“Beglobio” renginiai

2014-12-27

Savanorių kalėdinis vakarėlis

Smagu, kad buvote kartu :)

Plačiau »
2014-12-22

Kviečiame dalyvauti aukcione

Kviečiame dalyvauti pirmame ko gero tokiame aukcione Lietuvoje. Šią mintį mums netikėtai pasiūlė draugai-Dovana ateinančioms kartoms-ačiū jiems už šias nuostabias Kalėdų dovanas, kurias pardavus, visos dalyvių suaukotos lėšos atiteks prieglaudai. Dovanos puoštos mūsų buvusių globotinių nuotraukomis - jie jau iškeliavo į naujuosius namus ir to paties dabar siekia likimo draugams.
Aukcione galite dalyvauti siūlydami savo kainą komentaruose, įrašę savo pasirinkimą: siūlų “Laimės kamuolėlis arba stiklinis “Meilės burbulas”. 
Siūlant kainą, būtina atitinkamą sumą pervesti į prieglaudos sąskaitą Nr.LT167300010137615996 SWEDBANK, VšĮ "Beglobis" kodas 303194182 , nurodant paskirtyje “už Laimės kamuolėlį prieglaudai" arba “už Meilės burbulą prieglaudai”. Norint kainą pakelti, reikia pervesti susidariusį skirtumą. Pradinė kiekvienos dovanos kaina 50Lt. Laimės didžiausią sumą pervedęs dalyvis, visos kitos dalyvių pervestos lėšos žinoma liks prieglaudai. Aukcionas vyks iki 2015.01.01 d. Laimėtoją informuosime ir dovaną išsiųsime paštu arba per autobusų stotį. Skatinkite dalyvauti ir varžytis savo draugus-kuo daugiau dalyvių, tuo daugiau laimės mūsų beglobiai. 
Dėkojame visiems dalyviams, nes Jūs visi - mūsų rėmėjai. 
Negavę dovanų, nenusiminkite- tokias dovanas su savo augintiniais galite užsisakyti čia https://www.facebook.com/pages/Dovana-Ateinančioms-kartoms/327328144106953?ref=bookmarks

Plačiau »
2014-12-01

"Būk mano angelu sargu"

Advento pradžia, prasideda laukimo metas, kuomet visi tampame šiek tiem jautresni, geresni ir dosnesni. Šiuo laikotarpiu labai laukiamos visos akcijos, renginiai ir pasiūlymai. Kviečiame visus, kuriems rūpi beglobių gyvūnų likimas prisijungti prie kasmetinės mūsų akcijos „Būk mano angelas sargu”

Ar vaikystėje svajojai apie savo angelą sargą? O gal norėjai pats tapti angelu sargu ir turėti didelius baltus sparnus?
Dabar Tu turi galimybę tapti tikru angelu sargu mūsų keturkojams draugams. Tiesa, tai nesuteiks sparnų ir negalėsi skraidyti dangaus platybėse. Tačiau tikrai galėsi “skraidyti” iš laimės, žinodamas, kad suteikei bent vienam šuneliui ar katinėliui džiaugsmo jo gyvenime.

Plačiau »
2014-10-20

Dėkojame už akciją "Padėk beglobiui keturkojui gyventi geriau"

Nuoširdžiai dėkojame gausiam, draugiškam ir beglobiui gyvūnui neabejingam UAB "Alna Group" kolektyvui už socialinę akciją "Padėk beglobiui keturkojui gyventi geriau". Nepabūgę žvarbaus rudeninio oro UAB "Alna Group" darbuotojai penktadienį skubėjo į prieglaudą nešini gausiomis dovanomis šuniukams ir kačiukams. Atskubėjo ne tik aplankyti namų ieškančių beglobių gyvūnų, bet ir paplušėti iš peties: sutvarkė aplinką, vedžiojo šuniukus, kurie buvo labai patenkinti sulaukę tiek dėmesio, gamino kačių laipynes, lauko baldus bei voljerą. Tokios gausios ir darbščios talkos prieglaudėlėje dar neregėjome.

Dėkojame Kristinai ir Laurai, padėjusioms organizuoti tokią nuostabią talką.

 

Kartu su mūsų mažaisiais keturkojais draugais sakome Jums didelį "Ačiū"!

Plačiau »
2014-10-11

Žirmūnų bendruomenės šventė

Šeštadienį buvome pakviesti į Šv. Pranciškaus, gyvūnų ir gamtosaugos globėjo, mugę, kuri vyko Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijoje. Nuvykome į renginį su AidaRėja ir Aaronu. Visus tris iš karto apsupo būriai vaikų su prašymais paglostyti. Nė vienas neatsisakė. O Aaronas dar ir lyžtelėjo visiems norintiems veidus. Nepraėjo pro šalį ir vaikų tėvai, seneliai, papasakojo apie savo augintinius, pasidomėjo, kaip sekasi prieglaudai, sulaukėme ir dovanėlių. Ačiū vadovei, kad pakvietė į renginį, tikimės atvykti ir kitą kartą.

Plačiau »
2014-10-04

Smagu, kad buvote kartu - šventės akimirkos 2

Dėkojame visiems : rėmėjams, savanoriams, lankytojams, pagalbininkams, visiems kurie dalyvavo švetėje - "Gyvūnų pasaulinei dienai" paminėti. Gera žinoti, kad tiek neabejingų beglobių gyvūnų likimui žmonių. Visada jūsų laukiame.

Plačiau »
2014-09-28

Kviečiame į šventę

Sveiki visi, maži ir dideli,

VšĮ „Beglobis" 
artėjant  "Gyvūnų pasaulinei dienai", kuri bus šių metų spalio 4 d., organizuoja šventę ir kviečia Jus būti šios gražios šventės dalyviais. 

 

Trumpas šventės aprašymas:

 

  Šventė vyks: spalio 4 d. 12val. adresu Skydo g. 44A , (geltoni vagonėliai), Naujoji Vilnia.

  Renginio pavadinimas: "Pasaulinė gyvūnų diena - padėk keturkojui gyventi geriau"

 

  Renginio idėja: Mažų ir didelių svečių, bei mūsų savanorių bendra talka siekiant pagerinti    keturkojų gyvenimo sąlygas. Iš suaukotų priemonių sutvarkyti šuniukų būdas ir aplinką,  kačiukams padaryti draskykles, namelius laipiojimui, spinteles - tualetus, ir žaisliukus.

Mūsų savanoriai žada atsidėkoti visiems dalyvaujantiems pačių ruoštomis vaišėmis. Darbščiausieji ir išradingiausieji bus apdovanoti.

 

Kviečiame Jus apsilankyti mūsų prieglaudoje, susipažinti su mūsų savanoriais, prieglaudos darbu ir aplankyti gyvūnus. 

 

 

  Labai laukiame atvykstant, nepamirškit, kad gyvūnėliams labai reikia ir žmonių dėmesio. 

 

  IKI pasimatymo!    

    Pagarbiai,                            

    VšĮ „Beglobis"

    Kristina    8 684 70104

    Gina          8 612 95611

Plačiau »
2014-09-06

Beglobiukus aplankė viešbučio Holiday Inn darbuotojai

Šeštadienį, rugsėjo 6 d. mūsų prieglaudos globotiniai sulaukė dar neregėto kiekio svečių. Nešini dovanomis, kupini geriausių minčių padėti sutvarkyti skurdžią prieglaudos aplinką ir aministracinį namelį, Holiday Inn kolektyvas priešakyje su direktoriumi Gertu bei viešųjų ryšių specialiste Renata apžiūrėjo prieglaudos teritoriją, apdalino skaniausiais kaulais ir maistu šunelius ir katinukus, paaukojo prieglaudai būtiniausių daiktų. 
Mūsų globotiniai gavę tiek dėmesio, be galo džiaugėsi – kas trynėsi apie kojas, kas vizgino uodegas. 
Nusifotografavę kartu atminčiai, susitarėme neužilgo pasimatyti vėl. Labai laukiame ir kartu su globotiniais tariame didelį didelį žmogišką, šunišką ir katinišką AČIŪ!

Plačiau »
2014-05-11

Šiandien buvome "Uodo turgelyje"

Savanoriai, kartu su dviem porom sesučių, tai yra 2 kalytėmis ir 2 katytėmiss, bei su katinėliu Poška, dalyvavo "Uodo turgelyje", kur sulaukė lankytojų, ypač mažųjų, dėmesio. Vaikai susipažino su visais 5-kiais mūsų gyvūnais, papasakojo apie savo augintinius ir palinkėjo visiems mūsų globotiniams rasti gerus šeimininkus. Tikimės, kad jų linkėjimai išsipildys.
Dėkojame organizatoriams, kad mus pakvietė ir suteikė galimybę Uodo turgelio dalyvius ir lankytojus supažindinti su prieglaudos veikla ir globotiniais.

Plačiau »
2014-05-06

Kveičiame apsilankyti Uodo šeimos turgelyje, kur dalyvausime ir mes

KUR: Lietuvos Parodų ir kongresų centras LITEXPO, 2 salė, Laisvės pr. 5, Vilnius
KADA: Gegužės 11 diena, nuo 10 iki 15 val.

KVIEČIA PIRKTI, PARDUOTI, BENDRAUTI IR PRAMOGAUTI SU VISA ŠEIMA!!

nes tik Uodo Šeimos Turgelyje:
- "išaugti" vaikiški drabužėliai ir žaislai;
- dėvėta ir nauja apranga visai šeimai;
- smulkmenos buičiai, namams ir laisvalaikiui;
- prekės grožiui ir sveikatai;
- rankdarbiai, papuošalai ir dovanos;
- ir viskas ko gali prireikti jūsų šeimai:)

https://www.facebook.com/events/612699832145470/


Vaikiški personažai, kūrybinės dirbtuvėlės, pramogos ir linksmybės ne tik mažiesiems, bet ir tėveliams!!

Plačiau »
«   1  2  3  4  5  6  7  »