Dingę gyvūnai (praneškite info@beglobis.com)

2011-03-16

Padėkime buvusiam grindinukui Tuzikui (anglų seteriui) rasti naujus namus

Šiandien sulaukiau skambučio moters, kuri 2010-11-11 nuėjusi į grindą išsirinkti sargaus šunelio priglaudė šį labai gražų (atrodo, kad jis - tikrų tikriausias anglų seteris, o ne mišrūnas) 4-5 m. patinuką, kurio reg. nr. buvo 948. http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/g.25275  .Iš tikro ji šiandien skambino į grindą, gal norėdama pasitarti, gal atiduoti atgal (nors šunelį ji myli ir blogo jam nelinki), bet likimas lėmė taip, kad man į rankas buvo duota galimybė, apeinant grindą, pabandyti padėti ir dabartinei šunelio šeimininkei ir pačiam Tuzikui. Pasirodo Tuzikas nebuvo sugautas, kaip kad buvo pateikta jo buvusiame info lapelyje ant narvo. Jis turėjo namus, gyveno karališką naminuko gyvenimą, bet vieną kartą jo išsigando (ne, ne jis neįkando niekam) į svečius atvažiavusios šeimos vaikas (nors pagrindinė priežastis turbūt net ne ši, šunelis tikriausiai jau buvo atsibodęs) ir jo šeimininkai be jokio širdagraužio nusprendė, kad visiems bus mažiau bėdų, jei Tuziku atsikratys, jie net nepabandė atsakingai surasti tapusiam Tuzikui naujų namų, o atitįsė į grindą ir pamiršo šį "dėmesio nevertą" reikalą. Daugiau nei mėnesį šunelis laukė savo antrojo šanso. Kadangi jis buvo naminis, jis absoliučiai nesuprato, ką jis veikia narve tarp daug lojančių, liūdinčių, stresuojančių savo likimo brolių. Liūdėjo ir stresavo ir pats Tuzikas. Kai jį išsirinko dabartinė jo šeimininkė, jis buvo be galo laimingas, švelnus jai ir iki šios dienos labai vertino jų draugystę, mėgavosi daromu jam nugaros masažu, glostymu (tai jis labai mėgsta). Bet paskutiniu metu moteris sako, kad nelabai drįsta jį myluoti, kaip darydavo jau keturis mėnesius: šunelis pradėjo kažko pykti, paurzgalioja (gal jam ką skauda, nors atrodo sveikas, valgus. Kai papasakojo skambinusi moteris, kad jis gyvena pririštas prie būdos, o šalia stovi kita būda, prie kurios pririštas kitas, anksčiau pas šeiomininkę gyvenęs patinukas, ir, kad jie abu labai pavydi vienas kitam šeimininkės dėmesio ir meilės (kai glosto vieną, kitas verkia ir drąskosi) pradėjau suprasti, kad naujokas jaučiasi nelabai reikalingas, kad jam reikia dėmesio, pasivaikščiojimų (jis gi ne būdos šunelis vizualiai).

Vienu žodžiu, šeimininkė nenori nuskriausti šunelio ir labai prašo padėti surasti jam gerus naujus namučius, kuriuose jis būtų lepinamas didesnio dėmesio, kuriuose jis būtų vienas augintinis ir meile nereiktų dalintis su kitais gyvūnėliais. Šeimininkė sako, kad Tuzikas gali gyventi ir voljere (bet jis turi būti aukštas, nes šunelis- labai šoklus), nes turi gerą kailiuką, yra sargus.

Tuzikas laukia jūsų, skambinkite jo šeimininkei tel. nr. 861006554 (Vilniaus raj.)

Pabandome dar vienam buvusiam išduotam keturkojui, buvusiam grindinukui ir nebenorinčiam ten daugiau patekti, surasti savo tikrąjį žmogų.

Plačiau »
2011-03-16

Lokis labai bijo patekti į grindą

Labai skubiai ieško naujų namų šuniukas vardu Lokis. Reikia rasti jam mylinčius šeimininkus, nes dabartinis jo šeimininkas, nelabai žinodamas apie grindą, skambino ten. Labai prašau, reikia padaryti Lokiui stebuklą, apeinant galimybę patekti į rizikos zoną, tegu jis niekada nepatenka į narvą, kuriame įsijunks jo gyvybės laikrodžio tiksėjimas. Kol kas jis dar 2 savaites bus dovanojamas iš dabartinių šeimininkų namų.

Jo šeimininkas atsiuntė Lokio aprašymą: " patinėlis, gimes pries 10-menesiu. Skiepitas. Labai stambus, grazus, nepiktas, labai draugiskas, drasus, labai draugauja su vaikais.
Skambinkite tel. nr. 868982219"

Ačiū visiems, kurie prisidės vykdant grindos prevenciją.

Plačiau »
2011-03-15

Mažylė nori gyventi (prašome paramos) PINIGĖLIAI SURINKTI 2

Ši labai meili jauna katytė nežinia kaip atsirado karantinavimo stotyje. Nors ir visai jaunutė, ji buvo pasmerkta viena iš pirmųjų, nes ant krūtinėlės yra išaugęs auglys. Visgi didžiulės liudnos katukės akys negalėjo palikti abejingu, ir štai - mažiukė jau klinikoje...

Dabar kačiukė bus operuojama, operacijos metu bus pašalintas auglys. Kartu bus padaryta biopsija - audinys bus paimtas ištirti, ar tai piktybinis auglys. Šiek tiek vėliau planuojama atlikti tomografija, siekiant įsitikinti, kad blogųjų ląstelių nepateko į kitus audinius. Visam gydymui pasibaigus, mažylė pagaliau galės ieškoti svarbiausio dalyko - NAMŲ...

Bet kol kas rytoj katytės laukia operacija. Operacijos kartu su vėlesniu gydymui/tyrimais preliminari kaina - 350 Lt. Ar galima būtų prašyti ir tikėtis Jūsų, žmonių, neabejingų mažųjų skausmui, pagalbos ir paramos?

Jei galėtumėte prisidėti, labai prašau parašyti man vyta97@gmail.com, parašysiu jums savo ar tos vet. klinikos rekvizitus.

Labai ačiū, Vyta

Plačiau »
2011-03-01

Katytei labai reikia naujų namų

Sveiki, turiu kaimynę, kuri visiškai nesirūpina savo katyte. Jai tik 5menesiai, o jau visa nuvargus ir isdziuvusi :( Katytei buvo nušalusi letenelės pėdutė, iš kurios tekėjo kraujas, mama žaizdelę aprišo, sutvarkė. Ją pamaitinome, matėsi, jog visiškai nevalgiusi :(  Pati priglausčiau, tačiau turiu 2 kates ir katiną..... 
Katytė  labai miela, norinti švelnumo. Vilnius! prasau padekite siai katytei :(
+37068358934

Plačiau »
2011-03-01

SVARBU! Primuštam šuniui reikia pagalbos!

Savaitgalį žmonės nuvykę į Trakų rajoną apžiūrėti šiuo metu negyvenamos sodybos, pamatė, kad girti kaimynai daužo ir spardo ant medžio šakos pakabintą šunį. Sodybos šeimininkams girtuokliai paaiškino, kad jie neturi kuo maitinti šuns. Šuo yra jaunas,  nedidelio ūgio (iki kelių) ir labai išsekęs. Žmonės jį išgelbėjo, nuvežė pas veterinarą, kuris nustatė, kad šuns gyvybei pavojaus nėra. Žmogus šunį sodyboje gali palaikyti tik dvi dienas. Gal kas galite  laikinai priglausti ar priimti visam laikui? Šunį galiu atvežti iki Vilniaus. Padėkite!!!

Birutė, Tel: 869946887

Plačiau »
2011-01-10

Rastas bokseris (grįžo namo)

Vilniuje, 2011-01-03 netoli Čiobiškio stotelės rastas bokseris.

foto:  http://www.lese.lt/lt/gelbejimu_dienorastis/news.5262

 

Plačiau »
2010-12-10

Du badaujantys šuneliai Ukmergėje.

Šiandien sulaukiau skambučio žmogaus, kuris mano telefoną rado Ukmergės laikraštyje, kuriame mes reklamuojame grindos ir vagonėlių šunelius. Žmogus manė, kad mes ne tik dovanojame jau turimus globotinius, bet ir priimame nelaimėn patekusius. Išeitį reikia rasti kuo skubiau, nes prieš dvi savaites mirus dviejų, jaunų (2 m.) šunelių vieninteliam šeimininkui, jo augintiniai taip ir liko pririšti grandinėmis prie prastokų būdų šaltyje ir be maisto. Prašiau žmogaus, kad pasidomėtų, ar negali kas nors priglausti ir vieno ir kito bėdžiaus, juk sakau Ukmergė- ne dangoraižių miestas, dauguma gyventojų turi namus ir kiemus, bet argi kam rūpi mūsuose svetimas skausmas, badas ir šaltis, bėgantis per sulysusį kūną. Skambinusio žmogaus paprašiau, kad sukandęs dantis bandytų nunešti, kokių šiltų košių badaujantiems, pririštiems keturkojams, kol sugalvosime, kaip jiems padėti.

Labai prašau ukmergiškių ir ne tik, pagalvoti, gal kas nors gali pasiūlyti duonos kąsnį ir pastogę šuneliams. Nejau jaunoms, dar kol kas sveikoms gyvybėms reiks eiti paskui šeimininką anapilin tik dėl to, kad trūksta tų užjaučiančių širdelių ir gerų, rūpestingų rankų.

ŠUNELIAI YRA NETOLI UKMERGĖS RIBOS GRAUŽIEČIŲ KAIME

Ačiū visiems, kurie ras galimybę padėti nelaimėliams.

Skambinkite vyrui, pranešusiam apie badaujančius tel. nr. 860185144. Galite skambinti ir man Rasai tel. nr. 860650618

 

Plačiau »
2010-11-29

Pavilnyje rastas šuo.

Laikinai jį priglaudusios moters laiškas: "Prie namų priklydo šuo ir niekur neina. Pasilikti jo negalime. Manau, tai rotveilerio mišrūnas, labai mielas ir protingas, klausosi komandų.
Šiuo metu jis pas mus, prie namo, adresu Gurių sodų 30-oji g. 3, Pavilnys (aš jį pririšau, bet jis turbūt nelabai pripratęs, nes loja ir cypia).
Tikėtina, kad buvo nereikalingas ir išmestas. Ilgai šunelio laikyti negalime, labai reikalinga pagalba. Laura mob.: +37061865367 "

Plačiau »
2010-11-25

Namų ieško šunytė.

Rašau Jums dėl šios beglobiukės: http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.27099

Kalytė nesterilizuota, bet prieš dovanojant ją būtinai sterilizuosime, rinksime pinigėlius, gal ir būsimi šeimininkai prisidės, o gal atsiras tikrieji šeimininkai, gal ji pasimetusi, nes rasta karoliniškėse stotelėje prie poliklinikos, pasal liudininkų ten tupėjo apie tris dienas (prisegu kalytės nuotraukas). Pati laikau dar vieną šunį , bei katiną, tad esu suinteresuota naujokę padovanoti geriems žmonėms.:) Kalytė čipo neturi, paskiepijom ją kompleksiniu skiepu, sulašinom nuo blusų, jai yra maždaug apie 6 mėn. - ką tik pakeitė pieninius dantis, ūgio maždaug ties keliais, satmboko kūno sudėjimo, kailis tankus, gali gyventi ir lauke, nesterilizuota kol kas.Ji prašosi į lauką, jokių problemų namie nekelia-nieko nedrasko, negraužia, nekakoja ir nesisioja, myli vaikus, taip pat ir su katinu gerai sutaria, ir su kitais šunimis. Labai mielo charakterio, meilutė tokia visiška, dar visai vaikelis.


Mano tel.: 862173732, 861799557

Armina

 

Plačiau »
2010-10-17

Šuniukui reikalinga pagalba. Kas galėtų priglausti?

štai kokį laišką gavome nuo beglobiams neabejingų žmonių:

"atbėga pas mus šunelis. Būna, kad porą dienų jo nebūna, po to vėl atbėga. Pvz. šiandien ryte jį prie durų radom, pamaitinom, išvažiavom į sodybą, grįžom, tai jį dar teberadom, ir šiuo metu guli. Uždėjom antkaklį nuo blusų, davėm tabletę nuo parazitų. Nebežinom,kas jam būtų geriau. Gal ne mes vieni jam šiek tiek dėmesio skiriam...
Veiksmas vyksta Rasų rajone, Vilniuje.
Jei atsiras kur nors vietos jam, praneškit, o tai jau ir žiema ant nosies, nežinom, ką daryti.
Šunelis labai mielas, nepiktas, šiek tiek palojantis (saugo namus, kviečia draugus), protingas.

Mūsu telefonas 868634691. "

Labai laukiam atsiliepiant žmonių, kurie galėtų laikinai jį priglausti arba naujųjų šeimininkų ;)

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  »