldamas galvytės. O kai ją pakelia, jo skausmas rodos perveria ir mus.
Kruvina nosytė, deformuotas snukutis, stiklinės nieko nematančios akys. Ir didžiulė kančia bei skausmas. Lekiame į veterinarijos kliniką kuo skubiau, kuo atsargiau, kad tik katinukas patirtų kuo mažiau skausmo.
Jau veterinarijos klinikoje nustatomas apatinio žandikaulio lūžis, galvos trauma, akių pažeidimai. Grigas, taip pavadinome katinuką, net neleidžia prisiliesti prie taip skaudamo snukučio. Tačiau suleidus nuskausminamuosius, Grigui nors kiek palengvėja.
Kas atsitiko Grigui? Kas jį nuskriaudė? Tai klausimai, kurie liks neatsakyti. Tačiau jie nėra tokie svarbūs, nes kaltininkai vistiek liktų nenubausti. Tiesiog gyvūnai - daiktai daugumai nerūpi. Skaudu taip rašyti, bet tai rašome iš didžiulės patirties.Kreipiamės į visus, kuriems gyvūnai visgi nėra  daiktai  ir kurie supranta, kad gyvūnai taip pat jaučia ir turi teisę būti gydomi bei gyventi.
Mūsų organizacija nuolat kreipiasi į Jus pagalbos dėl itin sunkių traumų ištiktų vargšų gyvūnų, gyvenančių gatvėje, tačiau Jūs visada mums padedate. Su Jūsų pagalba mes galėjome išgydyti daugybę gyvūnų, daugybei padėti pasveikti po lūžių, įvairiausių nelaimių, traumų, sužalojimų. Pasveikę ir išgydyti šie buvę niekam nereikalingi gyvūnai suranda namus, kuriuose yra mylimi ir prižiūrimi.
Nors Grigas smarkiai sužalotas, tačiau jo būklė nėra beviltiška, kuomet nelieka kito kelio kaip gyvūną numarinti, kad nesikankintų. Tiesiog reikia priežiūros, gydymo, žandikaulio operacijos ir Grigas gyvens. Žinoma, kad padėtume Grigui ir jis galėtų gyventi, reikia Jūsų pagalbos, nes jo gydymas, operacija ir laikymas stacionare kainuoja.
Jei galite, nors ir po nedaug lėšų paaukoti Grigo operacijai ir gydymui, galite aukoti į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami „Grigo operacijai"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK
Gyvenantys užsienyje taip pat galite padėti ir paramą Grigo operacijai pervesti per PayPal sistemą:  http://beglobis.com/PayPal-706.html

Šiuo metu Grigas laikomas veterinarijos klinikoje. Jei norite jį aplankyti, nupirkti jam specialaus maistelio arba nuvežti savo  piniginę paramą, galite atvykti tiesiai į kliniką, esančią Filaretų g. 35, Vilniuje.
Pasiteirauti apie Grigą, galite paskambinę telefonu 865244093 arba parašę el. paštu: info@beglobis.com