Dingę gyvūnai (praneškite info@beglobis.com)

2014-01-26

DEMESIO!!!! VILNIAUS RAJONE, AVIZIENIUOSE, SALDENES KAIME DINGO SARPEJAUS VEISLES KALYTE

DEMESIO!!!! VILNIAUS RAJONE, AVIZIENIUOSE, SALDENES KAIME DINGO MYLIMA SARPEJAUS VEISLES KALYTE. LABAI PRASAU NELIKITE ABEJINGI KURIE KAZKA MATE PRANESKITE TEL. 867714068.

Plačiau »
2014-01-25

Dingo šuo

Š.m. sausio 24d. N.Vilnioj (s/b Ateitis) dingo šuo.Baltas, snukis ir ausys tamsiai rudi.Gal kas matėt?

 

Plačiau »
2014-01-24

2014-01-08 iš namų Vilniuje, Žirmūnuose iš 35 namo išėjo ir dingo ryžas katinas

2014-01-08 iš namų Vilniuje, Žirmūnuose iš 35 namo išėjo ir dingo, saviems draugiškas, bet natūralioje aplinkoje  „mušeika", rudas 1,6 metų katinas.

Katinas geltonu akių, buvo su geltonu antkakliu. Priglaudusius, mačiusius, ar žinančius jo buvimo vietą, PRAŠOM pranešti, apie šeimos nario esama būvimo vietą.* Būsime labai dėkingi* Telefono numeris: 867 347 622

Plačiau »
2011-04-19

Dingo dvi kalytės (ATSIRADO)

Balandžio 17-ąją, apie 16 val., Vilniaus pakraštyje, Gineitiškėse, dingo dvi suaugusios Vakarų Sibiro laikos.


Manoma, kad išbėgusios iš kiemo jos galėjo būti pavogtos.


Šeimininkai labai liūdi netekę savo augintinių ir prašo visų, kurie matė tą vakarą šiuos šunelius, ką nors apie juos girdėjo ar ką nors žino, paskambinti vienu iš telefonų: 8 610 10101 (Sauliui) arba 8 698 81693 (Stasei).


Šeimininkai bus dėkingi už bet kokią informaciją ir už pagalbą atsilygins.

Plačiau »
2011-04-18

Rastas naminis katinukas

2011.04.16 Vilniaus senamiestyje, Šv. Jono g. 15 rastas  kastruotas, tvarkingas katinukas. Matosi, kad naminukas, nes lauke buvo labai pasimetęs ir išsigandęs. Katinas draugiškas, buvo gerokai išalkęs ir ištroškęs.

Pasigedusius ar žinančius, kam priklauso šis katinas, prašome skambinti Laurai 865265409 arba Rūtai 868376001

Plačiau »
2011-04-12

Labai ieškom namų (PADOVANOTAS)

Sunelio istorijos pradzia prasidejo nuo Tautmiles pagalbos jiems: http://www.gyvunugloba.lt/lt/mypets/user.7000007;g.31655
Sunelis isgelbetas is sunkiu gyvenimo salygu ir laikinai glaudziasi pas globejus. Yra nukirminuotas, ismaudytas, svarutis, patikrintas pas veterinara, tik dabar laukiam skiepuko ir beabejo NAUJU SILTU IR DRAUGISKU SEIMININKU...Sunelis turi daug panasumu i vokieciu avigani, yra draugiskas, linksmas, nusiteikes visa meile atiduoti zmogui, o reikalauja tik labai nedaug - paprasto zmogiskumo!
Galime pristatyti i bet kuria Lietuvos vieta :) Viktorija 865578989

Plačiau »
2011-03-31

SOS. Antakalnio katytės prašo pagalbos 3

Situacija ir įprastinė, ir nevisai. O esmė - tokia. Vilniuje, Antakalnyje, Volungės ir Debesijos gatvėse gyvena būrys katyčių. Katyčių - labai daug. Jų - apie 30. Deja, Antakalnio Debesijos ir Volungės gatvėse gyvena ne itin pakantūs benamiukų atžvilgiu vilniečiai. Todėl į šias gatves dažnai kviečiamas Grindos ekipažas. Kur po jo apsilankymo atsiduria katytės ir kas joms nutinka vėliau, manau, nereikia plačiau aiškinti. Gyvena tame rajone ir viena gailestinga siela. Moteris, dirbanti kiemsarge, kuriai tos katytės rūpi ir ji, sužinojusi, kad kailinuotukes pagavo Grinda, nelaimėles išperka. Turbūt akivaizdu, ką tai reiškia žmogui, gaunančiam kiemsargio atlygį. O jei dar prisimintume, kad Vilniuje kiemsargiams atlyginimai iki neseno laiko (o gal ir iki šiol) buvo mokami su nemenku uždelsimu, visa padėtis atrodo apskritai graudžiai. Turbūt visi suprantam, kad tos moters elgesys - labai kilnus ir vertas pagarbos. Bet, tai suprasdami, tikriausiai suvokiam ir tai, kad toks gelbėjimo modelis veda į niekur. Tiesiog sukasi užburtas ratas "nesaugi gatvė-Grinda-išlaisvinimas iš jos-vėl nesaugi gatvė-vėl Grinda...". Jei greta to dar įsivaizduosim, kad nesterilizuoti gyvūnai dauginasi ir kasmet jų, nelaimėlių, gretos auga...

Plačiau »
2011-03-16

Padėkime buvusiam grindinukui Tuzikui (anglų seteriui) rasti naujus namus

Šiandien sulaukiau skambučio moters, kuri 2010-11-11 nuėjusi į grindą išsirinkti sargaus šunelio priglaudė šį labai gražų (atrodo, kad jis - tikrų tikriausias anglų seteris, o ne mišrūnas) 4-5 m. patinuką, kurio reg. nr. buvo 948. http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/g.25275  .Iš tikro ji šiandien skambino į grindą, gal norėdama pasitarti, gal atiduoti atgal (nors šunelį ji myli ir blogo jam nelinki), bet likimas lėmė taip, kad man į rankas buvo duota galimybė, apeinant grindą, pabandyti padėti ir dabartinei šunelio šeimininkei ir pačiam Tuzikui. Pasirodo Tuzikas nebuvo sugautas, kaip kad buvo pateikta jo buvusiame info lapelyje ant narvo. Jis turėjo namus, gyveno karališką naminuko gyvenimą, bet vieną kartą jo išsigando (ne, ne jis neįkando niekam) į svečius atvažiavusios šeimos vaikas (nors pagrindinė priežastis turbūt net ne ši, šunelis tikriausiai jau buvo atsibodęs) ir jo šeimininkai be jokio širdagraužio nusprendė, kad visiems bus mažiau bėdų, jei Tuziku atsikratys, jie net nepabandė atsakingai surasti tapusiam Tuzikui naujų namų, o atitįsė į grindą ir pamiršo šį "dėmesio nevertą" reikalą. Daugiau nei mėnesį šunelis laukė savo antrojo šanso. Kadangi jis buvo naminis, jis absoliučiai nesuprato, ką jis veikia narve tarp daug lojančių, liūdinčių, stresuojančių savo likimo brolių. Liūdėjo ir stresavo ir pats Tuzikas. Kai jį išsirinko dabartinė jo šeimininkė, jis buvo be galo laimingas, švelnus jai ir iki šios dienos labai vertino jų draugystę, mėgavosi daromu jam nugaros masažu, glostymu (tai jis labai mėgsta). Bet paskutiniu metu moteris sako, kad nelabai drįsta jį myluoti, kaip darydavo jau keturis mėnesius: šunelis pradėjo kažko pykti, paurzgalioja (gal jam ką skauda, nors atrodo sveikas, valgus. Kai papasakojo skambinusi moteris, kad jis gyvena pririštas prie būdos, o šalia stovi kita būda, prie kurios pririštas kitas, anksčiau pas šeiomininkę gyvenęs patinukas, ir, kad jie abu labai pavydi vienas kitam šeimininkės dėmesio ir meilės (kai glosto vieną, kitas verkia ir drąskosi) pradėjau suprasti, kad naujokas jaučiasi nelabai reikalingas, kad jam reikia dėmesio, pasivaikščiojimų (jis gi ne būdos šunelis vizualiai).

Vienu žodžiu, šeimininkė nenori nuskriausti šunelio ir labai prašo padėti surasti jam gerus naujus namučius, kuriuose jis būtų lepinamas didesnio dėmesio, kuriuose jis būtų vienas augintinis ir meile nereiktų dalintis su kitais gyvūnėliais. Šeimininkė sako, kad Tuzikas gali gyventi ir voljere (bet jis turi būti aukštas, nes šunelis- labai šoklus), nes turi gerą kailiuką, yra sargus.

Tuzikas laukia jūsų, skambinkite jo šeimininkei tel. nr. 861006554 (Vilniaus raj.)

Pabandome dar vienam buvusiam išduotam keturkojui, buvusiam grindinukui ir nebenorinčiam ten daugiau patekti, surasti savo tikrąjį žmogų.

Plačiau »
2011-03-16

Lokis labai bijo patekti į grindą

Labai skubiai ieško naujų namų šuniukas vardu Lokis. Reikia rasti jam mylinčius šeimininkus, nes dabartinis jo šeimininkas, nelabai žinodamas apie grindą, skambino ten. Labai prašau, reikia padaryti Lokiui stebuklą, apeinant galimybę patekti į rizikos zoną, tegu jis niekada nepatenka į narvą, kuriame įsijunks jo gyvybės laikrodžio tiksėjimas. Kol kas jis dar 2 savaites bus dovanojamas iš dabartinių šeimininkų namų.

Jo šeimininkas atsiuntė Lokio aprašymą: " patinėlis, gimes pries 10-menesiu. Skiepitas. Labai stambus, grazus, nepiktas, labai draugiskas, drasus, labai draugauja su vaikais.
Skambinkite tel. nr. 868982219"

Ačiū visiems, kurie prisidės vykdant grindos prevenciją.

Plačiau »
2011-03-15

Mažylė nori gyventi (prašome paramos) PINIGĖLIAI SURINKTI 2

Ši labai meili jauna katytė nežinia kaip atsirado karantinavimo stotyje. Nors ir visai jaunutė, ji buvo pasmerkta viena iš pirmųjų, nes ant krūtinėlės yra išaugęs auglys. Visgi didžiulės liudnos katukės akys negalėjo palikti abejingu, ir štai - mažiukė jau klinikoje...

Dabar kačiukė bus operuojama, operacijos metu bus pašalintas auglys. Kartu bus padaryta biopsija - audinys bus paimtas ištirti, ar tai piktybinis auglys. Šiek tiek vėliau planuojama atlikti tomografija, siekiant įsitikinti, kad blogųjų ląstelių nepateko į kitus audinius. Visam gydymui pasibaigus, mažylė pagaliau galės ieškoti svarbiausio dalyko - NAMŲ...

Bet kol kas rytoj katytės laukia operacija. Operacijos kartu su vėlesniu gydymui/tyrimais preliminari kaina - 350 Lt. Ar galima būtų prašyti ir tikėtis Jūsų, žmonių, neabejingų mažųjų skausmui, pagalbos ir paramos?

Jei galėtumėte prisidėti, labai prašau parašyti man vyta97@gmail.com, parašysiu jums savo ar tos vet. klinikos rekvizitus.

Labai ačiū, Vyta

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  »